Een dataprofiel van de mensen die Toyota in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Toyota heeft een geschatte doelgroep van 5,675,786 personen in India.
De gemiddelde Toyota-fan in India is 31.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Tamil Nadu.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Tractor, CarDekho, Škoda Auto, met de sterkste overindexering op Tractor (1.59× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Toyota-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Need for Security, Family Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Toyota-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 31.0 jaar oud, met uitgesproken Need for Security-tendensen en een duidelijke affiniteit met Tractor.
De kerncijfers die het Toyota-profiel in India kenmerken.
14.8% is vrouw, 85.2% is man, gemiddelde leeftijd 31.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 14.8% |
| Man | 85.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 5,675,786 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 36% | |
| 20-29 | 29% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 5% |
van de wereldwijde Toyota-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 19.7% |
| Japan | 5.1% |
| Italy | 4.7% |
Waar de Toyota-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Tamil Nadu | ~200K | 1.72× | |
| 02 | Kerala | ~100K | 1.51× | |
| 03 | Karnataka | ~200K | 1.50× | |
| 04 | Gujarat | ~200K | 1.42× | |
| 05 | Punjab (region) | ~100K | 1.31× | |
| 06 | Andhra Pradesh | ~80K | 1.12× | |
| 07 | Maharashtra | ~300K | 1.07× | |
| 08 | Odisha | ~70K | 1.07× | |
| 09 | Haryana | ~80K | 1.05× | |
| 10 | Telangana | ~90K | 1.04× | |
| 11 | Chhattisgarh | ~40K | 1.01× | |
| 12 | Rajasthan | ~100K | 1.00× | |
| 13 | Goa | ~6K | 1.00× | |
| 14 | Jharkhand | ~50K | 0.98× | |
| 15 | Arunachal Pradesh | ~3K | 0.98× | |
| 16 | Madhya Pradesh | ~100K | 0.94× | |
| 17 | Assam | ~50K | 0.93× | |
| 18 | Manipur | ~7K | 0.92× | |
| 19 | Nagaland | ~4K | 0.92× | |
| 20 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.88× | |
| 21 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.86× | |
| 22 | Uttarakhand | ~20K | 0.85× | |
| 23 | Bihar | ~90K | 0.80× | |
| 24 | Tripura | ~6K | 0.80× | |
| 25 | Meghalaya | ~4K | 0.75× | |
| 26 | Mizoram | ~3K | 0.72× | |
| 27 | West Bengal | ~100K | 0.71× | |
| 28 | Sikkim | ~2K | 0.68× | |
| 29 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.67× |
De sterkste cross-interesses van de Toyota-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Toyota Hilux | Cars & Mobility | 2.48× | ||
| 02 | Honda City | Cars & Mobility | 2.38× | ||
| 03 | Toyota Fortuner | Cars & Mobility | 2.37× | ||
| 04 | Mahindra Bolero | Cars & Mobility | 2.28× | ||
| 05 | Hyundai Creta | Cars & Mobility | 2.17× | ||
| 06 | Bihari languages | Politics & Society | 2.10× | ||
| 07 | UltraTech Cement | Business & Career | 1.95× | ||
| 08 | Family car | Cars & Mobility | 1.89× | ||
| 09 | Chaupal, Himachal Pradesh | Travel & Leisure | 1.83× | ||
| 10 | Corruption awareness | Politics & Society | 1.79× | ||
| 11 | City car | Cars & Mobility | 1.78× | ||
| 12 | Car dealership | Cars & Mobility | 1.69× | ||
| 13 | Škoda Auto | Cars & Mobility | 1.66× | ||
| 14 | Used car | Cars & Mobility | 1.66× | ||
| 15 | CarDekho | Cars & Mobility | 1.63× | ||
| 16 | Tractor | Cars & Mobility | 1.59× | ||
| 17 | Auto maintenance | Cars & Mobility | 1.58× | ||
| 18 | Hyundai | Cars & Mobility | 1.57× | ||
| 19 | Volkswagen | Cars & Mobility | 1.54× | ||
| 20 | Hatchback | Cars & Mobility | 1.54× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.10× | |
| Family Orientation | CONSERVATISM | 1.00× | |
| DIY Mentality | THRILL | 0.80× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.46× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.50× | |
| Individualism | JOY | 0.51× |
De doelmarkt van Toyota in India omvat naar schatting 5,675,786 personen, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
14.8% van de Toyota-doelgroep is vrouw, 85.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.0 jaar.
Toyota-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Tractor (1.59×), CarDekho (1.63×) en Škoda Auto (1.66×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Toyota-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en Tamil Nadu (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Toyota zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op CarDekho (1.63×), Škoda Auto (1.66×), Volkswagen (1.54×) en Honda City (2.38×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Toyota zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.