Een dataprofiel van de mensen die Premier League in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Premier League heeft een geschatte doelgroep van 10,580,449 personen in India.
De gemiddelde Premier League-fan in India is 28.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Kerala, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup 2026, FIFA World Cup, Asia Cup, met de sterkste overindexering op FIFA World Cup 2026 (1.62× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Premier League-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 28.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Need for Security, Social Media Usage.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Premier League-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 28.0 jaar oud, met uitgesproken Need for Security-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup 2026.
De kerncijfers die het Premier League-profiel in India kenmerken.
25.3% is vrouw, 74.7% is man, gemiddelde leeftijd 28.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 25.3% |
| Man | 74.7% |
| Gemiddelde leeftijd | 28.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 10,580,449 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 47% | |
| 20-29 | 31% | |
| 30-39 | 13% | |
| 40-49 | 6% | |
| 50+ | 4% |
van de wereldwijde Premier League-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 9.7% |
| United States | 7.3% |
| Brazil | 5.9% |
Waar de Premier League-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Mizoram | ~30K | 4.42× | |
| 02 | Meghalaya | ~50K | 4.41× | |
| 03 | Manipur | ~30K | 2.41× | |
| 04 | Nagaland | ~20K | 2.40× | |
| 05 | Goa | ~20K | 2.03× | |
| 06 | Kerala | ~300K | 1.59× | |
| 07 | Tripura | ~20K | 1.34× | |
| 08 | Sikkim | ~6K | 1.25× | |
| 09 | Arunachal Pradesh | ~7K | 1.17× | |
| 10 | Assam | ~80K | 0.75× | |
| 11 | Karnataka | ~200K | 0.73× | |
| 12 | West Bengal | ~200K | 0.72× | |
| 13 | Tamil Nadu | ~200K | 0.61× | |
| 14 | Maharashtra | ~300K | 0.59× | |
| 15 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.46× | |
| 16 | Uttarakhand | ~20K | 0.45× | |
| 17 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.37× | |
| 18 | Telangana | ~50K | 0.36× | |
| 19 | Haryana | ~50K | 0.36× | |
| 20 | Punjab (region) | ~50K | 0.33× | |
| 21 | Odisha | ~40K | 0.33× | |
| 22 | Jharkhand | ~30K | 0.32× | |
| 23 | Gujarat | ~80K | 0.29× | |
| 24 | Chhattisgarh | ~20K | 0.26× | |
| 25 | Uttar Pradesh | ~100K | 0.24× | |
| 26 | Rajasthan | ~50K | 0.23× | |
| 27 | Madhya Pradesh | ~40K | 0.22× | |
| 28 | Andhra Pradesh | ~30K | 0.20× | |
| 29 | Bihar | ~30K | 0.16× |
De sterkste cross-interesses van de Premier League-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | UEFA Europa League | Sports | 2.55× | ||
| 02 | Liverpool F.C. | Sports | 2.26× | ||
| 03 | Bundesliga | Sports | 2.25× | ||
| 04 | Neymar | Sports | 2.15× | ||
| 05 | Manchester United F.C. | Sports | 2.05× | ||
| 06 | FIFA (video game series) | Games | 2.04× | ||
| 07 | UEFA Champions League | Sports | 1.96× | ||
| 08 | Manchester City F.C. | Sports | 1.96× | ||
| 09 | La Liga | Sports | 1.86× | ||
| 10 | FIFA World Cup | Sports | 1.79× | ||
| 11 | FC Barcelona | Sports | 1.79× | ||
| 12 | Al Nassr FC | Sports | 1.69× | ||
| 13 | Real Madrid C.F. | Sports | 1.64× | ||
| 14 | Scorpions (band) | Music & Radio | 1.64× | ||
| 15 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 1.62× | ||
| 16 | Cristiano Ronaldo | Sports | 1.59× | ||
| 17 | Mobile game | Games | 1.56× | ||
| 18 | Big Bash League | Sports | 1.56× | ||
| 19 | Jasprit Bumrah | Sports | 1.53× | ||
| 20 | Asia Cup | Sports | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.88× | |
| Social Media Usage | JOY | 0.87× | |
| Spirituality | BALANCE | 0.82× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Design Affinity | PREMIUM | 0.53× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.54× | |
| Individualism | JOY | 0.56× |
Premier League heeft een geschatte doelgroep van 10,580,449 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Kerala.
25.3% van de Premier League-fans is vrouw, 74.7% is man, met een gemiddelde leeftijd van 28.0 jaar.
Premier League-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup 2026 (1.62×), FIFA World Cup (1.79×) en Asia Cup (1.5×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Premier League-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Kerala (bereik ~300K) en West Bengal (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Premier League zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op FIFA World Cup (1.79×), Asia Cup (1.5×), Mobile game (1.56×) en UEFA Champions League (1.96×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Premier League zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.