Een dataprofiel van de mensen die Newcastle United F.C. in het Verenigd Koninkrijk kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Newcastle United F.C. heeft een geschatte doelgroep van 8,855,725 personen in het Verenigd Koninkrijk.
De gemiddelde Newcastle United F.C.-fan in het Verenigd Koninkrijk is 41.6 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in England.
De doelgroep is geconcentreerd in England, North East, Scotland.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren BBC Sport, FIFA World Cup 2026, Aston Villa F.C., met de sterkste overindexering op BBC Sport (6.15× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Newcastle United F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 41.6 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Price Sensitivity, Healthy Lifestyle.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 13 regio's die Rascasse volgt.
De typische Newcastle United F.C.-fan in het Verenigd Koninkrijk is overwegend mannelijk, ongeveer 41.6 jaar oud, met uitgesproken Price Sensitivity-tendensen en een duidelijke affiniteit met BBC Sport.
De kerncijfers die het Newcastle United F.C.-profiel in het Verenigd Koninkrijk kenmerken.
37.9% is vrouw, 62.1% is man, gemiddelde leeftijd 41.6.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 37.9% |
| Man | 62.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 41.6 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 8,855,725 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 16% | |
| 20-29 | 18% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 19% | |
| 50+ | 29% |
van de wereldwijde Newcastle United F.C.-doelgroep bevindt zich in het Verenigd Koninkrijk.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 35.4% |
| United States | 6.1% |
| Germany | 4.2% |
Waar de Newcastle United F.C.-doelgroep in het Verenigd Koninkrijk het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | North East | ~2M | 6.86× | |
| 02 | England | ~7M | 1.44× | |
| 03 | Northern Ireland | ~300K | 0.98× | |
| 04 | Scotland | ~800K | 0.94× | |
| 05 | Wales | ~300K | 0.65× | |
| 06 | North West | ~400K | 0.42× | |
| 07 | Yorkshire and the Humber | ~300K | 0.37× | |
| 08 | East Midlands | ~200K | 0.33× | |
| 09 | South West | ~200K | 0.26× | |
| 10 | Greater London | ~300K | 0.22× | |
| 11 | East of England | ~200K | 0.20× | |
| 12 | South East | ~200K | 0.17× | |
| 13 | West Midlands | ~70K | 0.17× |
De sterkste cross-interesses van de Newcastle United F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | France Football | Sports | 30.46× | ||
| 02 | Eintracht Frankfurt | Sports | 30.06× | ||
| 03 | Omar Marmoush | Sports | 18.32× | ||
| 04 | Cardiff City F.C. | Sports | 11.25× | ||
| 05 | Sofascore | Sports | 8.96× | ||
| 06 | Leicester City F.C. | Sports | 8.46× | ||
| 07 | Brighton & Hove Albion F.C. | Sports | 7.98× | ||
| 08 | Atlético Madrid | Sports | 7.95× | ||
| 09 | West Ham United F.C. | Sports | 7.75× | ||
| 10 | Crystal Palace F.C. | Sports | 6.88× | ||
| 11 | Match of the Day | Movies & TV | 6.49× | ||
| 12 | Aston Villa F.C. | Sports | 6.42× | ||
| 13 | BBC Sport | Sports | 6.15× | ||
| 14 | Nottingham Forest | Sports | 6.02× | ||
| 15 | Melania Trump | Politics & Society | 4.15× | ||
| 16 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 3.52× | ||
| 17 | Halifax (United Kingdom bank) | Business & Career | 2.91× | ||
| 18 | Manchester City F.C. | Sports | 2.39× | ||
| 19 | Manchester United F.C. | Sports | 2.08× | ||
| 20 | FIFA World Cup | Sports | 1.93× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.44× | |
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 1.29× | |
| Family Orientation | CONSERVATISM | 1.25× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Design Affinity | PREMIUM | 0.62× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.66× | |
| Creativity | OPEN | 0.72× |
Newcastle United F.C. heeft een geschatte doelgroep van 8,855,725 personen in het Verenigd Koninkrijk, geconcentreerd in England en North East.
37.9% van de Newcastle United F.C.-fans is vrouw, 62.1% is man, met een gemiddelde leeftijd van 41.6 jaar.
Newcastle United F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor BBC Sport (6.15×), FIFA World Cup 2026 (3.52×) en Aston Villa F.C. (6.42×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Newcastle United F.C.-fans in het Verenigd Koninkrijk zijn het sterkst geconcentreerd in England (bereik ~7M), North East (bereik ~2M) en Scotland (bereik ~800K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Newcastle United F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op FIFA World Cup 2026 (3.52×), Aston Villa F.C. (6.42×), Leicester City F.C. (8.46×) en Eintracht Frankfurt (30.06×) vergeleken met het gemiddelde in het Verenigd Koninkrijk.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in het Verenigd Koninkrijk dat actief naar Newcastle United F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in het Verenigd Koninkrijk. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.