Een dataprofiel van de mensen die John Cena in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. John Cena heeft een geschatte doelgroep van 3,402,609 personen in India.
De gemiddelde John Cena-fan in India is 27.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Kerala.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Chennai Super Kings, Rajasthan Royals, Dharmendra, met de sterkste overindexering op Chennai Super Kings (1.72× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de John Cena-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 27.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Patriotism, Spirituality.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische John Cena-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 27.0 jaar oud, met uitgesproken Patriotism-tendensen en een duidelijke affiniteit met Chennai Super Kings.
De kerncijfers die het John Cena-profiel in India kenmerken.
14.5% is vrouw, 85.5% is man, gemiddelde leeftijd 27.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 14.5% |
| Man | 85.5% |
| Gemiddelde leeftijd | 27.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,402,609 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 51% | |
| 20-29 | 29% | |
| 30-39 | 12% | |
| 40-49 | 5% | |
| 50+ | 3% |
van de wereldwijde John Cena-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 32.0% |
| India | 8.7% |
| United Kingdom | 5.6% |
Waar de John Cena-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Kerala | ~100K | 2.06× | |
| 02 | Nagaland | ~3K | 1.25× | |
| 03 | Arunachal Pradesh | ~3K | 1.25× | |
| 04 | Tamil Nadu | ~100K | 1.24× | |
| 05 | Goa | ~4K | 1.20× | |
| 06 | Karnataka | ~100K | 1.19× | |
| 07 | Mizoram | ~3K | 1.17× | |
| 08 | Meghalaya | ~4K | 1.14× | |
| 09 | Maharashtra | ~200K | 1.12× | |
| 10 | Assam | ~40K | 1.12× | |
| 11 | Punjab (region) | ~50K | 1.07× | |
| 12 | Tripura | ~5K | 1.02× | |
| 13 | Uttarakhand | ~20K | 1.01× | |
| 14 | Manipur | ~4K | 1.00× | |
| 15 | West Bengal | ~100K | 0.94× | |
| 16 | Gujarat | ~90K | 0.90× | |
| 17 | Odisha | ~30K | 0.88× | |
| 18 | Sikkim | ~1K | 0.88× | |
| 19 | Haryana | ~40K | 0.87× | |
| 20 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.87× | |
| 21 | Telangana | ~40K | 0.86× | |
| 22 | Chhattisgarh | ~20K | 0.81× | |
| 23 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.81× | |
| 24 | Uttar Pradesh | ~100K | 0.79× | |
| 25 | Madhya Pradesh | ~50K | 0.79× | |
| 26 | Jharkhand | ~20K | 0.77× | |
| 27 | Andhra Pradesh | ~30K | 0.73× | |
| 28 | Rajasthan | ~50K | 0.71× | |
| 29 | Bihar | ~40K | 0.55× |
De sterkste cross-interesses van de John Cena-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | WrestleMania | Sports | 7.08× | ||
| 02 | Royal Rumble | Sports | 6.25× | ||
| 03 | Brock Lesnar | Sports | 6.06× | ||
| 04 | WWE SmackDown | Sports | 5.50× | ||
| 05 | Roman Reigns | Sports | 5.17× | ||
| 06 | WWE | Sports | 2.97× | ||
| 07 | Professional wrestling | Sports | 2.97× | ||
| 08 | Maglore | Music & Radio | 2.86× | ||
| 09 | Big Bash League | Sports | 2.02× | ||
| 10 | Sunrisers Hyderabad | Sports | 1.95× | ||
| 11 | Rajasthan Royals | Sports | 1.93× | ||
| 12 | England cricket team | Sports | 1.93× | ||
| 13 | Hardik Pandya | Sports | 1.73× | ||
| 14 | Chennai Super Kings | Sports | 1.72× | ||
| 15 | Pakistan national cricket team | Sports | 1.71× | ||
| 16 | STAR Sports | Movies & TV | 1.63× | ||
| 17 | Royal Challengers Bangalore | Sports | 1.62× | ||
| 18 | Dharmendra | Movies & TV | 1.57× | ||
| 19 | Team sport | Sports | 1.52× | ||
| 20 | Rohit Sharma | Sports | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.09× | |
| Spirituality | BALANCE | 0.82× | |
| Social Media Usage | JOY | 0.81× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Design Affinity | PREMIUM | 0.47× | |
| Sustainability | BALANCE | 0.52× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.52× |
John Cena heeft een geschatte doelgroep van 3,402,609 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
14.5% van de John Cena-fans is vrouw, 85.5% is man, met een gemiddelde leeftijd van 27.0 jaar.
John Cena-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Chennai Super Kings (1.72×), Rajasthan Royals (1.93×) en Dharmendra (1.57×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
John Cena-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Uttar Pradesh (bereik ~100K) en Kerala (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast John Cena zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Rajasthan Royals (1.93×), Dharmendra (1.57×), Roman Reigns (5.17×) en WrestleMania (7.08×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar John Cena zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.