Een dataprofiel van de mensen die H&M in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. H&M heeft een geschatte doelgroep van 7,943,392 personen in India.
De gemiddelde H&M-fan in India is 30.4 jaar oud, in balans, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Karnataka, Uttar Pradesh.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Sex and the City, Party dress, Shalwar kameez, met de sterkste overindexering op Sex and the City (1.97× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de H&M-doelgroep in balans, met een gemiddelde leeftijd van 30.4 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Price Sensitivity, Creativity.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische H&M-fan in India is in balans, ongeveer 30.4 jaar oud, met uitgesproken Price Sensitivity-tendensen en een duidelijke affiniteit met Sex and the City.
De kerncijfers die het H&M-profiel in India kenmerken.
54.1% is vrouw, 45.9% is man, gemiddelde leeftijd 30.4.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 54.1% |
| Man | 45.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 30.4 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 7,943,392 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 33% | |
| 20-29 | 36% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 9% | |
| 50+ | 4% |
van de wereldwijde H&M-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 11.5% |
| Germany | 7.6% |
| Japan | 7.5% |
Waar de H&M-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Sikkim | ~10K | 3.86× | |
| 02 | Nagaland | ~10K | 2.56× | |
| 03 | Arunachal Pradesh | ~9K | 1.85× | |
| 04 | Meghalaya | ~10K | 1.76× | |
| 05 | Mizoram | ~10K | 1.75× | |
| 06 | Manipur | ~10K | 1.33× | |
| 07 | Karnataka | ~200K | 1.23× | |
| 08 | Haryana | ~100K | 1.17× | |
| 09 | Maharashtra | ~400K | 0.98× | |
| 10 | Uttarakhand | ~40K | 0.98× | |
| 11 | Punjab (region) | ~100K | 0.96× | |
| 12 | Tripura | ~10K | 0.96× | |
| 13 | Assam | ~70K | 0.86× | |
| 14 | Gujarat | ~200K | 0.82× | |
| 15 | Telangana | ~80K | 0.70× | |
| 16 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.68× | |
| 17 | Goa | ~6K | 0.67× | |
| 18 | West Bengal | ~100K | 0.61× | |
| 19 | Madhya Pradesh | ~90K | 0.60× | |
| 20 | Rajasthan | ~100K | 0.56× | |
| 21 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.56× | |
| 22 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.54× | |
| 23 | Chhattisgarh | ~30K | 0.53× | |
| 24 | Kerala | ~60K | 0.51× | |
| 25 | Jharkhand | ~30K | 0.50× | |
| 26 | Odisha | ~40K | 0.46× | |
| 27 | Tamil Nadu | ~70K | 0.37× | |
| 28 | Bihar | ~50K | 0.31× | |
| 29 | Andhra Pradesh | ~30K | 0.26× |
De sterkste cross-interesses van de H&M-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Global Desi | Shopping | 2.67× | ||
| 02 | W for Woman | Shopping | 2.25× | ||
| 03 | Kurti top | Fashion & Accessoires | 2.02× | ||
| 04 | Sex and the City | Movies & TV | 1.97× | ||
| 05 | Maybelline | Beauty & Wellness | 1.97× | ||
| 06 | Face powder | Beauty & Wellness | 1.95× | ||
| 07 | Concealer | Beauty & Wellness | 1.92× | ||
| 08 | Party dress | Fashion & Accessoires | 1.91× | ||
| 09 | Lipstick | Beauty & Wellness | 1.88× | ||
| 10 | Forever 21 | Shopping | 1.76× | ||
| 11 | Lip gloss | Beauty & Wellness | 1.76× | ||
| 12 | Nightwear | Fashion & Accessoires | 1.71× | ||
| 13 | Foundation (cosmetics) | Beauty & Wellness | 1.69× | ||
| 14 | Gown | Fashion & Accessoires | 1.65× | ||
| 15 | Shalwar kameez | Fashion & Accessoires | 1.64× | ||
| 16 | Baby powder | Kids & Family | 1.60× | ||
| 17 | Kalamkari | Home & Garden | 1.59× | ||
| 18 | Pond's | Beauty & Wellness | 1.57× | ||
| 19 | Anarkali Salwar Suit | Fashion & Accessoires | 1.52× | ||
| 20 | L'Oréal | Beauty & Wellness | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.97× | |
| Creativity | OPEN | 0.86× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.83× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.42× | |
| Risk Appetite | THRILL | 0.52× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.55× |
De doelmarkt van H&M in India omvat naar schatting 7,943,392 personen, geconcentreerd in Maharashtra en Karnataka.
54.1% van de H&M-doelgroep is vrouw, 45.9% is man, met een gemiddelde leeftijd van 30.4 jaar.
H&M-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Sex and the City (1.97×), Party dress (1.91×) en Shalwar kameez (1.64×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
H&M-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~400K), Karnataka (bereik ~200K) en Uttar Pradesh (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast H&M zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Party dress (1.91×), Shalwar kameez (1.64×), Global Desi (2.67×) en Gown (1.65×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar H&M zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.