Een dataprofiel van de mensen die Casino in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Casino heeft een geschatte doelgroep van 8,491,124 personen in India.
De gemiddelde Casino-fan in India is 31.2 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Indian Premier League, India national cricket team, Virat Kohli, met de sterkste overindexering op Indian Premier League (1.77× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Casino-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.2 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Social Media Usage, Career Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Casino-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 31.2 jaar oud, met uitgesproken Social Media Usage-tendensen en een duidelijke affiniteit met Indian Premier League.
De kerncijfers die het Casino-profiel in India kenmerken.
26.6% is vrouw, 73.4% is man, gemiddelde leeftijd 31.2.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 26.6% |
| Man | 73.4% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.2 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 8,491,124 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 29% | |
| 20-29 | 40% | |
| 30-39 | 17% | |
| 40-49 | 8% | |
| 50+ | 6% |
van de wereldwijde Casino-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 25.7% |
| Japan | 6.5% |
| India | 6.4% |
Waar de Casino-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Goa | ~70K | 8.02× | |
| 02 | Sikkim | ~10K | 3.02× | |
| 03 | Karnataka | ~200K | 1.02× | |
| 04 | Gujarat | ~200K | 0.91× | |
| 05 | Arunachal Pradesh | ~4K | 0.86× | |
| 06 | Mizoram | ~5K | 0.81× | |
| 07 | Telangana | ~100K | 0.79× | |
| 08 | Madhya Pradesh | ~100K | 0.77× | |
| 09 | Andhra Pradesh | ~80K | 0.76× | |
| 10 | Assam | ~70K | 0.76× | |
| 11 | Nagaland | ~5K | 0.76× | |
| 12 | Haryana | ~80K | 0.73× | |
| 13 | Manipur | ~8K | 0.71× | |
| 14 | Meghalaya | ~6K | 0.71× | |
| 15 | Rajasthan | ~100K | 0.70× | |
| 16 | Maharashtra | ~300K | 0.67× | |
| 17 | West Bengal | ~200K | 0.67× | |
| 18 | Punjab (region) | ~80K | 0.67× | |
| 19 | Tripura | ~8K | 0.67× | |
| 20 | Tamil Nadu | ~100K | 0.62× | |
| 21 | Uttar Pradesh | ~300K | 0.61× | |
| 22 | Chhattisgarh | ~30K | 0.59× | |
| 23 | Uttarakhand | ~20K | 0.58× | |
| 24 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.56× | |
| 25 | Jharkhand | ~40K | 0.54× | |
| 26 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.54× | |
| 27 | Kerala | ~70K | 0.53× | |
| 28 | Bihar | ~80K | 0.50× | |
| 29 | Odisha | ~40K | 0.42× |
De sterkste cross-interesses van de Casino-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Poker | Games | 2.69× | ||
| 02 | Mobile gambling | Games | 2.58× | ||
| 03 | STAR Sports | Movies & TV | 2.10× | ||
| 04 | Pakistan national cricket team | Sports | 2.04× | ||
| 05 | Option (finance) | Business & Career | 1.96× | ||
| 06 | Cricket World Cup | Sports | 1.96× | ||
| 07 | Telugu language | Politics & Society | 1.95× | ||
| 08 | Rohit Sharma | Sports | 1.92× | ||
| 09 | Rajasthan Royals | Sports | 1.89× | ||
| 10 | Kolkata Knight Riders | Sports | 1.86× | ||
| 11 | Royal Challengers Bangalore | Sports | 1.84× | ||
| 12 | Virat Kohli | Sports | 1.83× | ||
| 13 | Chennai Super Kings | Sports | 1.83× | ||
| 14 | India national cricket team | Sports | 1.82× | ||
| 15 | Tamil cinema | Movies & TV | 1.79× | ||
| 16 | Indian Premier League | Sports | 1.77× | ||
| 17 | Chennai | Travel & Leisure | 1.72× | ||
| 18 | Financial services | Business & Career | 1.64× | ||
| 19 | Cricket | Sports | 1.56× | ||
| 20 | Mobile game | Games | 1.56× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Social Media Usage | JOY | 1.23× | |
| Career Orientation | POWER | 1.19× | |
| Risk Appetite | THRILL | 1.17× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.69× | |
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.73× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.76× |
Casino heeft een geschatte doelgroep van 8,491,124 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
26.6% van de Casino-fans is vrouw, 73.4% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.2 jaar.
Casino-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Indian Premier League (1.77×), India national cricket team (1.82×) en Virat Kohli (1.83×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Casino-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Uttar Pradesh (bereik ~300K) en Karnataka (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Casino zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op India national cricket team (1.82×), Virat Kohli (1.83×), Chennai Super Kings (1.83×) en Cricket (1.56×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Casino zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.