Een dataprofiel van de mensen die Nissan in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Nissan heeft een geschatte doelgroep van 3,210,524 personen in India.
De gemiddelde Nissan-fan in India is 31.5 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Tamil Nadu, Uttar Pradesh.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Renault, Family car, CarDekho, met de sterkste overindexering op Renault (6.09× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Nissan-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.5 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Need for Security, Family Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Nissan-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 31.5 jaar oud, met uitgesproken Need for Security-tendensen en een duidelijke affiniteit met Renault.
De kerncijfers die het Nissan-profiel in India kenmerken.
15.3% is vrouw, 84.7% is man, gemiddelde leeftijd 31.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 15.3% |
| Man | 84.7% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,210,524 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 33% | |
| 20-29 | 31% | |
| 30-39 | 20% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 5% |
van de wereldwijde Nissan-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 18.0% |
| Mexico | 5.7% |
| Japan | 5.7% |
Waar de Nissan-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Andhra Pradesh | ~90K | 2.33× | |
| 02 | Kerala | ~90K | 1.89× | |
| 03 | Tamil Nadu | ~100K | 1.87× | |
| 04 | Haryana | ~50K | 1.32× | |
| 05 | Karnataka | ~100K | 1.31× | |
| 06 | Telangana | ~60K | 1.29× | |
| 07 | Gujarat | ~100K | 1.15× | |
| 08 | Goa | ~4K | 1.14× | |
| 09 | Nagaland | ~2K | 1.09× | |
| 10 | Maharashtra | ~200K | 0.99× | |
| 11 | Uttarakhand | ~20K | 0.97× | |
| 12 | Assam | ~30K | 0.93× | |
| 13 | Rajasthan | ~70K | 0.90× | |
| 14 | Punjab (region) | ~40K | 0.89× | |
| 15 | Arunachal Pradesh | ~2K | 0.89× | |
| 16 | Manipur | ~4K | 0.88× | |
| 17 | Chhattisgarh | ~20K | 0.86× | |
| 18 | Sikkim | ~1K | 0.85× | |
| 19 | Meghalaya | ~3K | 0.84× | |
| 20 | Uttar Pradesh | ~100K | 0.83× | |
| 21 | Mizoram | ~2K | 0.82× | |
| 22 | Odisha | ~30K | 0.81× | |
| 23 | Madhya Pradesh | ~50K | 0.79× | |
| 24 | Jharkhand | ~20K | 0.79× | |
| 25 | Tripura | ~3K | 0.79× | |
| 26 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.78× | |
| 27 | West Bengal | ~70K | 0.73× | |
| 28 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.66× | |
| 29 | Bihar | ~40K | 0.58× |
De sterkste cross-interesses van de Nissan-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Renault | Cars & Mobility | 6.09× | ||
| 02 | Family car | Cars & Mobility | 3.86× | ||
| 03 | Hyundai Creta | Cars & Mobility | 3.74× | ||
| 04 | CAC 40 | Business & Career | 3.27× | ||
| 05 | Car dealership | Cars & Mobility | 3.08× | ||
| 06 | City car | Cars & Mobility | 3.04× | ||
| 07 | Škoda Auto | Cars & Mobility | 3.03× | ||
| 08 | CarDekho | Cars & Mobility | 2.84× | ||
| 09 | Used car | Cars & Mobility | 2.76× | ||
| 10 | Volkswagen | Cars & Mobility | 2.75× | ||
| 11 | Hatchback | Cars & Mobility | 2.75× | ||
| 12 | Hyundai | Cars & Mobility | 2.66× | ||
| 13 | Tata Motors | Cars & Mobility | 2.13× | ||
| 14 | Toyota | Cars & Mobility | 2.12× | ||
| 15 | Maruti Suzuki | Cars & Mobility | 2.02× | ||
| 16 | SUVs | Cars & Mobility | 1.99× | ||
| 17 | Cars (film) | Movies & TV | 1.81× | ||
| 18 | BSE SENSEX | Business & Career | 1.62× | ||
| 19 | Manufacturing | Business & Career | 1.51× | ||
| 20 | Motor vehicle | Cars & Mobility | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.59× | |
| Family Orientation | CONSERVATISM | 1.41× | |
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.19× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 0.77× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.77× | |
| Mindfulness | BALANCE | 0.78× |
De doelmarkt van Nissan in India omvat naar schatting 3,210,524 personen, geconcentreerd in Maharashtra en Tamil Nadu.
15.3% van de Nissan-doelgroep is vrouw, 84.7% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.5 jaar.
Nissan-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Renault (6.09×), Family car (3.86×) en CarDekho (2.84×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Nissan-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Tamil Nadu (bereik ~100K) en Uttar Pradesh (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Nissan zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Family car (3.86×), CarDekho (2.84×), Škoda Auto (3.03×) en Cars (film) (1.81×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Nissan zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.