Een dataprofiel van de mensen die Porsche in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Porsche heeft een geschatte doelgroep van 4,152,309 personen in India.
De gemiddelde Porsche-fan in India is 32.2 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Gujarat.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Cars (film), BMW, Motor vehicle, met de sterkste overindexering op Cars (film) (1.86× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Porsche-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 32.2 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Luxury Orientation, Quality Awareness.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Porsche-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 32.2 jaar oud, met uitgesproken Luxury Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met Cars (film).
De kerncijfers die het Porsche-profiel in India kenmerken.
18.0% is vrouw, 82.0% is man, gemiddelde leeftijd 32.2.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 18.0% |
| Man | 82.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 32.2 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 4,152,309 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 34% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Porsche-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 15.5% |
| Germany | 7.5% |
| Italy | 6.3% |
Waar de Porsche-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Kerala | ~100K | 2.28× | |
| 02 | Tamil Nadu | ~100K | 1.40× | |
| 03 | Karnataka | ~100K | 1.36× | |
| 04 | Gujarat | ~200K | 1.33× | |
| 05 | Haryana | ~70K | 1.25× | |
| 06 | Goa | ~5K | 1.22× | |
| 07 | Maharashtra | ~200K | 1.18× | |
| 08 | Punjab (region) | ~60K | 1.15× | |
| 09 | Telangana | ~60K | 1.04× | |
| 10 | Manipur | ~5K | 1.02× | |
| 11 | Jharkhand | ~40K | 1.00× | |
| 12 | Uttarakhand | ~20K | 1.00× | |
| 13 | Nagaland | ~3K | 0.98× | |
| 14 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.95× | |
| 15 | Chhattisgarh | ~30K | 0.95× | |
| 16 | Odisha | ~40K | 0.93× | |
| 17 | West Bengal | ~100K | 0.92× | |
| 18 | Madhya Pradesh | ~70K | 0.92× | |
| 19 | Rajasthan | ~80K | 0.89× | |
| 20 | Assam | ~30K | 0.83× | |
| 21 | Sikkim | ~2K | 0.83× | |
| 22 | Andhra Pradesh | ~40K | 0.81× | |
| 23 | Meghalaya | ~3K | 0.78× | |
| 24 | Arunachal Pradesh | ~2K | 0.78× | |
| 25 | Tripura | ~4K | 0.77× | |
| 26 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.76× | |
| 27 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.68× | |
| 28 | Bihar | ~50K | 0.62× | |
| 29 | Mizoram | ~2K | 0.59× |
De sterkste cross-interesses van de Porsche-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Ferrari | Cars & Mobility | 2.87× | ||
| 02 | RVs | Cars & Mobility | 2.79× | ||
| 03 | Lamborghini | Cars & Mobility | 2.70× | ||
| 04 | Motorcycle club | Cars & Mobility | 2.44× | ||
| 05 | Mercedes-Benz | Cars & Mobility | 2.37× | ||
| 06 | Engine | Cars & Mobility | 2.29× | ||
| 07 | BMW | Cars & Mobility | 2.23× | ||
| 08 | Luxury Lifestyle | Shopping | 2.08× | ||
| 09 | Luxury yacht | Travel & Leisure | 2.05× | ||
| 10 | Tata Motors | Cars & Mobility | 1.93× | ||
| 11 | Motor vehicle | Cars & Mobility | 1.88× | ||
| 12 | Forex signal | Business & Career | 1.87× | ||
| 13 | Cars (film) | Movies & TV | 1.86× | ||
| 14 | SUVs | Cars & Mobility | 1.79× | ||
| 15 | Luxury real estate | Business & Career | 1.79× | ||
| 16 | Audio equipment | Technology & Electronics | 1.73× | ||
| 17 | Swing trading | Business & Career | 1.61× | ||
| 18 | First class travel | Travel & Leisure | 1.59× | ||
| 19 | Local news | News | 1.52× | ||
| 20 | Business class | Travel & Leisure | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.63× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 1.23× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.21× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 0.82× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.86× | |
| Community Orientation | OPEN | 0.94× |
De doelmarkt van Porsche in India omvat naar schatting 4,152,309 personen, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
18.0% van de Porsche-doelgroep is vrouw, 82.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 32.2 jaar.
Porsche-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Cars (film) (1.86×), BMW (2.23×) en Motor vehicle (1.88×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Porsche-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en Gujarat (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Porsche zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op BMW (2.23×), Motor vehicle (1.88×), Luxury Lifestyle (2.08×) en Local news (1.52×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Porsche zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.