Een dataprofiel van de mensen die Instagram in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Instagram heeft een geschatte doelgroep van 27,347,230 personen in India.
De gemiddelde Instagram-fan in India is 32.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Maharashtra, Rajasthan.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Voice chat, Parent-in-law, Habitat for Humanity, met de sterkste overindexering op Voice chat (1.64× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Instagram-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 32.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Tradition, Social Media Usage.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 3 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Instagram-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 32.0 jaar oud, met uitgesproken Tradition-tendensen en een duidelijke affiniteit met Voice chat.
De kerncijfers die het Instagram-profiel in India kenmerken.
24.9% is vrouw, 75.1% is man, gemiddelde leeftijd 32.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 24.9% |
| Man | 75.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 32.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 27,347,230 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 33% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Instagram-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 11.2% |
| China | 4.2% |
| Japan | 2.8% |
Waar de Instagram-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Rajasthan | ~1M | 1.83× | |
| 02 | Haryana | ~600K | 1.66× | |
| 03 | Bihar | ~800K | 1.42× | |
| 04 | Uttar Pradesh | ~2M | 1.39× | |
| 05 | Madhya Pradesh | ~700K | 1.36× | |
| 06 | Assam | ~300K | 1.21× | |
| 07 | Uttarakhand | ~200K | 1.21× | |
| 08 | Andhra Pradesh | ~400K | 1.19× | |
| 09 | Jharkhand | ~300K | 1.17× | |
| 10 | Punjab (region) | ~400K | 1.11× | |
| 11 | Odisha | ~300K | 1.09× | |
| 12 | Chhattisgarh | ~200K | 1.08× | |
| 13 | Himachal Pradesh | ~100K | 1.05× | |
| 14 | Kerala | ~400K | 1.04× | |
| 15 | Telangana | ~400K | 1.02× | |
| 16 | Gujarat | ~800K | 0.99× | |
| 17 | Maharashtra | ~1.5M | 0.96× | |
| 18 | Tamil Nadu | ~600K | 0.94× | |
| 19 | Jammu and Kashmir | ~100K | 0.94× | |
| 20 | Tripura | ~30K | 0.79× | |
| 21 | Karnataka | ~500K | 0.78× | |
| 22 | West Bengal | ~600K | 0.74× | |
| 23 | Meghalaya | ~20K | 0.71× | |
| 24 | Mizoram | ~10K | 0.69× | |
| 25 | Manipur | ~20K | 0.68× | |
| 26 | Nagaland | ~10K | 0.60× | |
| 27 | Goa | ~10K | 0.49× | |
| 28 | Arunachal Pradesh | ~8K | 0.48× | |
| 29 | Sikkim | ~5K | 0.39× |
De sterkste cross-interesses van de Instagram-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Parent-in-law | Kids & Family | 1.71× | ||
| 02 | Voice chat | Technology & Electronics | 1.64× | ||
| 03 | Habitat for Humanity | Politics & Society | 1.60× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 0.71× | |
| Social Media Usage | JOY | 0.70× | |
| Creativity | OPEN | 0.61× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.38× | |
| Risk Appetite | THRILL | 0.40× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 0.42× |
Instagram heeft een geschatte doelgroep van 27,347,230 personen in India, geconcentreerd in Uttar Pradesh en Maharashtra.
24.9% van de Instagram-fans is vrouw, 75.1% is man, met een gemiddelde leeftijd van 32.0 jaar.
Instagram-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Voice chat (1.64×), Parent-in-law (1.71×) en Habitat for Humanity (1.6×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Instagram-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Uttar Pradesh (bereik ~2M), Maharashtra (bereik ~1.5M) en Rajasthan (bereik ~1M). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Instagram zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.