Een dataprofiel van de mensen die Audi in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Audi heeft een geschatte doelgroep van 3,676,104 personen in India.
De gemiddelde Audi-fan in India is 33.2 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Maharashtra, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren BMW, Motor vehicle, SUVs, met de sterkste overindexering op BMW (1.87× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Audi-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.2 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Luxury Orientation, Need for Security.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Audi-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.2 jaar oud, met uitgesproken Luxury Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met BMW.
De kerncijfers die het Audi-profiel in India kenmerken.
16.8% is vrouw, 83.2% is man, gemiddelde leeftijd 33.2.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 16.8% |
| Man | 83.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.2 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,676,104 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 29% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 20% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Audi-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 12.5% |
| Germany | 8.0% |
| Italy | 7.5% |
Waar de Audi-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Assam | ~50K | 1.29× | |
| 02 | Uttar Pradesh | ~200K | 1.22× | |
| 03 | Goa | ~5K | 1.22× | |
| 04 | Jharkhand | ~40K | 1.19× | |
| 05 | West Bengal | ~100K | 1.18× | |
| 06 | Odisha | ~50K | 1.17× | |
| 07 | Kerala | ~60K | 1.14× | |
| 08 | Chhattisgarh | ~30K | 1.12× | |
| 09 | Maharashtra | ~200K | 1.06× | |
| 10 | Karnataka | ~100K | 1.06× | |
| 11 | Madhya Pradesh | ~70K | 1.06× | |
| 12 | Haryana | ~50K | 1.05× | |
| 13 | Uttarakhand | ~20K | 1.05× | |
| 14 | Tamil Nadu | ~90K | 1.04× | |
| 15 | Tripura | ~5K | 1.03× | |
| 16 | Gujarat | ~100K | 1.02× | |
| 17 | Punjab (region) | ~50K | 1.02× | |
| 18 | Rajasthan | ~80K | 1.01× | |
| 19 | Bihar | ~70K | 1.01× | |
| 20 | Manipur | ~5K | 1.01× | |
| 21 | Meghalaya | ~4K | 0.97× | |
| 22 | Nagaland | ~2K | 0.96× | |
| 23 | Arunachal Pradesh | ~2K | 0.96× | |
| 24 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.81× | |
| 25 | Telangana | ~40K | 0.80× | |
| 26 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.80× | |
| 27 | Sikkim | ~1K | 0.78× | |
| 28 | Andhra Pradesh | ~30K | 0.74× | |
| 29 | Mizoram | ~2K | 0.65× |
De sterkste cross-interesses van de Audi-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Ferrari | Cars & Mobility | 2.06× | ||
| 02 | Lamborghini | Cars & Mobility | 1.93× | ||
| 03 | Porsche | Cars & Mobility | 1.90× | ||
| 04 | Motorcycle club | Cars & Mobility | 1.89× | ||
| 05 | BMW | Cars & Mobility | 1.87× | ||
| 06 | Mercedes-Benz | Cars & Mobility | 1.79× | ||
| 07 | Oneindia Tamil | News | 1.75× | ||
| 08 | Family car | Cars & Mobility | 1.73× | ||
| 09 | Sport bike | Cars & Mobility | 1.71× | ||
| 10 | Motorcycle sport | Sports | 1.70× | ||
| 11 | Engine | Cars & Mobility | 1.69× | ||
| 12 | Motor vehicle | Cars & Mobility | 1.68× | ||
| 13 | Škoda Auto | Cars & Mobility | 1.68× | ||
| 14 | Luxury vehicle | Cars & Mobility | 1.68× | ||
| 15 | Used car | Cars & Mobility | 1.66× | ||
| 16 | Volkswagen | Cars & Mobility | 1.64× | ||
| 17 | CarDekho | Cars & Mobility | 1.61× | ||
| 18 | Tata Motors | Cars & Mobility | 1.55× | ||
| 19 | SUVs | Cars & Mobility | 1.54× | ||
| 20 | Dinamalar | News | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.18× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.08× | |
| Family Orientation | CONSERVATISM | 1.02× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.81× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.83× | |
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 0.87× |
De doelmarkt van Audi in India omvat naar schatting 3,676,104 personen, geconcentreerd in Uttar Pradesh en Maharashtra.
16.8% van de Audi-doelgroep is vrouw, 83.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.2 jaar.
Audi-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor BMW (1.87×), Motor vehicle (1.68×) en SUVs (1.54×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Audi-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Uttar Pradesh (bereik ~200K), Maharashtra (bereik ~200K) en West Bengal (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Audi zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Motor vehicle (1.68×), SUVs (1.54×), Oneindia Tamil (1.75×) en Tata Motors (1.55×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Audi zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.