Een dataprofiel van de mensen die X in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. X heeft een geschatte doelgroep van 16,633,356 personen in India.
De gemiddelde X-fan in India is 30.3 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Maharashtra, Tamil Nadu.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Bhojpuri language, Virtual private network, Proxy server, met de sterkste overindexering op Bhojpuri language (1.74× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de X-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 30.3 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Tradition, Social Media Usage.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische X-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 30.3 jaar oud, met uitgesproken Tradition-tendensen en een duidelijke affiniteit met Bhojpuri language.
De kerncijfers die het X-profiel in India kenmerken.
28.3% is vrouw, 71.7% is man, gemiddelde leeftijd 30.3.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 28.3% |
| Man | 71.7% |
| Gemiddelde leeftijd | 30.3 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 16,633,356 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 39% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 16% | |
| 40-49 | 8% | |
| 50+ | 6% |
van de wereldwijde X-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 16.6% |
| China | 7.4% |
| United Kingdom | 3.4% |
Waar de X-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Mizoram | ~40K | 3.07× | |
| 02 | Tamil Nadu | ~600K | 1.57× | |
| 03 | Rajasthan | ~500K | 1.31× | |
| 04 | Andhra Pradesh | ~300K | 1.28× | |
| 05 | Telangana | ~300K | 1.24× | |
| 06 | Bihar | ~400K | 1.23× | |
| 07 | Jammu and Kashmir | ~90K | 1.23× | |
| 08 | Odisha | ~200K | 1.14× | |
| 09 | Karnataka | ~400K | 1.09× | |
| 10 | Jharkhand | ~100K | 1.05× | |
| 11 | Uttar Pradesh | ~800K | 1.04× | |
| 12 | Uttarakhand | ~80K | 1.00× | |
| 13 | Assam | ~200K | 0.97× | |
| 14 | Nagaland | ~10K | 0.95× | |
| 15 | Maharashtra | ~800K | 0.92× | |
| 16 | Madhya Pradesh | ~300K | 0.91× | |
| 17 | Tripura | ~20K | 0.91× | |
| 18 | West Bengal | ~400K | 0.87× | |
| 19 | Haryana | ~200K | 0.82× | |
| 20 | Chhattisgarh | ~90K | 0.82× | |
| 21 | Manipur | ~20K | 0.80× | |
| 22 | Himachal Pradesh | ~50K | 0.73× | |
| 23 | Gujarat | ~300K | 0.69× | |
| 24 | Kerala | ~200K | 0.69× | |
| 25 | Goa | ~10K | 0.67× | |
| 26 | Punjab (region) | ~100K | 0.59× | |
| 27 | Meghalaya | ~10K | 0.56× | |
| 28 | Arunachal Pradesh | ~5K | 0.52× | |
| 29 | Sikkim | ~3K | 0.37× |
De sterkste cross-interesses van de X-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Bihari languages | Politics & Society | 2.55× | ||
| 02 | Making Friends | Games | 2.51× | ||
| 03 | Voice chat | Technology & Electronics | 2.48× | ||
| 04 | viki | Movies & TV | 2.05× | ||
| 05 | Trending Videos | Internet & Social Media | 1.98× | ||
| 06 | Proxy server | Internet & Social Media | 1.96× | ||
| 07 | Corruption awareness | Politics & Society | 1.86× | ||
| 08 | Begusarai | Travel & Leisure | 1.81× | ||
| 09 | Crime Patrol (TV series) | Movies & TV | 1.77× | ||
| 10 | Bhojpuri language | Politics & Society | 1.74× | ||
| 11 | Wild fisheries | Travel & Leisure | 1.73× | ||
| 12 | H.E.L.P. | Movies & TV | 1.73× | ||
| 13 | Spearfishing | Sports | 1.67× | ||
| 14 | Virtual private network | Technology & Electronics | 1.65× | ||
| 15 | Jeddah | Politics & Society | 1.64× | ||
| 16 | Kinesiology | Health | 1.58× | ||
| 17 | Monkey | Pets & Animals | 1.54× | ||
| 18 | Haryanvi language | Politics & Society | 1.53× | ||
| 19 | Bhojpuri cinema | Movies & TV | 1.52× | ||
| 20 | Fast bowling | Sports | 1.52× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 0.90× | |
| Social Media Usage | JOY | 0.72× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.68× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.34× | |
| Risk Appetite | THRILL | 0.37× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.39× |
X heeft een geschatte doelgroep van 16,633,356 personen in India, geconcentreerd in Uttar Pradesh en Maharashtra.
28.3% van de X-fans is vrouw, 71.7% is man, met een gemiddelde leeftijd van 30.3 jaar.
X-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Bhojpuri language (1.74×), Virtual private network (1.65×) en Proxy server (1.96×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
X-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Uttar Pradesh (bereik ~800K), Maharashtra (bereik ~800K) en Tamil Nadu (bereik ~600K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast X zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Virtual private network (1.65×), Proxy server (1.96×), Kinesiology (1.58×) en Bihari languages (2.55×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar X zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.