Een dataprofiel van de mensen die Golf in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Golf heeft een geschatte doelgroep van 7,434,142 personen in India.
De gemiddelde Golf-fan in India is 35.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Volleyball, Swimming, Tennis, met de sterkste overindexering op Volleyball (1.72× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Golf-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 35.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Sports Activity, Need for Security.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Golf-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 35.0 jaar oud, met uitgesproken Sports Activity-tendensen en een duidelijke affiniteit met Volleyball.
De kerncijfers die het Golf-profiel in India kenmerken.
18.9% is vrouw, 81.1% is man, gemiddelde leeftijd 35.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 18.9% |
| Man | 81.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 35.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 7,434,142 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 24% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 21% | |
| 40-49 | 15% | |
| 50+ | 12% |
van de wereldwijde Golf-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 22.1% |
| Japan | 7.4% |
| China | 5.3% |
Waar de Golf-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Karnataka | ~300K | 1.39× | |
| 02 | Haryana | ~100K | 1.39× | |
| 03 | Kerala | ~200K | 1.37× | |
| 04 | Meghalaya | ~10K | 1.35× | |
| 05 | Tamil Nadu | ~200K | 1.33× | |
| 06 | Goa | ~9K | 1.21× | |
| 07 | Telangana | ~100K | 1.19× | |
| 08 | Manipur | ~10K | 1.19× | |
| 09 | Maharashtra | ~400K | 1.16× | |
| 10 | Punjab (region) | ~100K | 1.10× | |
| 11 | Gujarat | ~200K | 1.06× | |
| 12 | Sikkim | ~3K | 1.02× | |
| 13 | Assam | ~70K | 0.99× | |
| 14 | Uttarakhand | ~40K | 0.99× | |
| 15 | Tripura | ~10K | 0.96× | |
| 16 | Jharkhand | ~60K | 0.93× | |
| 17 | Nagaland | ~5K | 0.92× | |
| 18 | Uttar Pradesh | ~300K | 0.91× | |
| 19 | Arunachal Pradesh | ~4K | 0.89× | |
| 20 | West Bengal | ~200K | 0.87× | |
| 21 | Mizoram | ~4K | 0.87× | |
| 22 | Madhya Pradesh | ~100K | 0.86× | |
| 23 | Jammu and Kashmir | ~30K | 0.86× | |
| 24 | Chhattisgarh | ~40K | 0.83× | |
| 25 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.83× | |
| 26 | Rajasthan | ~100K | 0.79× | |
| 27 | Andhra Pradesh | ~70K | 0.78× | |
| 28 | Bihar | ~100K | 0.75× | |
| 29 | Odisha | ~60K | 0.74× |
De sterkste cross-interesses van de Golf-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Vijay Singh | Sports | 6.60× | ||
| 02 | Golf equipment | Sports | 2.60× | ||
| 03 | Gridiron football | Sports | 2.47× | ||
| 04 | PGA Tour | Sports | 2.33× | ||
| 05 | Golf club | Sports | 2.13× | ||
| 06 | Snowboarding | Sports | 2.12× | ||
| 07 | Golf course | Sports | 2.02× | ||
| 08 | Snow | Travel & Leisure | 1.93× | ||
| 09 | South Indian Bank | Business & Career | 1.76× | ||
| 10 | Swimming | Sports | 1.75× | ||
| 11 | Volleyball | Sports | 1.72× | ||
| 12 | Triathlons | Sports | 1.71× | ||
| 13 | Kim Ji-won (actress) | Movies & TV | 1.66× | ||
| 14 | Marathons | Sports | 1.62× | ||
| 15 | Omega | Fashion & Accessoires | 1.60× | ||
| 16 | Racing | Cars & Mobility | 1.56× | ||
| 17 | Skiing | Sports | 1.55× | ||
| 18 | Horseback riding | Sports | 1.55× | ||
| 19 | Tennis | Sports | 1.52× | ||
| 20 | Community centre | Politics & Society | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Sports Activity | POWER | 1.18× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.06× | |
| Community Orientation | OPEN | 1.04× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Extroversion | THRILL | 0.76× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.76× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.77× |
Golf heeft een geschatte doelgroep van 7,434,142 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
18.9% van de Golf-fans is vrouw, 81.1% is man, met een gemiddelde leeftijd van 35.0 jaar.
Golf-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Volleyball (1.72×), Swimming (1.75×) en Tennis (1.52×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Golf-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~400K), Uttar Pradesh (bereik ~300K) en Karnataka (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Golf zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Swimming (1.75×), Tennis (1.52×), PGA Tour (2.33×) en Snow (1.93×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Golf zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.