Een dataprofiel van de mensen die Zara in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Zara heeft een geschatte doelgroep van 3,043,693 personen in India.
De gemiddelde Zara-fan in India is 31.1 jaar oud, in balans, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Bollywood movies, Women's clothing, Harry Potter, met de sterkste overindexering op Bollywood movies (1.56× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Zara-doelgroep in balans, met een gemiddelde leeftijd van 31.1 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Luxury Orientation, Healthy Lifestyle.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Zara-fan in India is in balans, ongeveer 31.1 jaar oud, met uitgesproken Luxury Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met Bollywood movies.
De kerncijfers die het Zara-profiel in India kenmerken.
54.0% is vrouw, 46.0% is man, gemiddelde leeftijd 31.1.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 54.0% |
| Man | 46.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.1 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,043,693 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 32% | |
| 20-29 | 35% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 10% | |
| 50+ | 5% |
van de wereldwijde Zara-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 11.5% |
| Japan | 9.5% |
| Germany | 6.5% |
Waar de Zara-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Sikkim | ~4K | 2.74× | |
| 02 | Nagaland | ~5K | 2.48× | |
| 03 | Meghalaya | ~5K | 1.57× | |
| 04 | Mizoram | ~3K | 1.44× | |
| 05 | Manipur | ~5K | 1.41× | |
| 06 | Haryana | ~50K | 1.37× | |
| 07 | Karnataka | ~90K | 1.20× | |
| 08 | Punjab (region) | ~50K | 1.14× | |
| 09 | Arunachal Pradesh | ~2K | 1.08× | |
| 10 | Maharashtra | ~200K | 1.07× | |
| 11 | Telangana | ~40K | 0.95× | |
| 12 | Rajasthan | ~60K | 0.94× | |
| 13 | Uttarakhand | ~10K | 0.91× | |
| 14 | Tripura | ~4K | 0.89× | |
| 15 | Gujarat | ~70K | 0.85× | |
| 16 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.84× | |
| 17 | Goa | ~3K | 0.82× | |
| 18 | Assam | ~20K | 0.76× | |
| 19 | Uttar Pradesh | ~100K | 0.74× | |
| 20 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.68× | |
| 21 | Madhya Pradesh | ~40K | 0.66× | |
| 22 | West Bengal | ~60K | 0.65× | |
| 23 | Chhattisgarh | ~10K | 0.64× | |
| 24 | Andhra Pradesh | ~20K | 0.58× | |
| 25 | Jharkhand | ~10K | 0.55× | |
| 26 | Tamil Nadu | ~40K | 0.53× | |
| 27 | Odisha | ~20K | 0.47× | |
| 28 | Bihar | ~30K | 0.46× | |
| 29 | Kerala | ~20K | 0.46× |
De sterkste cross-interesses van de Zara-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Makeup Tutorials | Beauty & Wellness | 2.59× | ||
| 02 | Skirt | Fashion & Accessoires | 2.28× | ||
| 03 | H&M | Shopping | 2.17× | ||
| 04 | BTS | Music & Radio | 2.02× | ||
| 05 | Online food ordering | Food & Beverages | 1.85× | ||
| 06 | Pakistani clothing | Fashion & Accessoires | 1.84× | ||
| 07 | Wedding invitation | Home & Garden | 1.84× | ||
| 08 | Wedding Planners | Kids & Family | 1.81× | ||
| 09 | Women's clothing | Fashion & Accessoires | 1.79× | ||
| 10 | Gemstone | Fashion & Accessoires | 1.78× | ||
| 11 | Embroidery | Home & Garden | 1.75× | ||
| 12 | Bollywood movies | Movies & TV | 1.56× | ||
| 13 | Harry Potter | Movies & TV | 1.55× | ||
| 14 | Trousers | Fashion & Accessoires | 1.55× | ||
| 15 | Earring | Fashion & Accessoires | 1.55× | ||
| 16 | Men's clothing | Fashion & Accessoires | 1.54× | ||
| 17 | Nutrient | Food & Beverages | 1.52× | ||
| 18 | Cash on delivery | Business & Career | 1.52× | ||
| 19 | Suit (clothing) | Fashion & Accessoires | 1.52× | ||
| 20 | Party dress | Fashion & Accessoires | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.44× | |
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 1.43× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.36× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.92× | |
| DIY Mentality | THRILL | 0.97× | |
| Community Orientation | OPEN | 0.98× |
De doelmarkt van Zara in India omvat naar schatting 3,043,693 personen, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
54.0% van de Zara-doelgroep is vrouw, 46.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.1 jaar.
Zara-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Bollywood movies (1.56×), Women's clothing (1.79×) en Harry Potter (1.55×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Zara-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Uttar Pradesh (bereik ~100K) en Karnataka (bereik ~90K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Zara zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Women's clothing (1.79×), Harry Potter (1.55×), Skirt (2.28×) en H&M (2.17×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Zara zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.