Een dataprofiel van de mensen die Handball in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Handball heeft een geschatte doelgroep van 5,918,973 personen in India.
De gemiddelde Handball-fan in India is 30.2 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Tamil Nadu.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Tractor pulling, Bhojpuri language, Dharmendra, met de sterkste overindexering op Tractor pulling (11.33× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Handball-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 30.2 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Patriotism, Tradition.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Handball-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 30.2 jaar oud, met uitgesproken Patriotism-tendensen en een duidelijke affiniteit met Tractor pulling.
De kerncijfers die het Handball-profiel in India kenmerken.
10.0% is vrouw, 90.0% is man, gemiddelde leeftijd 30.2.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 10.0% |
| Man | 90.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 30.2 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 5,918,973 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 33% | |
| 20-29 | 36% | |
| 30-39 | 21% | |
| 40-49 | 6% | |
| 50+ | 4% |
van de wereldwijde Handball-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| India | 13.1% |
| United States | 10.5% |
| Germany | 10.0% |
Waar de Handball-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Andhra Pradesh | ~100K | 1.64× | |
| 02 | Telangana | ~100K | 1.52× | |
| 03 | Tamil Nadu | ~200K | 1.42× | |
| 04 | Punjab (region) | ~100K | 1.39× | |
| 05 | Nagaland | ~5K | 1.31× | |
| 06 | Meghalaya | ~7K | 1.17× | |
| 07 | Karnataka | ~200K | 1.16× | |
| 08 | Haryana | ~90K | 1.16× | |
| 09 | Uttarakhand | ~30K | 1.10× | |
| 10 | Maharashtra | ~300K | 1.07× | |
| 11 | Arunachal Pradesh | ~4K | 1.06× | |
| 12 | Goa | ~6K | 1.05× | |
| 13 | Chhattisgarh | ~40K | 1.04× | |
| 14 | Jammu and Kashmir | ~30K | 1.00× | |
| 15 | Mizoram | ~4K | 1.00× | |
| 16 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.97× | |
| 17 | Sikkim | ~2K | 0.94× | |
| 18 | Manipur | ~7K | 0.93× | |
| 19 | Rajasthan | ~100K | 0.90× | |
| 20 | Uttar Pradesh | ~300K | 0.89× | |
| 21 | Tripura | ~7K | 0.86× | |
| 22 | Madhya Pradesh | ~100K | 0.85× | |
| 23 | Assam | ~50K | 0.78× | |
| 24 | Kerala | ~70K | 0.75× | |
| 25 | Jharkhand | ~40K | 0.73× | |
| 26 | Gujarat | ~100K | 0.69× | |
| 27 | Odisha | ~40K | 0.61× | |
| 28 | West Bengal | ~100K | 0.53× | |
| 29 | Bihar | ~60K | 0.50× |
De sterkste cross-interesses van de Handball-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Tractor pulling | Sports | 11.33× | ||
| 02 | Videophone | Technology & Electronics | 10.59× | ||
| 03 | Bihari languages | Politics & Society | 5.60× | ||
| 04 | Wild fisheries | Travel & Leisure | 5.43× | ||
| 05 | Crime Patrol (TV series) | Movies & TV | 5.17× | ||
| 06 | Spearfishing | Sports | 4.88× | ||
| 07 | Ayesha Khan | Movies & TV | 3.89× | ||
| 08 | Kinesiology | Health | 3.63× | ||
| 09 | Obituary | Literature | 3.17× | ||
| 10 | Panipat | Movies & TV | 3.07× | ||
| 11 | Wind turbine | Home & Garden | 3.04× | ||
| 12 | Communication studies | Business & Career | 2.98× | ||
| 13 | Kabaddi | Sports | 2.95× | ||
| 14 | Bhojpuri language | Politics & Society | 2.44× | ||
| 15 | Volleyball | Sports | 2.32× | ||
| 16 | Digital television | Movies & TV | 2.24× | ||
| 17 | Wikipedia | Internet & Social Media | 2.17× | ||
| 18 | Breaking news | Movies & TV | 1.92× | ||
| 19 | Pro Kabaddi | Sports | 1.85× | ||
| 20 | Dharmendra | Movies & TV | 1.57× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.48× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 1.34× | |
| Spirituality | BALANCE | 1.13× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.44× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.52× | |
| Individualism | JOY | 0.54× |
Handball heeft een geschatte doelgroep van 5,918,973 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
10.0% van de Handball-fans is vrouw, 90.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 30.2 jaar.
Handball-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Tractor pulling (11.33×), Bhojpuri language (2.44×) en Dharmendra (1.57×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Handball-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Uttar Pradesh (bereik ~300K) en Tamil Nadu (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Handball zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Bhojpuri language (2.44×), Dharmendra (1.57×), Kinesiology (3.63×) en Breaking news (1.92×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Handball zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.