Een dataprofiel van de mensen die Honda in Duitsland kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Honda heeft een geschatte doelgroep van 3,940,561 personen in Duitsland.
De gemiddelde Honda-fan in Duitsland is 36.5 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Nordrhein-Westfalen.
De doelgroep is geconcentreerd in Nordrhein-Westfalen, Bayern, Baden-Württemberg.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Motorcycle accessories, Hyundai, Motorcycle sport, met de sterkste overindexering op Motorcycle accessories (7.21× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Honda-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 36.5 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Risk Appetite, Need for Security.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 16 regio's die Rascasse volgt.
De typische Honda-fan in Duitsland is overwegend mannelijk, ongeveer 36.5 jaar oud, met uitgesproken Risk Appetite-tendensen en een duidelijke affiniteit met Motorcycle accessories.
De kerncijfers die het Honda-profiel in Duitsland kenmerken.
34.1% is vrouw, 65.9% is man, gemiddelde leeftijd 36.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 34.1% |
| Man | 65.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 36.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,940,561 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 27% | |
| 20-29 | 20% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 19% | |
| 50+ | 15% |
van de wereldwijde Honda-doelgroep bevindt zich in Duitsland.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 18.0% |
| Brazil | 10.2% |
| Japan | 6.1% |
Waar de Honda-doelgroep in Duitsland het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Hessen | ~400K | 1.18× | |
| 02 | Bayern | ~700K | 1.13× | |
| 03 | Baden-Württemberg | ~600K | 1.12× | |
| 04 | Rheinland-Pfalz | ~200K | 1.10× | |
| 05 | Brandenburg | ~100K | 1.08× | |
| 06 | Nordrhein-Westfalen | ~900K | 1.06× | |
| 07 | Sachsen | ~200K | 1.05× | |
| 08 | Thüringen | ~100K | 1.01× | |
| 09 | Sachsen-Anhalt | ~100K | 0.99× | |
| 10 | Niedersachsen | ~400K | 0.96× | |
| 11 | Mecklenburg-Vorpommern | ~70K | 0.95× | |
| 12 | Schleswig-Holstein | ~100K | 0.93× | |
| 13 | Saarland | ~40K | 0.91× | |
| 14 | Berlin | ~200K | 0.88× | |
| 15 | Hamburg | ~80K | 0.85× | |
| 16 | Bremen | ~30K | 0.81× |
De sterkste cross-interesses van de Honda-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Touring motorcycle | Cars & Mobility | 7.60× | ||
| 02 | Motorcycle accessories | Cars & Mobility | 7.21× | ||
| 03 | Motorcycle helmet | Cars & Mobility | 6.05× | ||
| 04 | Motorcycle sport | Sports | 5.68× | ||
| 05 | Hyundai | Cars & Mobility | 5.24× | ||
| 06 | Custom motorcycle | Cars & Mobility | 4.90× | ||
| 07 | Sport bike | Cars & Mobility | 4.88× | ||
| 08 | Bicycle touring | Sports | 4.26× | ||
| 09 | Automobile repair shop | Cars & Mobility | 4.10× | ||
| 10 | Used Cars | Cars & Mobility | 4.02× | ||
| 11 | Motorcycle club | Cars & Mobility | 3.91× | ||
| 12 | Motorcycling | Cars & Mobility | 3.41× | ||
| 13 | Toyota | Cars & Mobility | 3.37× | ||
| 14 | Driving | Cars & Mobility | 3.34× | ||
| 15 | Engine | Cars & Mobility | 2.92× | ||
| 16 | Tire | Cars & Mobility | 2.89× | ||
| 17 | Škoda Auto | Cars & Mobility | 2.76× | ||
| 18 | Used car | Cars & Mobility | 2.76× | ||
| 19 | AutoScout24 | Cars & Mobility | 2.37× | ||
| 20 | Motor vehicle | Cars & Mobility | 2.13× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Risk Appetite | THRILL | 1.39× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.36× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.32× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Community Orientation | OPEN | 0.77× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.82× | |
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 0.84× |
De doelmarkt van Honda in Duitsland omvat naar schatting 3,940,561 personen, geconcentreerd in Nordrhein-Westfalen en Bayern.
34.1% van de Honda-doelgroep is vrouw, 65.9% is man, met een gemiddelde leeftijd van 36.5 jaar.
Honda-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Motorcycle accessories (7.21×), Hyundai (5.24×) en Motorcycle sport (5.68×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Honda-fans in Duitsland zijn het sterkst geconcentreerd in Nordrhein-Westfalen (bereik ~900K), Bayern (bereik ~700K) en Baden-Württemberg (bereik ~600K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Honda zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Hyundai (5.24×), Motorcycle sport (5.68×), Touring motorcycle (7.6×) en Motorcycle helmet (6.05×) vergeleken met het gemiddelde in Duitsland.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Duitsland dat actief naar Honda zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Duitsland. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.