Een dataprofiel van de mensen die BMW in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. BMW heeft een geschatte doelgroep van 8,146,812 personen in India.
De gemiddelde BMW-fan in India is 33.4 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Gujarat.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Motor vehicle, SUVs, CarDekho, met de sterkste overindexering op Motor vehicle (1.69× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de BMW-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.4 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Luxury Orientation, Need for Security.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische BMW-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.4 jaar oud, met uitgesproken Luxury Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met Motor vehicle.
De kerncijfers die het BMW-profiel in India kenmerken.
17.2% is vrouw, 82.8% is man, gemiddelde leeftijd 33.4.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 17.2% |
| Man | 82.8% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.4 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 8,146,812 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 30% | |
| 20-29 | 27% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 14% | |
| 50+ | 9% |
van de wereldwijde BMW-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 13.0% |
| Japan | 8.4% |
| Germany | 6.3% |
Waar de BMW-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Kerala | ~200K | 1.75× | |
| 02 | Gujarat | ~300K | 1.29× | |
| 03 | Goa | ~10K | 1.26× | |
| 04 | Jharkhand | ~80K | 1.20× | |
| 05 | Maharashtra | ~500K | 1.18× | |
| 06 | Assam | ~90K | 1.13× | |
| 07 | Chhattisgarh | ~60K | 1.13× | |
| 08 | Uttar Pradesh | ~400K | 1.12× | |
| 09 | Odisha | ~100K | 1.10× | |
| 10 | West Bengal | ~300K | 1.09× | |
| 11 | Karnataka | ~200K | 1.08× | |
| 12 | Madhya Pradesh | ~200K | 1.03× | |
| 13 | Uttarakhand | ~40K | 1.03× | |
| 14 | Tripura | ~10K | 1.01× | |
| 15 | Manipur | ~10K | 1.01× | |
| 16 | Nagaland | ~6K | 1.01× | |
| 17 | Tamil Nadu | ~200K | 1.00× | |
| 18 | Bihar | ~200K | 0.98× | |
| 19 | Punjab (region) | ~100K | 0.94× | |
| 20 | Rajasthan | ~200K | 0.93× | |
| 21 | Meghalaya | ~8K | 0.92× | |
| 22 | Telangana | ~100K | 0.91× | |
| 23 | Haryana | ~100K | 0.91× | |
| 24 | Himachal Pradesh | ~30K | 0.84× | |
| 25 | Andhra Pradesh | ~80K | 0.75× | |
| 26 | Arunachal Pradesh | ~4K | 0.72× | |
| 27 | Jammu and Kashmir | ~30K | 0.71× | |
| 28 | Sikkim | ~2K | 0.64× | |
| 29 | Mizoram | ~3K | 0.49× |
De sterkste cross-interesses van de BMW-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Ferrari | Cars & Mobility | 2.00× | ||
| 02 | Personal luxury car | Cars & Mobility | 1.93× | ||
| 03 | Mercedes-Benz | Cars & Mobility | 1.91× | ||
| 04 | Porsche | Cars & Mobility | 1.91× | ||
| 05 | Range Rover | Cars & Mobility | 1.88× | ||
| 06 | Audi | Cars & Mobility | 1.82× | ||
| 07 | Lamborghini | Cars & Mobility | 1.79× | ||
| 08 | CarDekho | Cars & Mobility | 1.78× | ||
| 09 | Family car | Cars & Mobility | 1.73× | ||
| 10 | Used car | Cars & Mobility | 1.71× | ||
| 11 | Motorcycle club | Cars & Mobility | 1.71× | ||
| 12 | Motor vehicle | Cars & Mobility | 1.69× | ||
| 13 | Volkswagen | Cars & Mobility | 1.65× | ||
| 14 | Škoda Auto | Cars & Mobility | 1.62× | ||
| 15 | Luxury vehicle | Cars & Mobility | 1.62× | ||
| 16 | Sport bike | Cars & Mobility | 1.58× | ||
| 17 | Engine | Cars & Mobility | 1.58× | ||
| 18 | Motorcycle sport | Sports | 1.58× | ||
| 19 | Tata Motors | Cars & Mobility | 1.54× | ||
| 20 | SUVs | Cars & Mobility | 1.53× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.23× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.13× | |
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.06× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.81× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.84× | |
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 0.86× |
De doelmarkt van BMW in India omvat naar schatting 8,146,812 personen, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
17.2% van de BMW-doelgroep is vrouw, 82.8% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.4 jaar.
BMW-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Motor vehicle (1.69×), SUVs (1.53×) en CarDekho (1.78×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
BMW-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~500K), Uttar Pradesh (bereik ~400K) en Gujarat (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast BMW zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op SUVs (1.53×), CarDekho (1.78×), Tata Motors (1.54×) en Volkswagen (1.65×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar BMW zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.