Een dataprofiel van de mensen die Manchester United F.C. in Frankrijk kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Manchester United F.C. heeft een geschatte doelgroep van 4,890,822 personen in Frankrijk.
De gemiddelde Manchester United F.C.-fan in Frankrijk is 32.5 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Île-de-France.
De doelgroep is geconcentreerd in Île-de-France, Auvergne-Rhône-Alpes, Hauts-de-France.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup, Real Madrid C.F., UEFA Champions League, met de sterkste overindexering op FIFA World Cup (3.47× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Manchester United F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 32.5 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Sports Activity, Early Adopter Mentality.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 13 regio's die Rascasse volgt.
De typische Manchester United F.C.-fan in Frankrijk is overwegend mannelijk, ongeveer 32.5 jaar oud, met uitgesproken Sports Activity-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup.
De kerncijfers die het Manchester United F.C.-profiel in Frankrijk kenmerken.
35.8% is vrouw, 64.2% is man, gemiddelde leeftijd 32.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 35.8% |
| Man | 64.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 32.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 4,890,822 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 36% | |
| 20-29 | 25% | |
| 30-39 | 17% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 10% |
van de wereldwijde Manchester United F.C.-doelgroep bevindt zich in Frankrijk.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 12.7% |
| United States | 7.1% |
| Indonesia | 5.5% |
Waar de Manchester United F.C.-doelgroep in Frankrijk het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Île-de-France | ~1.5M | 1.69× | |
| 02 | Grand Est | ~500K | 1.30× | |
| 03 | Hauts-de-France | ~600K | 1.25× | |
| 04 | Auvergne-Rhône-Alpes | ~600K | 1.02× | |
| 05 | Occitanie | ~400K | 0.96× | |
| 06 | Provence-Alpes-Côte d'Azur | ~400K | 0.96× | |
| 07 | Pays de la Loire | ~300K | 0.89× | |
| 08 | Centre-Val de Loire | ~200K | 0.87× | |
| 09 | Nouvelle-Aquitaine | ~400K | 0.84× | |
| 10 | Normandy | ~200K | 0.83× | |
| 11 | Bourgogne-Franche-Comté | ~200K | 0.82× | |
| 12 | Brittany | ~200K | 0.81× | |
| 13 | Corsica | ~20K | 0.78× |
De sterkste cross-interesses van de Manchester United F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Liverpool F.C. | Sports | 4.55× | ||
| 02 | Neymar | Sports | 4.03× | ||
| 03 | Premier League | Sports | 3.76× | ||
| 04 | Manchester City F.C. | Sports | 3.57× | ||
| 05 | A.C. Milan | Sports | 3.54× | ||
| 06 | FIFA World Cup | Sports | 3.47× | ||
| 07 | UEFA Europa League | Sports | 3.28× | ||
| 08 | FC Bayern Munich | Sports | 3.27× | ||
| 09 | Gaming computer | Technology & Electronics | 3.27× | ||
| 10 | Bundesliga | Sports | 3.26× | ||
| 11 | Serie A | Sports | 3.10× | ||
| 12 | La Liga | Sports | 3.07× | ||
| 13 | UEFA Champions League | Sports | 3.05× | ||
| 14 | Real Madrid C.F. | Sports | 3.03× | ||
| 15 | Chelsea F.C. | Sports | 3.00× | ||
| 16 | FC Barcelona | Sports | 2.55× | ||
| 17 | Foot Mercato | Sports | 2.21× | ||
| 18 | Ligue 1 | Sports | 2.14× | ||
| 19 | Paris Saint-Germain | Sports | 1.93× | ||
| 20 | Mobile game | Games | 1.88× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Sports Activity | POWER | 1.09× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.07× | |
| Social Media Usage | JOY | 1.02× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.63× | |
| Creativity | OPEN | 0.64× | |
| Sustainability | BALANCE | 0.65× |
Manchester United F.C. heeft een geschatte doelgroep van 4,890,822 personen in Frankrijk, geconcentreerd in Île-de-France en Auvergne-Rhône-Alpes.
35.8% van de Manchester United F.C.-fans is vrouw, 64.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 32.5 jaar.
Manchester United F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup (3.47×), Real Madrid C.F. (3.03×) en UEFA Champions League (3.05×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Manchester United F.C.-fans in Frankrijk zijn het sterkst geconcentreerd in Île-de-France (bereik ~1.5M), Auvergne-Rhône-Alpes (bereik ~600K) en Hauts-de-France (bereik ~600K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Manchester United F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Real Madrid C.F. (3.03×), UEFA Champions League (3.05×), Paris Saint-Germain (1.93×) en Premier League (3.76×) vergeleken met het gemiddelde in Frankrijk.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Frankrijk dat actief naar Manchester United F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Frankrijk. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.