Een dataprofiel van de mensen die Swimming in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Swimming heeft een geschatte doelgroep van 6,228,502 personen in India.
De gemiddelde Swimming-fan in India is 34.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Asia Cup, Volleyball, Baseball, met de sterkste overindexering op Asia Cup (1.51× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Swimming-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 34.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Healthy Lifestyle, Community Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Swimming-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 34.0 jaar oud, met uitgesproken Healthy Lifestyle-tendensen en een duidelijke affiniteit met Asia Cup.
De kerncijfers die het Swimming-profiel in India kenmerken.
20.8% is vrouw, 79.2% is man, gemiddelde leeftijd 34.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 20.8% |
| Man | 79.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 34.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 6,228,502 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 27% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 20% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 10% |
van de wereldwijde Swimming-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 16.0% |
| Japan | 6.3% |
| Italy | 5.0% |
Waar de Swimming-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Karnataka | ~200K | 1.57× | |
| 02 | Maharashtra | ~400K | 1.45× | |
| 03 | Goa | ~9K | 1.32× | |
| 04 | Madhya Pradesh | ~100K | 1.23× | |
| 05 | Telangana | ~100K | 1.23× | |
| 06 | Uttarakhand | ~40K | 1.16× | |
| 07 | Tamil Nadu | ~200K | 1.13× | |
| 08 | West Bengal | ~200K | 1.06× | |
| 09 | Chhattisgarh | ~40K | 1.05× | |
| 10 | Sikkim | ~3K | 1.02× | |
| 11 | Assam | ~60K | 1.01× | |
| 12 | Manipur | ~8K | 1.01× | |
| 13 | Uttar Pradesh | ~300K | 0.98× | |
| 14 | Tripura | ~8K | 0.98× | |
| 15 | Jharkhand | ~50K | 0.97× | |
| 16 | Haryana | ~80K | 0.96× | |
| 17 | Kerala | ~90K | 0.95× | |
| 18 | Meghalaya | ~6K | 0.94× | |
| 19 | Nagaland | ~4K | 0.92× | |
| 20 | Arunachal Pradesh | ~3K | 0.90× | |
| 21 | Gujarat | ~200K | 0.88× | |
| 22 | Rajasthan | ~100K | 0.88× | |
| 23 | Andhra Pradesh | ~70K | 0.88× | |
| 24 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.88× | |
| 25 | Bihar | ~100K | 0.86× | |
| 26 | Punjab (region) | ~70K | 0.85× | |
| 27 | Odisha | ~60K | 0.84× | |
| 28 | Mizoram | ~4K | 0.83× | |
| 29 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.69× |
De sterkste cross-interesses van de Swimming-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Gridiron football | Sports | 3.36× | ||
| 02 | Snowboarding | Sports | 2.57× | ||
| 03 | Snow | Travel & Leisure | 2.38× | ||
| 04 | Triathlons | Sports | 2.28× | ||
| 05 | Marathons | Sports | 2.27× | ||
| 06 | Volleyball | Sports | 2.15× | ||
| 07 | Racing | Cars & Mobility | 2.11× | ||
| 08 | Skiing | Sports | 1.94× | ||
| 09 | Artistic gymnastics | Sports | 1.93× | ||
| 10 | Golf | Sports | 1.87× | ||
| 11 | Boating | Travel & Leisure | 1.79× | ||
| 12 | Tennis | Sports | 1.73× | ||
| 13 | On | Sports | 1.62× | ||
| 14 | Kannada Prabha | News | 1.59× | ||
| 15 | Prajavani | News | 1.57× | ||
| 16 | Bangladesh national cricket team | Sports | 1.56× | ||
| 17 | Mountain biking | Sports | 1.56× | ||
| 18 | Long-distance running | Sports | 1.56× | ||
| 19 | Baseball | Sports | 1.54× | ||
| 20 | Asia Cup | Sports | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 1.18× | |
| Community Orientation | OPEN | 1.05× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.05× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.82× | |
| Individualism | JOY | 0.85× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.85× |
Swimming heeft een geschatte doelgroep van 6,228,502 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
20.8% van de Swimming-fans is vrouw, 79.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 34.0 jaar.
Swimming-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Asia Cup (1.51×), Volleyball (2.15×) en Baseball (1.54×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Swimming-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~400K), Uttar Pradesh (bereik ~300K) en Karnataka (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Swimming zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Volleyball (2.15×), Baseball (1.54×), Golf (1.87×) en On (1.62×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Swimming zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.