Een dataprofiel van de mensen die Bars in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Bars heeft een geschatte doelgroep van 8,082,192 personen in India.
De gemiddelde Bars-fan in India is 35.2 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Rajasthan, Tamil Nadu.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Nightclubs, Pop music, FIFA World Cup, met de sterkste overindexering op Nightclubs (3.31× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Bars-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 35.2 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Extroversion, Price Sensitivity.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Bars-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 35.2 jaar oud, met uitgesproken Extroversion-tendensen en een duidelijke affiniteit met Nightclubs.
De kerncijfers die het Bars-profiel in India kenmerken.
24.2% is vrouw, 75.8% is man, gemiddelde leeftijd 35.2.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 24.2% |
| Man | 75.8% |
| Gemiddelde leeftijd | 35.2 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 8,082,192 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 18% | |
| 20-29 | 36% | |
| 30-39 | 23% | |
| 40-49 | 14% | |
| 50+ | 9% |
van de wereldwijde Bars-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 21.9% |
| Italy | 6.1% |
| United Kingdom | 5.8% |
Waar de Bars-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Kerala | ~300K | 2.57× | |
| 02 | Rajasthan | ~400K | 2.45× | |
| 03 | Goa | ~20K | 2.39× | |
| 04 | Tamil Nadu | ~400K | 1.83× | |
| 05 | Karnataka | ~300K | 1.73× | |
| 06 | Maharashtra | ~600K | 1.43× | |
| 07 | Chhattisgarh | ~70K | 1.31× | |
| 08 | Andhra Pradesh | ~100K | 1.05× | |
| 09 | Telangana | ~100K | 1.01× | |
| 10 | Odisha | ~80K | 0.96× | |
| 11 | Arunachal Pradesh | ~5K | 0.92× | |
| 12 | West Bengal | ~200K | 0.89× | |
| 13 | Madhya Pradesh | ~100K | 0.86× | |
| 14 | Meghalaya | ~7K | 0.82× | |
| 15 | Assam | ~70K | 0.81× | |
| 16 | Sikkim | ~3K | 0.78× | |
| 17 | Gujarat | ~200K | 0.77× | |
| 18 | Jharkhand | ~50K | 0.77× | |
| 19 | Uttarakhand | ~30K | 0.73× | |
| 20 | Uttar Pradesh | ~300K | 0.64× | |
| 21 | Nagaland | ~4K | 0.63× | |
| 22 | Haryana | ~60K | 0.60× | |
| 23 | Manipur | ~6K | 0.59× | |
| 24 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.57× | |
| 25 | Tripura | ~6K | 0.55× | |
| 26 | Mizoram | ~3K | 0.55× | |
| 27 | Bihar | ~80K | 0.53× | |
| 28 | Punjab (region) | ~50K | 0.48× | |
| 29 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.44× |
De sterkste cross-interesses van de Bars-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Nightclubs | Music & Radio | 3.31× | ||
| 02 | Parties | Music & Radio | 2.60× | ||
| 03 | Rock music | Music & Radio | 2.42× | ||
| 04 | Pop music | Music & Radio | 2.30× | ||
| 05 | Free software | Technology & Electronics | 2.30× | ||
| 06 | Hip hop music | Music & Radio | 2.21× | ||
| 07 | Literature | Business & Career | 2.20× | ||
| 08 | Alcoholic beverages | Food & Beverages | 2.17× | ||
| 09 | First-person shooter games | Games | 2.16× | ||
| 10 | Gambling | Games | 2.15× | ||
| 11 | Books | Literature | 1.79× | ||
| 12 | Music videos | Music & Radio | 1.72× | ||
| 13 | Family | Kids & Family | 1.67× | ||
| 14 | FIFA World Cup | Sports | 1.66× | ||
| 15 | Comedy movies | Movies & TV | 1.64× | ||
| 16 | Dance | Business & Career | 1.60× | ||
| 17 | Live events | Music & Radio | 1.59× | ||
| 18 | Cooking | Food & Beverages | 1.52× | ||
| 19 | Current events | Arts & Culture | 1.51× | ||
| 20 | Cosmetics | Beauty & Wellness | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Extroversion | THRILL | 1.48× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.45× | |
| Community Orientation | OPEN | 1.43× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Spirituality | BALANCE | 0.86× | |
| Urban Lifestyle | OPEN | 0.91× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.94× |
Bars heeft een geschatte doelgroep van 8,082,192 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Rajasthan.
24.2% van de Bars-fans is vrouw, 75.8% is man, met een gemiddelde leeftijd van 35.2 jaar.
Bars-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Nightclubs (3.31×), Pop music (2.3×) en FIFA World Cup (1.66×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Bars-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~600K), Rajasthan (bereik ~400K) en Tamil Nadu (bereik ~400K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Bars zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Pop music (2.3×), FIFA World Cup (1.66×), Rock music (2.42×) en Live events (1.59×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Bars zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.