Een dataprofiel van de mensen die Crystal Palace F.C. in het Verenigd Koninkrijk kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Crystal Palace F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,908,642 personen in het Verenigd Koninkrijk.
De gemiddelde Crystal Palace F.C.-fan in het Verenigd Koninkrijk is 39.5 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in England.
De doelgroep is geconcentreerd in England, Greater London, South East.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Nottingham Forest, Brighton & Hove Albion F.C., Fulham F.C., met de sterkste overindexering op Nottingham Forest (18.98× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Crystal Palace F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 39.5 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Price Sensitivity, Early Adopter Mentality.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 13 regio's die Rascasse volgt.
De typische Crystal Palace F.C.-fan in het Verenigd Koninkrijk is overwegend mannelijk, ongeveer 39.5 jaar oud, met uitgesproken Price Sensitivity-tendensen en een duidelijke affiniteit met Nottingham Forest.
De kerncijfers die het Crystal Palace F.C.-profiel in het Verenigd Koninkrijk kenmerken.
26.8% is vrouw, 73.2% is man, gemiddelde leeftijd 39.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 26.8% |
| Man | 73.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 39.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,908,642 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 20% | |
| 20-29 | 19% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 20% | |
| 50+ | 22% |
van de wereldwijde Crystal Palace F.C.-doelgroep bevindt zich in het Verenigd Koninkrijk.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 20.8% |
| United States | 7.4% |
| Brazil | 6.2% |
Waar de Crystal Palace F.C.-doelgroep in het Verenigd Koninkrijk het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Greater London | ~1M | 2.17× | |
| 02 | South East | ~800K | 1.54× | |
| 03 | Northern Ireland | ~100K | 1.11× | |
| 04 | Wales | ~200K | 0.98× | |
| 05 | England | ~3M | 0.96× | |
| 06 | East of England | ~300K | 0.94× | |
| 07 | Scotland | ~300K | 0.94× | |
| 08 | South West | ~300K | 0.93× | |
| 09 | North West | ~400K | 0.87× | |
| 10 | East Midlands | ~200K | 0.84× | |
| 11 | North East | ~100K | 0.68× | |
| 12 | West Midlands | ~90K | 0.54× | |
| 13 | Yorkshire and the Humber | ~200K | 0.50× |
De sterkste cross-interesses van de Crystal Palace F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | France Football | Sports | 51.76× | ||
| 02 | Eintracht Frankfurt | Sports | 51.61× | ||
| 03 | Bristol City F.C. | Sports | 42.62× | ||
| 04 | Watford F.C. | Sports | 36.54× | ||
| 05 | Brighton & Hove Albion F.C. | Sports | 33.86× | ||
| 06 | Fulham F.C. | Sports | 31.99× | ||
| 07 | Swansea City A.F.C. | Sports | 29.63× | ||
| 08 | Norwich City F.C. | Sports | 27.78× | ||
| 09 | Reading F.C. | Sports | 21.58× | ||
| 10 | Nottingham Forest | Sports | 18.98× | ||
| 11 | Wolverhampton Wanderers F.C. | Sports | 18.33× | ||
| 12 | Queens Park Rangers F.C. | Sports | 17.99× | ||
| 13 | AFC Bournemouth | Sports | 17.58× | ||
| 14 | Southampton F.C. | Sports | 16.95× | ||
| 15 | Middlesbrough F.C. | Sports | 14.20× | ||
| 16 | Leicester City F.C. | Sports | 12.54× | ||
| 17 | Aston Villa F.C. | Sports | 9.22× | ||
| 18 | Newcastle United F.C. | Sports | 7.41× | ||
| 19 | BBC Sport | Sports | 6.97× | ||
| 20 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 6.14× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 2.13× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.35× | |
| Mindfulness | BALANCE | 1.32× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Creativity | OPEN | 0.69× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.74× | |
| Extroversion | THRILL | 0.75× |
Crystal Palace F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,908,642 personen in het Verenigd Koninkrijk, geconcentreerd in England en Greater London.
26.8% van de Crystal Palace F.C.-fans is vrouw, 73.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 39.5 jaar.
Crystal Palace F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Nottingham Forest (18.98×), Brighton & Hove Albion F.C. (33.86×) en Fulham F.C. (31.99×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Crystal Palace F.C.-fans in het Verenigd Koninkrijk zijn het sterkst geconcentreerd in England (bereik ~3M), Greater London (bereik ~1M) en South East (bereik ~800K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Crystal Palace F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Brighton & Hove Albion F.C. (33.86×), Fulham F.C. (31.99×), Bristol City F.C. (42.62×) en Queens Park Rangers F.C. (17.99×) vergeleken met het gemiddelde in het Verenigd Koninkrijk.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in het Verenigd Koninkrijk dat actief naar Crystal Palace F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in het Verenigd Koninkrijk. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.