Een dataprofiel van de mensen die Festival in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Festival heeft een geschatte doelgroep van 7,963,643 personen in India.
De gemiddelde Festival-fan in India is 32.8 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Weather Report, Popular music, Trisha (actress), met de sterkste overindexering op Weather Report (2.06× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Festival-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 32.8 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Tradition, Risk Appetite.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Festival-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 32.8 jaar oud, met uitgesproken Tradition-tendensen en een duidelijke affiniteit met Weather Report.
De kerncijfers die het Festival-profiel in India kenmerken.
33.8% is vrouw, 66.2% is man, gemiddelde leeftijd 32.8.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 33.8% |
| Man | 66.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 32.8 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 7,963,643 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 30% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Festival-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 22.1% |
| United Kingdom | 6.5% |
| Japan | 5.8% |
Waar de Festival-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Telangana | ~200K | 1.40× | |
| 02 | Andhra Pradesh | ~100K | 1.38× | |
| 03 | Goa | ~10K | 1.34× | |
| 04 | Jharkhand | ~90K | 1.29× | |
| 05 | Chhattisgarh | ~60K | 1.22× | |
| 06 | Bihar | ~200K | 1.20× | |
| 07 | Karnataka | ~200K | 1.17× | |
| 08 | Tamil Nadu | ~200K | 1.13× | |
| 09 | Madhya Pradesh | ~200K | 1.10× | |
| 10 | Uttarakhand | ~40K | 1.09× | |
| 11 | Arunachal Pradesh | ~5K | 1.06× | |
| 12 | Nagaland | ~6K | 1.05× | |
| 13 | Maharashtra | ~400K | 1.04× | |
| 14 | Assam | ~80K | 1.02× | |
| 15 | West Bengal | ~200K | 0.97× | |
| 16 | Uttar Pradesh | ~400K | 0.96× | |
| 17 | Gujarat | ~200K | 0.95× | |
| 18 | Sikkim | ~3K | 0.95× | |
| 19 | Tripura | ~10K | 0.94× | |
| 20 | Himachal Pradesh | ~30K | 0.93× | |
| 21 | Rajasthan | ~200K | 0.92× | |
| 22 | Manipur | ~9K | 0.89× | |
| 23 | Punjab (region) | ~90K | 0.88× | |
| 24 | Haryana | ~90K | 0.86× | |
| 25 | Odisha | ~70K | 0.83× | |
| 26 | Meghalaya | ~6K | 0.78× | |
| 27 | Mizoram | ~4K | 0.75× | |
| 28 | Kerala | ~90K | 0.74× | |
| 29 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.68× |
De sterkste cross-interesses van de Festival-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Huma Qureshi (actress) | Movies & TV | 2.90× | ||
| 02 | Electro (music) | Music & Radio | 2.57× | ||
| 03 | House music | Music & Radio | 2.29× | ||
| 04 | Vikram (actor) | Movies & TV | 2.16× | ||
| 05 | Trisha (actress) | Movies & TV | 2.11× | ||
| 06 | Weather Report | Music & Radio | 2.06× | ||
| 07 | Thiruvananthapuram | Travel & Leisure | 1.84× | ||
| 08 | Dance music | Music & Radio | 1.65× | ||
| 09 | Gown | Fashion & Accessoires | 1.65× | ||
| 10 | Popular music | Music & Radio | 1.64× | ||
| 11 | K (anime) | Literature | 1.64× | ||
| 12 | Skirt | Fashion & Accessoires | 1.63× | ||
| 13 | Musical instrument | Music & Radio | 1.63× | ||
| 14 | Plays | Literature | 1.56× | ||
| 15 | Folklore | Politics & Society | 1.56× | ||
| 16 | Mehndi | Fashion & Accessoires | 1.56× | ||
| 17 | Asia Cup | Sports | 1.54× | ||
| 18 | Electronic music | Music & Radio | 1.52× | ||
| 19 | Embroidery | Home & Garden | 1.52× | ||
| 20 | Instrumental | Music & Radio | 1.52× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 1.52× | |
| Risk Appetite | THRILL | 1.27× | |
| Community Orientation | OPEN | 1.25× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| DIY Mentality | THRILL | 1.02× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.03× | |
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.05× |
Festival heeft een geschatte doelgroep van 7,963,643 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
33.8% van de Festival-fans is vrouw, 66.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 32.8 jaar.
Festival-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Weather Report (2.06×), Popular music (1.64×) en Trisha (actress) (2.11×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Festival-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~400K), Uttar Pradesh (bereik ~400K) en West Bengal (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Festival zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Popular music (1.64×), Trisha (actress) (2.11×), Electronic music (1.52×) en Electro (music) (2.57×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Festival zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.