Een dataprofiel van de mensen die Sustainability in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Sustainability heeft een geschatte doelgroep van 4,329,958 personen in India.
De gemiddelde Sustainability-fan in India is 33.7 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Tamil Nadu.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Breaking news, Ajit Pawar, Mutual fund, met de sterkste overindexering op Breaking news (1.57× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Sustainability-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.7 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Sustainability, Community Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Sustainability-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.7 jaar oud, met uitgesproken Sustainability-tendensen en een duidelijke affiniteit met Breaking news.
De kerncijfers die het Sustainability-profiel in India kenmerken.
24.1% is vrouw, 75.9% is man, gemiddelde leeftijd 33.7.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 24.1% |
| Man | 75.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.7 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 4,329,958 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 31% | |
| 20-29 | 26% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 11% |
van de wereldwijde Sustainability-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 21.4% |
| United Kingdom | 6.4% |
| Germany | 5.7% |
Waar de Sustainability-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Tamil Nadu | ~100K | 1.44× | |
| 02 | Maharashtra | ~300K | 1.30× | |
| 03 | Arunachal Pradesh | ~3K | 1.28× | |
| 04 | Karnataka | ~100K | 1.19× | |
| 05 | Telangana | ~70K | 1.18× | |
| 06 | Manipur | ~6K | 1.17× | |
| 07 | Haryana | ~60K | 1.15× | |
| 08 | Meghalaya | ~5K | 1.13× | |
| 09 | Uttarakhand | ~20K | 1.11× | |
| 10 | Goa | ~5K | 1.05× | |
| 11 | Nagaland | ~3K | 1.04× | |
| 12 | Punjab (region) | ~60K | 1.02× | |
| 13 | Sikkim | ~2K | 1.01× | |
| 14 | Bihar | ~80K | 0.98× | |
| 15 | Andhra Pradesh | ~50K | 0.98× | |
| 16 | Assam | ~40K | 0.93× | |
| 17 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.93× | |
| 18 | Tripura | ~5K | 0.93× | |
| 19 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.87× | |
| 20 | Mizoram | ~3K | 0.87× | |
| 21 | Madhya Pradesh | ~70K | 0.86× | |
| 22 | Odisha | ~40K | 0.86× | |
| 23 | Jharkhand | ~30K | 0.85× | |
| 24 | Chhattisgarh | ~20K | 0.85× | |
| 25 | Gujarat | ~100K | 0.84× | |
| 26 | Kerala | ~50K | 0.83× | |
| 27 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.79× | |
| 28 | West Bengal | ~100K | 0.73× | |
| 29 | Rajasthan | ~70K | 0.71× |
De sterkste cross-interesses van de Sustainability-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Agricultural science | Business & Career | 2.68× | ||
| 02 | Biodiversity | Politics & Society | 2.07× | ||
| 03 | Farmer | Home & Garden | 2.07× | ||
| 04 | Neem Karoli Baba | Politics & Society | 1.95× | ||
| 05 | Charitable organization | Politics & Society | 1.81× | ||
| 06 | Public health | Politics & Society | 1.78× | ||
| 07 | Kalamkari | Home & Garden | 1.78× | ||
| 08 | Community issues | Arts & Culture | 1.75× | ||
| 09 | Rabindranath Tagore | Literature | 1.73× | ||
| 10 | Ali Khamenei | Politics & Society | 1.67× | ||
| 11 | Ajit Pawar | Politics & Society | 1.58× | ||
| 12 | Breaking news | Movies & TV | 1.57× | ||
| 13 | Tractor | Cars & Mobility | 1.57× | ||
| 14 | Election | Politics & Society | 1.56× | ||
| 15 | Activism | Politics & Society | 1.55× | ||
| 16 | Bank of Baroda | Business & Career | 1.55× | ||
| 17 | Government | Politics & Society | 1.54× | ||
| 18 | Hema Malini | Movies & TV | 1.54× | ||
| 19 | Weaving | Fashion & Accessoires | 1.51× | ||
| 20 | Mutual fund | Business & Career | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Sustainability | BALANCE | 1.39× | |
| Community Orientation | OPEN | 1.36× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.18× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.84× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.87× | |
| Individualism | JOY | 0.89× |
Sustainability heeft een geschatte doelgroep van 4,329,958 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
24.1% van de Sustainability-fans is vrouw, 75.9% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.7 jaar.
Sustainability-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Breaking news (1.57×), Ajit Pawar (1.58×) en Mutual fund (1.5×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Sustainability-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en Tamil Nadu (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Sustainability zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Ajit Pawar (1.58×), Mutual fund (1.5×), Public health (1.78×) en Biodiversity (2.07×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Sustainability zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.