Een dataprofiel van de mensen die Cycling in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Cycling heeft een geschatte doelgroep van 4,204,357 personen in India.
De gemiddelde Cycling-fan in India is 31.1 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Outdoor recreation, Cars (film), Bicycle, met de sterkste overindexering op Outdoor recreation (1.74× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Cycling-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.1 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als DIY Mentality, Sports Activity.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Cycling-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 31.1 jaar oud, met uitgesproken DIY Mentality-tendensen en een duidelijke affiniteit met Outdoor recreation.
De kerncijfers die het Cycling-profiel in India kenmerken.
14.8% is vrouw, 85.2% is man, gemiddelde leeftijd 31.1.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 14.8% |
| Man | 85.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.1 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 4,204,357 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 36% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 10% | |
| 50+ | 7% |
van de wereldwijde Cycling-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 19.0% |
| Japan | 5.8% |
| Italy | 5.7% |
Waar de Cycling-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Telangana | ~80K | 1.34× | |
| 02 | Goa | ~6K | 1.33× | |
| 03 | Maharashtra | ~300K | 1.28× | |
| 04 | Karnataka | ~100K | 1.18× | |
| 05 | Manipur | ~6K | 1.13× | |
| 06 | Andhra Pradesh | ~60K | 1.11× | |
| 07 | Tamil Nadu | ~100K | 1.10× | |
| 08 | Uttarakhand | ~20K | 1.07× | |
| 09 | Chhattisgarh | ~30K | 1.04× | |
| 10 | Assam | ~40K | 1.03× | |
| 11 | Punjab (region) | ~60K | 1.01× | |
| 12 | Mizoram | ~3K | 1.00× | |
| 13 | Arunachal Pradesh | ~3K | 1.00× | |
| 14 | Nagaland | ~3K | 0.99× | |
| 15 | Sikkim | ~2K | 0.99× | |
| 16 | Kerala | ~60K | 0.97× | |
| 17 | Meghalaya | ~4K | 0.97× | |
| 18 | Jharkhand | ~30K | 0.96× | |
| 19 | Tripura | ~5K | 0.96× | |
| 20 | Odisha | ~40K | 0.92× | |
| 21 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.90× | |
| 22 | West Bengal | ~100K | 0.86× | |
| 23 | Madhya Pradesh | ~70K | 0.85× | |
| 24 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.84× | |
| 25 | Gujarat | ~100K | 0.84× | |
| 26 | Haryana | ~50K | 0.84× | |
| 27 | Bihar | ~70K | 0.83× | |
| 28 | Rajasthan | ~80K | 0.80× | |
| 29 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.79× |
De sterkste cross-interesses van de Cycling-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Cycle sport | Sports | 3.93× | ||
| 02 | Mountain bike | Sports | 3.90× | ||
| 03 | Bicycle | Cars & Mobility | 2.59× | ||
| 04 | Omegle | Internet & Social Media | 2.41× | ||
| 05 | Dhaka | Travel & Leisure | 2.33× | ||
| 06 | Wheel | Cars & Mobility | 2.22× | ||
| 07 | Sprint (running) | Sports | 2.06× | ||
| 08 | Cars (film) | Movies & TV | 1.95× | ||
| 09 | Rabindranath Tagore | Literature | 1.92× | ||
| 10 | Assam | Travel & Leisure | 1.81× | ||
| 11 | Outdoor recreation | Sports | 1.74× | ||
| 12 | West Bengal | Travel & Leisure | 1.74× | ||
| 13 | Motorcycling | Cars & Mobility | 1.74× | ||
| 14 | Screenwriting | Literature | 1.74× | ||
| 15 | Motorcycle racing | Cars & Mobility | 1.73× | ||
| 16 | Fishing reel | Sports | 1.68× | ||
| 17 | Martial arts | Sports | 1.68× | ||
| 18 | Kolkata | Travel & Leisure | 1.58× | ||
| 19 | Motorcycles | Cars & Mobility | 1.55× | ||
| 20 | Film studio | Movies & TV | 1.54× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| DIY Mentality | THRILL | 1.36× | |
| Sports Activity | POWER | 1.32× | |
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.21× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Quality Awareness | PREMIUM | 0.91× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.92× | |
| Career Orientation | POWER | 0.93× |
Cycling heeft een geschatte doelgroep van 4,204,357 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
14.8% van de Cycling-fans is vrouw, 85.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.1 jaar.
Cycling-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Outdoor recreation (1.74×), Cars (film) (1.95×) en Bicycle (2.59×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Cycling-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en Karnataka (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Cycling zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Cars (film) (1.95×), Bicycle (2.59×), Kolkata (1.58×) en West Bengal (1.74×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Cycling zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.