Een dataprofiel van de mensen die FIFA World Cup 2026 in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. FIFA World Cup 2026 heeft een geschatte doelgroep van 67,958,446 personen in India.
De gemiddelde FIFA World Cup 2026-fan in India is 28.8 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in West Bengal.
De doelgroep is geconcentreerd in West Bengal, Maharashtra, Uttar Pradesh.
De kerncijfers die het FIFA World Cup 2026-profiel in India kenmerken.
26.1% is vrouw, 73.9% is man, gemiddelde leeftijd 28.8.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 26.1% |
| Man | 73.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 28.8 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 67,958,446 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 45% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 15% | |
| 40-49 | 7% | |
| 50+ | 5% |
van de wereldwijde FIFA World Cup 2026-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 47.6% |
| India | 18.9% |
| Canada | 8.3% |
Waar de FIFA World Cup 2026-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Meghalaya | ~100K | 2.04× | |
| 02 | West Bengal | ~4.5M | 2.02× | |
| 03 | Assam | ~1.5M | 1.82× | |
| 04 | Manipur | ~200K | 1.79× | |
| 05 | Arunachal Pradesh | ~70K | 1.70× | |
| 06 | Nagaland | ~70K | 1.50× | |
| 07 | Tripura | ~100K | 1.45× | |
| 08 | Kerala | ~1.5M | 1.42× | |
| 09 | Sikkim | ~40K | 1.32× | |
| 10 | Goa | ~90K | 1.25× | |
| 11 | Mizoram | ~50K | 0.97× | |
| 12 | Maharashtra | ~3M | 0.93× | |
| 13 | Karnataka | ~1.5M | 0.82× | |
| 14 | Jharkhand | ~400K | 0.77× | |
| 15 | Tamil Nadu | ~1M | 0.75× | |
| 16 | Punjab (region) | ~700K | 0.74× | |
| 17 | Odisha | ~500K | 0.68× | |
| 18 | Gujarat | ~1.5M | 0.66× | |
| 19 | Uttarakhand | ~200K | 0.65× | |
| 20 | Jammu and Kashmir | ~200K | 0.62× | |
| 21 | Chhattisgarh | ~300K | 0.61× | |
| 22 | Telangana | ~600K | 0.59× | |
| 23 | Haryana | ~500K | 0.59× | |
| 24 | Rajasthan | ~800K | 0.52× | |
| 25 | Madhya Pradesh | ~700K | 0.52× | |
| 26 | Himachal Pradesh | ~100K | 0.52× | |
| 27 | Uttar Pradesh | ~1.5M | 0.48× | |
| 28 | Bihar | ~600K | 0.46× | |
| 29 | Andhra Pradesh | ~300K | 0.41× |
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar FIFA World Cup 2026 zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.