Een dataprofiel van de mensen die Mercedes-Benz in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Mercedes-Benz heeft een geschatte doelgroep van 4,216,226 personen in India.
De gemiddelde Mercedes-Benz-fan in India is 31.9 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Gujarat.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren BMW, Ajit Pawar, SUVs, met de sterkste overindexering op BMW (1.98× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Mercedes-Benz-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.9 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Luxury Orientation, Need for Security.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Mercedes-Benz-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 31.9 jaar oud, met uitgesproken Luxury Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met BMW.
De kerncijfers die het Mercedes-Benz-profiel in India kenmerken.
18.3% is vrouw, 81.7% is man, gemiddelde leeftijd 31.9.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 18.3% |
| Man | 81.7% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.9 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 4,216,226 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 36% | |
| 20-29 | 26% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Mercedes-Benz-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 17.0% |
| Germany | 6.7% |
| Italy | 5.6% |
Waar de Mercedes-Benz-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Karnataka | ~100K | 1.40× | |
| 02 | Maharashtra | ~300K | 1.34× | |
| 03 | Gujarat | ~200K | 1.31× | |
| 04 | Odisha | ~50K | 1.18× | |
| 05 | Punjab (region) | ~60K | 1.13× | |
| 06 | Chhattisgarh | ~30K | 1.13× | |
| 07 | Jharkhand | ~40K | 1.11× | |
| 08 | Kerala | ~70K | 1.10× | |
| 09 | Telangana | ~70K | 1.09× | |
| 10 | Assam | ~50K | 1.08× | |
| 11 | Goa | ~5K | 1.07× | |
| 12 | Uttar Pradesh | ~200K | 1.06× | |
| 13 | Meghalaya | ~5K | 1.04× | |
| 14 | West Bengal | ~100K | 1.03× | |
| 15 | Madhya Pradesh | ~80K | 1.02× | |
| 16 | Manipur | ~5K | 1.01× | |
| 17 | Tamil Nadu | ~100K | 1.00× | |
| 18 | Rajasthan | ~90K | 0.99× | |
| 19 | Haryana | ~50K | 0.97× | |
| 20 | Nagaland | ~3K | 0.95× | |
| 21 | Uttarakhand | ~20K | 0.94× | |
| 22 | Tripura | ~5K | 0.93× | |
| 23 | Bihar | ~70K | 0.90× | |
| 24 | Arunachal Pradesh | ~2K | 0.81× | |
| 25 | Andhra Pradesh | ~40K | 0.79× | |
| 26 | Sikkim | ~1K | 0.78× | |
| 27 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.76× | |
| 28 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.76× | |
| 29 | Mizoram | ~2K | 0.64× |
De sterkste cross-interesses van de Mercedes-Benz-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Porsche | Cars & Mobility | 2.09× | ||
| 02 | Ferrari | Cars & Mobility | 2.08× | ||
| 03 | Personal luxury car | Cars & Mobility | 2.05× | ||
| 04 | BMW | Cars & Mobility | 1.98× | ||
| 05 | Family car | Cars & Mobility | 1.98× | ||
| 06 | Lamborghini | Cars & Mobility | 1.97× | ||
| 07 | Škoda Auto | Cars & Mobility | 1.89× | ||
| 08 | CarDekho | Cars & Mobility | 1.83× | ||
| 09 | Volkswagen | Cars & Mobility | 1.81× | ||
| 10 | Audi | Cars & Mobility | 1.80× | ||
| 11 | Used car | Cars & Mobility | 1.75× | ||
| 12 | Tata Motors | Cars & Mobility | 1.74× | ||
| 13 | SUVs | Cars & Mobility | 1.68× | ||
| 14 | Motor vehicle | Cars & Mobility | 1.63× | ||
| 15 | Trucks | Cars & Mobility | 1.56× | ||
| 16 | High-net-worth individual | Business & Career | 1.53× | ||
| 17 | Honda | Cars & Mobility | 1.52× | ||
| 18 | Ajit Pawar | Politics & Society | 1.51× | ||
| 19 | Luxury yacht | Travel & Leisure | 1.51× | ||
| 20 | Toyota | Cars & Mobility | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.29× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.22× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 1.08× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 0.78× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.81× | |
| Indulgence | JOY | 0.85× |
De doelmarkt van Mercedes-Benz in India omvat naar schatting 4,216,226 personen, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
18.3% van de Mercedes-Benz-doelgroep is vrouw, 81.7% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.9 jaar.
Mercedes-Benz-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor BMW (1.98×), Ajit Pawar (1.51×) en SUVs (1.68×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Mercedes-Benz-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en Gujarat (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Mercedes-Benz zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Ajit Pawar (1.51×), SUVs (1.68×), Motor vehicle (1.63×) en Tata Motors (1.74×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Mercedes-Benz zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.