Een dataprofiel van de mensen die Lamborghini in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Lamborghini heeft een geschatte doelgroep van 3,792,364 personen in India.
De gemiddelde Lamborghini-fan in India is 31.7 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Superman, Cars (film), Motor vehicle, met de sterkste overindexering op Superman (1.56× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Lamborghini-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.7 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Luxury Orientation, Pet Ownership.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Lamborghini-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 31.7 jaar oud, met uitgesproken Luxury Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met Superman.
De kerncijfers die het Lamborghini-profiel in India kenmerken.
16.7% is vrouw, 83.3% is man, gemiddelde leeftijd 31.7.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 16.7% |
| Man | 83.3% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.7 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,792,364 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 36% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 17% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Lamborghini-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 15.6% |
| Italy | 7.2% |
| Germany | 6.0% |
Waar de Lamborghini-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Kerala | ~80K | 1.43× | |
| 02 | Karnataka | ~100K | 1.37× | |
| 03 | Maharashtra | ~200K | 1.20× | |
| 04 | Gujarat | ~100K | 1.19× | |
| 05 | Tamil Nadu | ~100K | 1.16× | |
| 06 | West Bengal | ~100K | 1.14× | |
| 07 | Odisha | ~50K | 1.14× | |
| 08 | Jharkhand | ~40K | 1.11× | |
| 09 | Uttar Pradesh | ~200K | 1.10× | |
| 10 | Goa | ~4K | 1.09× | |
| 11 | Punjab (region) | ~50K | 1.07× | |
| 12 | Nagaland | ~3K | 1.05× | |
| 13 | Telangana | ~60K | 1.04× | |
| 14 | Haryana | ~50K | 1.02× | |
| 15 | Assam | ~40K | 1.00× | |
| 16 | Uttarakhand | ~20K | 1.00× | |
| 17 | Rajasthan | ~80K | 0.99× | |
| 18 | Madhya Pradesh | ~70K | 0.94× | |
| 19 | Tripura | ~5K | 0.93× | |
| 20 | Chhattisgarh | ~20K | 0.91× | |
| 21 | Bihar | ~70K | 0.90× | |
| 22 | Manipur | ~4K | 0.89× | |
| 23 | Meghalaya | ~3K | 0.87× | |
| 24 | Andhra Pradesh | ~40K | 0.84× | |
| 25 | Sikkim | ~1K | 0.82× | |
| 26 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.76× | |
| 27 | Arunachal Pradesh | ~2K | 0.75× | |
| 28 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.72× | |
| 29 | Mizoram | ~2K | 0.70× |
De sterkste cross-interesses van de Lamborghini-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Bentley | Cars & Mobility | 3.63× | ||
| 02 | Ferrari | Cars & Mobility | 3.17× | ||
| 03 | RVs | Cars & Mobility | 2.96× | ||
| 04 | Porsche | Cars & Mobility | 2.76× | ||
| 05 | Engine | Cars & Mobility | 2.42× | ||
| 06 | Motorcycle club | Cars & Mobility | 2.40× | ||
| 07 | Mercedes-Benz | Cars & Mobility | 2.28× | ||
| 08 | Sport bike | Cars & Mobility | 2.22× | ||
| 09 | BMW | Cars & Mobility | 2.14× | ||
| 10 | Tata Motors | Cars & Mobility | 2.00× | ||
| 11 | Motor vehicle | Cars & Mobility | 1.99× | ||
| 12 | Forex signal | Business & Career | 1.99× | ||
| 13 | Luxury Lifestyle | Shopping | 1.97× | ||
| 14 | Cars (film) | Movies & TV | 1.96× | ||
| 15 | Motorcycling | Cars & Mobility | 1.89× | ||
| 16 | Luxury yacht | Travel & Leisure | 1.88× | ||
| 17 | SUVs | Cars & Mobility | 1.77× | ||
| 18 | Audio equipment | Technology & Electronics | 1.77× | ||
| 19 | Swing trading | Business & Career | 1.68× | ||
| 20 | Superman | Movies & TV | 1.56× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.57× | |
| Pet Ownership | JOY | 1.22× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.21× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 0.84× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.89× | |
| Community Orientation | OPEN | 0.90× |
De doelmarkt van Lamborghini in India omvat naar schatting 3,792,364 personen, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
16.7% van de Lamborghini-doelgroep is vrouw, 83.3% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.7 jaar.
Lamborghini-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Superman (1.56×), Cars (film) (1.96×) en Motor vehicle (1.99×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Lamborghini-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en West Bengal (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Lamborghini zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Cars (film) (1.96×), Motor vehicle (1.99×), BMW (2.14×) en Porsche (2.76×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Lamborghini zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.