Een dataprofiel van de mensen die Aston Villa F.C. in het Verenigd Koninkrijk kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Aston Villa F.C. heeft een geschatte doelgroep van 8,629,590 personen in het Verenigd Koninkrijk.
De gemiddelde Aston Villa F.C.-fan in het Verenigd Koninkrijk is 39.4 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in England.
De doelgroep is geconcentreerd in England, West Midlands, South West.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Leicester City F.C., Nottingham Forest, BBC Sport, met de sterkste overindexering op Leicester City F.C. (11.04× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Aston Villa F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 39.4 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Price Sensitivity, Quality Awareness.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 13 regio's die Rascasse volgt.
De typische Aston Villa F.C.-fan in het Verenigd Koninkrijk is overwegend mannelijk, ongeveer 39.4 jaar oud, met uitgesproken Price Sensitivity-tendensen en een duidelijke affiniteit met Leicester City F.C..
De kerncijfers die het Aston Villa F.C.-profiel in het Verenigd Koninkrijk kenmerken.
28.7% is vrouw, 71.3% is man, gemiddelde leeftijd 39.4.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 28.7% |
| Man | 71.3% |
| Gemiddelde leeftijd | 39.4 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 8,629,590 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 20% | |
| 20-29 | 20% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 19% | |
| 50+ | 22% |
van de wereldwijde Aston Villa F.C.-doelgroep bevindt zich in het Verenigd Koninkrijk.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 21.5% |
| Brazil | 5.8% |
| United States | 4.8% |
Waar de Aston Villa F.C.-doelgroep in het Verenigd Koninkrijk het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | West Midlands | ~1.5M | 3.73× | |
| 02 | England | ~6.5M | 1.40× | |
| 03 | Wales | ~500K | 1.04× | |
| 04 | South West | ~700K | 1.03× | |
| 05 | East Midlands | ~600K | 0.98× | |
| 06 | Northern Ireland | ~200K | 0.95× | |
| 07 | North West | ~600K | 0.70× | |
| 08 | Scotland | ~500K | 0.61× | |
| 09 | Greater London | ~700K | 0.59× | |
| 10 | East of England | ~400K | 0.55× | |
| 11 | South East | ~600K | 0.54× | |
| 12 | North East | ~200K | 0.48× | |
| 13 | Yorkshire and the Humber | ~300K | 0.40× |
De sterkste cross-interesses van de Aston Villa F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Eintracht Frankfurt | Sports | 22.43× | ||
| 02 | Cardiff City F.C. | Sports | 14.21× | ||
| 03 | Bristol City F.C. | Sports | 13.36× | ||
| 04 | Watford F.C. | Sports | 11.79× | ||
| 05 | Leicester City F.C. | Sports | 11.04× | ||
| 06 | Brighton & Hove Albion F.C. | Sports | 10.08× | ||
| 07 | West Ham United F.C. | Sports | 9.79× | ||
| 08 | Atlético Madrid | Sports | 9.57× | ||
| 09 | birmingham city fc | Sports | 9.21× | ||
| 10 | Crystal Palace F.C. | Sports | 8.68× | ||
| 11 | Nottingham Forest | Sports | 8.17× | ||
| 12 | Newcastle United F.C. | Sports | 6.51× | ||
| 13 | Queens Park Rangers F.C. | Sports | 6.01× | ||
| 14 | BBC Sport | Sports | 4.83× | ||
| 15 | Halifax (United Kingdom bank) | Business & Career | 3.32× | ||
| 16 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 3.23× | ||
| 17 | Manchester City F.C. | Sports | 2.89× | ||
| 18 | Wembley Stadium | Sports | 2.78× | ||
| 19 | Manchester United F.C. | Sports | 2.42× | ||
| 20 | FIFA World Cup | Sports | 2.11× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.45× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 1.15× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.12× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 0.68× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.70× | |
| Creativity | OPEN | 0.71× |
Aston Villa F.C. heeft een geschatte doelgroep van 8,629,590 personen in het Verenigd Koninkrijk, geconcentreerd in England en West Midlands.
28.7% van de Aston Villa F.C.-fans is vrouw, 71.3% is man, met een gemiddelde leeftijd van 39.4 jaar.
Aston Villa F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Leicester City F.C. (11.04×), Nottingham Forest (8.17×) en BBC Sport (4.83×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Aston Villa F.C.-fans in het Verenigd Koninkrijk zijn het sterkst geconcentreerd in England (bereik ~6.5M), West Midlands (bereik ~1.5M) en South West (bereik ~700K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Aston Villa F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Nottingham Forest (8.17×), BBC Sport (4.83×), Newcastle United F.C. (6.51×) en FIFA World Cup 2026 (3.23×) vergeleken met het gemiddelde in het Verenigd Koninkrijk.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in het Verenigd Koninkrijk dat actief naar Aston Villa F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in het Verenigd Koninkrijk. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.