Een dataprofiel van de mensen die Weaving in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Weaving heeft een geschatte doelgroep van 6,004,540 personen in India.
De gemiddelde Weaving-fan in India is 31.1 jaar oud, in balans, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Tamil Nadu.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Indian Premier League, India national cricket team, Virat Kohli, met de sterkste overindexering op Indian Premier League (1.84× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Weaving-doelgroep in balans, met een gemiddelde leeftijd van 31.1 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Tradition, Career Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Weaving-fan in India is in balans, ongeveer 31.1 jaar oud, met uitgesproken Tradition-tendensen en een duidelijke affiniteit met Indian Premier League.
De kerncijfers die het Weaving-profiel in India kenmerken.
45.8% is vrouw, 54.2% is man, gemiddelde leeftijd 31.1.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 45.8% |
| Man | 54.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.1 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 6,004,540 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 34% | |
| 20-29 | 34% | |
| 30-39 | 16% | |
| 40-49 | 10% | |
| 50+ | 7% |
van de wereldwijde Weaving-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 20.8% |
| United Kingdom | 6.1% |
| India | 5.9% |
Waar de Weaving-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Manipur | ~20K | 2.01× | |
| 02 | Nagaland | ~7K | 1.70× | |
| 03 | Meghalaya | ~9K | 1.50× | |
| 04 | Arunachal Pradesh | ~5K | 1.48× | |
| 05 | Tripura | ~10K | 1.31× | |
| 06 | Assam | ~70K | 1.22× | |
| 07 | Mizoram | ~5K | 1.22× | |
| 08 | Tamil Nadu | ~200K | 1.17× | |
| 09 | Telangana | ~80K | 0.96× | |
| 10 | Sikkim | ~3K | 0.95× | |
| 11 | Goa | ~6K | 0.93× | |
| 12 | Karnataka | ~100K | 0.92× | |
| 13 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.90× | |
| 14 | Haryana | ~70K | 0.85× | |
| 15 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.83× | |
| 16 | Punjab (region) | ~60K | 0.81× | |
| 17 | Maharashtra | ~200K | 0.79× | |
| 18 | Uttarakhand | ~20K | 0.79× | |
| 19 | Gujarat | ~100K | 0.76× | |
| 20 | Kerala | ~70K | 0.73× | |
| 21 | Chhattisgarh | ~30K | 0.73× | |
| 22 | Andhra Pradesh | ~50K | 0.72× | |
| 23 | Jharkhand | ~40K | 0.72× | |
| 24 | Madhya Pradesh | ~80K | 0.68× | |
| 25 | Odisha | ~40K | 0.65× | |
| 26 | West Bengal | ~100K | 0.64× | |
| 27 | Rajasthan | ~90K | 0.63× | |
| 28 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.62× | |
| 29 | Bihar | ~60K | 0.54× |
De sterkste cross-interesses van de Weaving-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Card games | Games | 2.31× | ||
| 02 | Printing | Technology & Electronics | 2.25× | ||
| 03 | Serial (podcast) | Music & Radio | 2.25× | ||
| 04 | Tamil cinema | Movies & TV | 2.25× | ||
| 05 | Tamil language | Politics & Society | 2.24× | ||
| 06 | Option (finance) | Business & Career | 2.18× | ||
| 07 | Rajasthan Royals | Sports | 2.05× | ||
| 08 | Kolkata Knight Riders | Sports | 1.99× | ||
| 09 | Chennai Super Kings | Sports | 1.97× | ||
| 10 | India national cricket team | Sports | 1.93× | ||
| 11 | Virat Kohli | Sports | 1.92× | ||
| 12 | Sari | Fashion & Accessoires | 1.87× | ||
| 13 | Indian Premier League | Sports | 1.84× | ||
| 14 | Cinema of India | Movies & TV | 1.75× | ||
| 15 | Banking | Business & Career | 1.61× | ||
| 16 | Personal finance | Business & Career | 1.59× | ||
| 17 | Cricket | Sports | 1.58× | ||
| 18 | Games | Games | 1.56× | ||
| 19 | Bollywood movies | Movies & TV | 1.56× | ||
| 20 | TV | Movies & TV | 1.53× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 1.37× | |
| Career Orientation | POWER | 1.32× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 1.32× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.63× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.71× | |
| Sustainability | BALANCE | 0.81× |
Weaving heeft een geschatte doelgroep van 6,004,540 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
45.8% van de Weaving-fans is vrouw, 54.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.1 jaar.
Weaving-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Indian Premier League (1.84×), India national cricket team (1.93×) en Virat Kohli (1.92×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Weaving-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en Tamil Nadu (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Weaving zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op India national cricket team (1.93×), Virat Kohli (1.92×), TV (1.53×) en Chennai Super Kings (1.97×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Weaving zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.