Een dataprofiel van de mensen die Southampton F.C. in het Verenigd Koninkrijk kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Southampton F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,200,675 personen in het Verenigd Koninkrijk.
De gemiddelde Southampton F.C.-fan in het Verenigd Koninkrijk is 39.4 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in South East.
De doelgroep is geconcentreerd in South East, South West, Greater London.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Crystal Palace F.C., Nottingham Forest, BBC Sport, met de sterkste overindexering op Crystal Palace F.C. (16.19× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Southampton F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 39.4 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Price Sensitivity, Healthy Lifestyle.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 12 regio's die Rascasse volgt.
De typische Southampton F.C.-fan in het Verenigd Koninkrijk is overwegend mannelijk, ongeveer 39.4 jaar oud, met uitgesproken Price Sensitivity-tendensen en een duidelijke affiniteit met Crystal Palace F.C..
De kerncijfers die het Southampton F.C.-profiel in het Verenigd Koninkrijk kenmerken.
29.0% is vrouw, 71.0% is man, gemiddelde leeftijd 39.4.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 29.0% |
| Man | 71.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 39.4 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,200,675 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 19% | |
| 20-29 | 20% | |
| 30-39 | 20% | |
| 40-49 | 20% | |
| 50+ | 21% |
van de wereldwijde Southampton F.C.-doelgroep bevindt zich in het Verenigd Koninkrijk.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 30.0% |
| United States | 8.0% |
| Brazil | 7.8% |
Waar de Southampton F.C.-doelgroep in het Verenigd Koninkrijk het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | South East | ~1.5M | 4.20× | |
| 02 | South West | ~400K | 1.96× | |
| 03 | Wales | ~100K | 0.82× | |
| 04 | Greater London | ~200K | 0.71× | |
| 05 | East Midlands | ~100K | 0.64× | |
| 06 | Northern Ireland | ~50K | 0.64× | |
| 07 | North West | ~200K | 0.61× | |
| 08 | East of England | ~100K | 0.59× | |
| 09 | Scotland | ~100K | 0.58× | |
| 10 | North East | ~50K | 0.48× | |
| 11 | West Midlands | ~40K | 0.41× | |
| 12 | Yorkshire and the Humber | ~80K | 0.40× |
De sterkste cross-interesses van de Southampton F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Eintracht Frankfurt | Sports | 39.88× | ||
| 02 | France Football | Sports | 33.69× | ||
| 03 | Bristol City F.C. | Sports | 26.54× | ||
| 04 | Watford F.C. | Sports | 22.73× | ||
| 05 | Brighton & Hove Albion F.C. | Sports | 20.78× | ||
| 06 | Fulham F.C. | Sports | 19.43× | ||
| 07 | Swansea City A.F.C. | Sports | 18.86× | ||
| 08 | Norwich City F.C. | Sports | 16.48× | ||
| 09 | Crystal Palace F.C. | Sports | 16.19× | ||
| 10 | Reading F.C. | Sports | 14.06× | ||
| 11 | AFC Bournemouth | Sports | 13.99× | ||
| 12 | Nottingham Forest | Sports | 12.17× | ||
| 13 | Sofascore | Sports | 12.11× | ||
| 14 | Queens Park Rangers F.C. | Sports | 10.65× | ||
| 15 | Leicester City F.C. | Sports | 8.46× | ||
| 16 | Business marketing | Business & Career | 8.32× | ||
| 17 | BBC Sport | Sports | 6.97× | ||
| 18 | Aston Villa F.C. | Sports | 6.17× | ||
| 19 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 5.35× | ||
| 20 | Newcastle United F.C. | Sports | 4.96× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.95× | |
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 1.26× | |
| Mindfulness | BALANCE | 1.24× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Creativity | OPEN | 0.70× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.71× | |
| Urban Lifestyle | OPEN | 0.77× |
Southampton F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,200,675 personen in het Verenigd Koninkrijk, geconcentreerd in South East en South West.
29.0% van de Southampton F.C.-fans is vrouw, 71.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 39.4 jaar.
Southampton F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Crystal Palace F.C. (16.19×), Nottingham Forest (12.17×) en BBC Sport (6.97×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Southampton F.C.-fans in het Verenigd Koninkrijk zijn het sterkst geconcentreerd in South East (bereik ~1.5M), South West (bereik ~400K) en Greater London (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Southampton F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Nottingham Forest (12.17×), BBC Sport (6.97×), FIFA World Cup 2026 (5.35×) en Brighton & Hove Albion F.C. (20.78×) vergeleken met het gemiddelde in het Verenigd Koninkrijk.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in het Verenigd Koninkrijk dat actief naar Southampton F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in het Verenigd Koninkrijk. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.