Een dataprofiel van de mensen die Real Madrid C.F. in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Real Madrid C.F. heeft een geschatte doelgroep van 11,997,345 personen in India.
De gemiddelde Real Madrid C.F.-fan in India is 28.8 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Kerala.
De doelgroep is geconcentreerd in Kerala, West Bengal, Maharashtra.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup 2026, FIFA World Cup, UEFA Champions League, met de sterkste overindexering op FIFA World Cup 2026 (1.64× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Real Madrid C.F.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 28.8 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Early Adopter Mentality, Spirituality.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Real Madrid C.F.-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 28.8 jaar oud, met uitgesproken Early Adopter Mentality-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup 2026.
De kerncijfers die het Real Madrid C.F.-profiel in India kenmerken.
16.0% is vrouw, 84.0% is man, gemiddelde leeftijd 28.8.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 16.0% |
| Man | 84.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 28.8 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 11,997,345 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 46% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 14% | |
| 40-49 | 7% | |
| 50+ | 5% |
van de wereldwijde Real Madrid C.F.-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| Brazil | 8.2% |
| United States | 7.6% |
| Spain | 7.4% |
Waar de Real Madrid C.F.-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Kerala | ~700K | 4.11× | |
| 02 | Manipur | ~50K | 3.04× | |
| 03 | Meghalaya | ~30K | 2.38× | |
| 04 | Goa | ~20K | 1.99× | |
| 05 | Mizoram | ~10K | 1.60× | |
| 06 | Nagaland | ~10K | 1.51× | |
| 07 | Tripura | ~20K | 1.45× | |
| 08 | West Bengal | ~500K | 1.37× | |
| 09 | Arunachal Pradesh | ~9K | 1.27× | |
| 10 | Assam | ~100K | 1.04× | |
| 11 | Sikkim | ~5K | 0.99× | |
| 12 | Karnataka | ~200K | 0.83× | |
| 13 | Maharashtra | ~500K | 0.81× | |
| 14 | Jammu and Kashmir | ~40K | 0.76× | |
| 15 | Tamil Nadu | ~200K | 0.73× | |
| 16 | Uttarakhand | ~30K | 0.49× | |
| 17 | Odisha | ~60K | 0.45× | |
| 18 | Gujarat | ~100K | 0.44× | |
| 19 | Telangana | ~70K | 0.41× | |
| 20 | Punjab (region) | ~60K | 0.38× | |
| 21 | Jharkhand | ~40K | 0.38× | |
| 22 | Haryana | ~60K | 0.36× | |
| 23 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.36× | |
| 24 | Madhya Pradesh | ~80K | 0.35× | |
| 25 | Chhattisgarh | ~30K | 0.35× | |
| 26 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.34× | |
| 27 | Rajasthan | ~90K | 0.32× | |
| 28 | Bihar | ~60K | 0.24× | |
| 29 | Andhra Pradesh | ~40K | 0.24× |
De sterkste cross-interesses van de Real Madrid C.F.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Sheila Dikshit | Politics & Society | 8.00× | ||
| 02 | Google News | News | 3.12× | ||
| 03 | La Liga | Sports | 3.01× | ||
| 04 | Neymar | Sports | 2.63× | ||
| 05 | UEFA Europa League | Sports | 2.59× | ||
| 06 | Easy (store) | Home & Garden | 2.40× | ||
| 07 | Lionel Messi | Sports | 2.37× | ||
| 08 | Kinesiology | Health | 2.36× | ||
| 09 | UEFA Champions League | Sports | 2.26× | ||
| 10 | Cristiano Ronaldo | Sports | 2.24× | ||
| 11 | FC Barcelona | Sports | 2.19× | ||
| 12 | Scorpions (band) | Music & Radio | 2.17× | ||
| 13 | Manchester United F.C. | Sports | 2.15× | ||
| 14 | FIFA World Cup | Sports | 2.13× | ||
| 15 | Hema Malini | Movies & TV | 1.92× | ||
| 16 | Premier League | Sports | 1.74× | ||
| 17 | Mathrubhumi | News | 1.74× | ||
| 18 | Bhojpuri language | Politics & Society | 1.65× | ||
| 19 | Big Bash League | Sports | 1.65× | ||
| 20 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 1.64× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.03× | |
| Spirituality | BALANCE | 0.92× | |
| Social Media Usage | JOY | 0.90× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Individualism | JOY | 0.63× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.65× | |
| Risk Appetite | THRILL | 0.66× |
Real Madrid C.F. heeft een geschatte doelgroep van 11,997,345 personen in India, geconcentreerd in Kerala en West Bengal.
16.0% van de Real Madrid C.F.-fans is vrouw, 84.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 28.8 jaar.
Real Madrid C.F.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup 2026 (1.64×), FIFA World Cup (2.13×) en UEFA Champions League (2.26×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Real Madrid C.F.-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Kerala (bereik ~700K), West Bengal (bereik ~500K) en Maharashtra (bereik ~500K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Real Madrid C.F. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op FIFA World Cup (2.13×), UEFA Champions League (2.26×), Bhojpuri language (1.65×) en FC Barcelona (2.19×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Real Madrid C.F. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.