Een dataprofiel van de mensen die Spain national football team in Spanje kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Spain national football team heeft een geschatte doelgroep van 2,989,667 personen in Spanje.
De gemiddelde Spain national football team-fan in Spanje is 40.5 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Catalonia.
De doelgroep is geconcentreerd in Catalonia, Community of Madrid, Andalusia.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Real Madrid C.F., El Mundo Deportivo (newspaper), FC Barcelona, met de sterkste overindexering op Real Madrid C.F. (2.03× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Spain national football team-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 40.5 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Patriotism, Need for Security.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 17 regio's die Rascasse volgt.
De typische Spain national football team-fan in Spanje is overwegend mannelijk, ongeveer 40.5 jaar oud, met uitgesproken Patriotism-tendensen en een duidelijke affiniteit met Real Madrid C.F..
De kerncijfers die het Spain national football team-profiel in Spanje kenmerken.
39.8% is vrouw, 60.2% is man, gemiddelde leeftijd 40.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 39.8% |
| Man | 60.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 40.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 2,989,667 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 16% | |
| 20-29 | 18% | |
| 30-39 | 21% | |
| 40-49 | 24% | |
| 50+ | 21% |
van de wereldwijde Spain national football team-doelgroep bevindt zich in Spanje.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| Spain | 12.3% |
| Mexico | 8.9% |
| United States | 8.0% |
Waar de Spain national football team-doelgroep in Spanje het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Catalonia | ~1M | 1.99× | |
| 02 | Comunidad Valenciana | ~500K | 1.40× | |
| 03 | Community of Madrid | ~700K | 1.39× | |
| 04 | Balearic Islands | ~100K | 1.35× | |
| 05 | Principality of Asturias | ~90K | 1.28× | |
| 06 | Canary Islands | ~200K | 1.21× | |
| 07 | Andalusia | ~600K | 1.06× | |
| 08 | Region of Murcia | ~100K | 1.05× | |
| 09 | Aragon | ~80K | 0.96× | |
| 10 | La Rioja | ~20K | 0.91× | |
| 11 | Navarre | ~30K | 0.89× | |
| 12 | Basque Autonomous Country | ~90K | 0.84× | |
| 13 | Cantabria | ~30K | 0.81× | |
| 14 | Extremadura | ~50K | 0.77× | |
| 15 | Castilla-La Mancha | ~90K | 0.73× | |
| 16 | Galicia | ~100K | 0.70× | |
| 17 | Castile and León | ~90K | 0.70× |
De sterkste cross-interesses van de Spain national football team-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Atlético Madrid | Sports | 3.56× | ||
| 02 | El Mundo Deportivo (newspaper) | News | 3.04× | ||
| 03 | Sevilla FC | Sports | 2.81× | ||
| 04 | Lamine Yamal | Sports | 2.80× | ||
| 05 | Movistar | Technology & Electronics | 2.54× | ||
| 06 | UEFA Champions League | Sports | 2.40× | ||
| 07 | Broadcasting | Movies & TV | 2.39× | ||
| 08 | IBEX 35 | Business & Career | 2.38× | ||
| 09 | Monarchy | Politics & Society | 2.25× | ||
| 10 | Politics | Politics & Society | 2.11× | ||
| 11 | Real Madrid C.F. | Sports | 2.03× | ||
| 12 | FIFA World Cup | Sports | 1.99× | ||
| 13 | Basketball | Sports | 1.89× | ||
| 14 | Iberia (airline) | Travel & Leisure | 1.86× | ||
| 15 | La Liga | Sports | 1.85× | ||
| 16 | Social network | Internet & Social Media | 1.82× | ||
| 17 | Video | Movies & TV | 1.80× | ||
| 18 | Leisure | Travel & Leisure | 1.75× | ||
| 19 | FC Barcelona | Sports | 1.74× | ||
| 20 | Carlos Alcaraz | Sports | 1.53× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.30× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.27× | |
| Social Media Usage | JOY | 1.25× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Design Affinity | PREMIUM | 0.64× | |
| Individualism | JOY | 0.69× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 0.69× |
Spain national football team heeft een geschatte doelgroep van 2,989,667 personen in Spanje, geconcentreerd in Catalonia en Community of Madrid.
39.8% van de Spain national football team-fans is vrouw, 60.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 40.5 jaar.
Spain national football team-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Real Madrid C.F. (2.03×), El Mundo Deportivo (newspaper) (3.04×) en FC Barcelona (1.74×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Spain national football team-fans in Spanje zijn het sterkst geconcentreerd in Catalonia (bereik ~1M), Community of Madrid (bereik ~700K) en Andalusia (bereik ~600K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Spain national football team zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op El Mundo Deportivo (newspaper) (3.04×), FC Barcelona (1.74×), Sevilla FC (2.81×) en UEFA Champions League (2.4×) vergeleken met het gemiddelde in Spanje.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Spanje dat actief naar Spain national football team zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Spanje. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.