Een dataprofiel van de mensen die Neymar in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Neymar heeft een geschatte doelgroep van 3,171,910 personen in India.
De gemiddelde Neymar-fan in India is 28.3 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in West Bengal.
De doelgroep is geconcentreerd in West Bengal, Kerala, Maharashtra.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup 2026, FIFA World Cup, UEFA Champions League, met de sterkste overindexering op FIFA World Cup 2026 (3.23× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Neymar-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 28.3 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Spirituality, Pet Ownership.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Neymar-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 28.3 jaar oud, met uitgesproken Spirituality-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup 2026.
De kerncijfers die het Neymar-profiel in India kenmerken.
17.1% is vrouw, 82.9% is man, gemiddelde leeftijd 28.3.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 17.1% |
| Man | 82.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 28.3 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,171,910 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 48% | |
| 20-29 | 27% | |
| 30-39 | 13% | |
| 40-49 | 7% | |
| 50+ | 5% |
van de wereldwijde Neymar-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| Brazil | 44.0% |
| United States | 7.3% |
| India | 3.8% |
Waar de Neymar-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Manipur | ~10K | 2.78× | |
| 02 | Kerala | ~100K | 2.53× | |
| 03 | Mizoram | ~5K | 2.35× | |
| 04 | Meghalaya | ~8K | 2.30× | |
| 05 | Nagaland | ~5K | 2.25× | |
| 06 | Tripura | ~8K | 1.96× | |
| 07 | Arunachal Pradesh | ~4K | 1.94× | |
| 08 | Sikkim | ~2K | 1.35× | |
| 09 | West Bengal | ~100K | 1.23× | |
| 10 | Goa | ~4K | 1.17× | |
| 11 | Assam | ~40K | 1.10× | |
| 12 | Tamil Nadu | ~70K | 0.88× | |
| 13 | Karnataka | ~50K | 0.63× | |
| 14 | Odisha | ~20K | 0.56× | |
| 15 | Maharashtra | ~80K | 0.53× | |
| 16 | Uttarakhand | ~8K | 0.52× | |
| 17 | Jharkhand | ~10K | 0.50× | |
| 18 | Jammu and Kashmir | ~7K | 0.45× | |
| 19 | Telangana | ~20K | 0.42× | |
| 20 | Chhattisgarh | ~9K | 0.42× | |
| 21 | Andhra Pradesh | ~10K | 0.37× | |
| 22 | Gujarat | ~30K | 0.34× | |
| 23 | Punjab (region) | ~10K | 0.34× | |
| 24 | Himachal Pradesh | ~4K | 0.34× | |
| 25 | Madhya Pradesh | ~20K | 0.32× | |
| 26 | Haryana | ~10K | 0.32× | |
| 27 | Uttar Pradesh | ~50K | 0.31× | |
| 28 | Rajasthan | ~20K | 0.30× | |
| 29 | Bihar | ~20K | 0.30× |
De sterkste cross-interesses van de Neymar-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | UEFA Europa League | Sports | 9.65× | ||
| 02 | Juventus F.C. | Sports | 6.90× | ||
| 03 | Serie A | Sports | 6.51× | ||
| 04 | UEFA Champions League | Sports | 6.49× | ||
| 05 | Kylian Mbappé | Sports | 6.47× | ||
| 06 | Liverpool F.C. | Sports | 6.33× | ||
| 07 | Bundesliga | Sports | 6.05× | ||
| 08 | Lionel Messi | Sports | 5.56× | ||
| 09 | FC Barcelona | Sports | 5.37× | ||
| 10 | Cristiano Ronaldo | Sports | 5.00× | ||
| 11 | Manchester City F.C. | Sports | 4.80× | ||
| 12 | Manchester United F.C. | Sports | 4.53× | ||
| 13 | FIFA World Cup | Sports | 4.43× | ||
| 14 | Real Madrid C.F. | Sports | 3.91× | ||
| 15 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 3.23× | ||
| 16 | Scorpions (band) | Music & Radio | 3.13× | ||
| 17 | Premier League | Sports | 3.04× | ||
| 18 | XXXTentacion | Music & Radio | 1.62× | ||
| 19 | Superman | Movies & TV | 1.61× | ||
| 20 | Chennai Super Kings | Sports | 1.59× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Spirituality | BALANCE | 1.05× | |
| Pet Ownership | JOY | 1.04× | |
| Social Media Usage | JOY | 1.01× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.62× | |
| DIY Mentality | THRILL | 0.68× | |
| Family Orientation | CONSERVATISM | 0.74× |
Neymar heeft een geschatte doelgroep van 3,171,910 personen in India, geconcentreerd in West Bengal en Kerala.
17.1% van de Neymar-fans is vrouw, 82.9% is man, met een gemiddelde leeftijd van 28.3 jaar.
Neymar-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup 2026 (3.23×), FIFA World Cup (4.43×) en UEFA Champions League (6.49×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Neymar-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in West Bengal (bereik ~100K), Kerala (bereik ~100K) en Maharashtra (bereik ~80K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Neymar zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op FIFA World Cup (4.43×), UEFA Champions League (6.49×), UEFA Europa League (9.65×) en FC Barcelona (5.37×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Neymar zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.