Rascasse Audience Intelligence

Manchester United F.C.-doelgroep in Italië

Een dataprofiel van de mensen die Manchester United F.C. in Italië kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Manchester United F.C. heeft een geschatte doelgroep van 6,097,613 personen in Italië.

#21onder voetbal in Italië
#15onder teams in Italië
#73in Sport

De gemiddelde Manchester United F.C.-fan in Italië is 33.7 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Lombardy.

De doelgroep is geconcentreerd in Lombardy, Campania, Lazio.

Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Jannik Sinner, FIFA World Cup, Serie A, met de sterkste overindexering op Jannik Sinner (1.79× het landelijk gemiddelde).

Demografisch is de Manchester United F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.7 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Social Media Usage, Early Adopter Mentality.

Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 20 regio's die Rascasse volgt.

De typische Manchester United F.C.-fan in Italië is overwegend mannelijk, ongeveer 33.7 jaar oud, met uitgesproken Social Media Usage-tendensen en een duidelijke affiniteit met Jannik Sinner.

Categorie: Sport · Type: teams · Subtype: voetbal

De data op deze pagina komt uit het Rascasse-doelgroeppanel en wordt maandelijks bijgewerkt op basis van zoek-, social- en browsingsignalen. Stand: 2026-08-12.

Sectie 01

In het kort

De kerncijfers die het Manchester United F.C.-profiel in Italië kenmerken.

Doelgroepgrootte
6.1M
in Italië
Geslacht
33.4%
66.6% man
Leeftijd
33.7
jaar gemiddeld
Positie in land
#1031
teams in Italië
Afb. 01

Zoekinteresse · 12-maands trend

-46%
t.o.v. vorig jaar
JanMarMayJulSepNov
Maandelijkse zoekopdrachten · Bron: Rascasse Audience Intelligence
Sectie 02

Demografie van Manchester United F.C.-fans

33.4% is vrouw, 66.6% is man, gemiddelde leeftijd 33.7.

Afb. 02

Verdeling naar geslacht

33.4%
Vrouw
66.6%
Man
Demografische verdeling van de Manchester United F.C.-doelgroep in Italië
KengetalWaarde
Vrouw33.4%
Man66.6%
Gemiddelde leeftijd33.7
Geschatte doelgroepgrootte6,097,613
Afb. 03

Leeftijdsverdeling

Ø 33.7
jaar gemiddeld
Leeftijdsverdeling van de Manchester United F.C.-doelgroep in Italië
LeeftijdsgroepAandeel%
16-1934%
20-2922%
30-3917%
40-4914%
50+12%
Afb. 04

Wereldwijde verdeling

2.5%

van de wereldwijde Manchester United F.C.-doelgroep bevindt zich in Italië.

Wereldwijde verdeling van de doelgroep per land voor Manchester United F.C.
LandAandeel
United Kingdom12.7%
United States7.1%
Indonesia5.5%
Sectie 03
Affiniteit (×) = hoeveel waarschijnlijker het is dat iemand uit deze doelgroep in een regio woont dan het gemiddelde in Italië. Voorbeeld: 2,0× betekent twee keer zo geconcentreerd als de landelijke basislijn.

Geografie

Waar de Manchester United F.C.-doelgroep in Italië het sterkst is.

Afb. 05

Topregio's naar affiniteit

Manchester United F.C.-fans per regio: topregio's in Italië
#RegioBereikAffiniteit×
01Lombardy~1.5M1.42×
02Campania~1M1.36×
03Lazio~900K1.22×
04Emilia-Romagna~600K1.20×
05Puglia~500K1.16×
06Tuscany~500K1.13×
07Friuli-Venezia Giulia~100K1.11×
08Veneto~500K1.09×
09Sicilia~600K1.07×
10Piedmont~500K1.04×
11Trentino-Alto Adige/Südtirol~100K1.02×
12Calabria~200K1.00×
13Liguria~200K0.97×
14Marche~100K0.89×
15Abruzzo~100K0.87×
16Umbria~90K0.86×
17Basilicata~50K0.81×
18Sardinia~100K0.79×
19Molise~20K0.62×
20Aosta Valley~10K0.62×
Sectie 04
Merken en datapunten waarop deze doelgroep bovengemiddeld scoort, vergeleken met het landelijk gemiddelde.

Interesses & affiniteiten van de doelgroep

De sterkste cross-interesses van de Manchester United F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.

Afb. 07

Belangrijkste cross-interesses, gerangschikt op affiniteit

Belangrijkste merkaffiniteiten (overindex t.o.v. het landelijk gemiddelde) van de Manchester United F.C.-doelgroep
#·InteresseCategorieAffiniteit×
01Manchester City F.C.Sports4.20×
02Arsenal F.C.Sports4.09×
03Ligue 1Sports3.83×
04Sports bettingGames3.62×
05BundesligaSports3.25×
06Paris Saint-GermainSports2.97×
07FC Bayern MunichSports2.87×
08FIFA World CupSports2.80×
09UEFA Europa LeagueSports2.62×
10UEFA Champions LeagueSports2.35×
11Premier LeagueSports2.32×
12A.C. MilanSports2.26×
13Real Madrid C.F.Sports2.15×
14TuttosportSports2.01×
15Juventus F.C.Sports1.97×
16corriere dello sportSports1.91×
17Carlos AlcarazSports1.83×
18La Gazzetta dello SportSports1.81×
19Jannik SinnerSports1.79×
20Serie ASports1.53×
Sectie 05
De zes persoonlijkheidskenmerken waarop deze doelgroep het sterkst bovengemiddeld scoort (1,0 = landelijk gemiddelde).

Persoonlijkheid van de Manchester United F.C.-doelgroep

Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.

Afb. 08

Afwijking van het landelijk gemiddelde

Wat opvalt
De sterkste tendensen
Belangrijkste persoonlijkheidskenmerken waarop de Manchester United F.C.-doelgroep bovengemiddeld scoort · Wat opvalt
KenmerkClusterAfwijkingScore
Social Media UsageJOY1.10×
Early Adopter MentalityPOWER1.09×
Risk AppetiteTHRILL1.03×
1,00× basislijn
Eerder niet
De zwakste tendensen
Belangrijkste persoonlijkheidskenmerken waarop de Manchester United F.C.-doelgroep bovengemiddeld scoort · Eerder niet
KenmerkClusterAfwijkingScore
DIY MentalityTHRILL0.70×
Design AffinityPREMIUM0.75×
MindfulnessBALANCE0.77×
1,00× basislijn
Sectie 06

Veelgestelde vragen

01

Hoeveel fans heeft Manchester United F.C. in Italië?

Manchester United F.C. heeft een geschatte doelgroep van 6,097,613 personen in Italië, geconcentreerd in Lombardy en Campania.

02

Hoe zijn geslacht en leeftijd van Manchester United F.C.-fans verdeeld?

33.4% van de Manchester United F.C.-fans is vrouw, 66.6% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.7 jaar.

03

Welke merken spreken Manchester United F.C.-fans het meest aan?

Manchester United F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Jannik Sinner (1.79×), FIFA World Cup (2.8×) en Serie A (1.53×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.

04

Waar wonen Manchester United F.C.-fans in Italië?

Manchester United F.C.-fans in Italië zijn het sterkst geconcentreerd in Lombardy (bereik ~1.5M), Campania (bereik ~1M) en Lazio (bereik ~900K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.

05

Welke andere merken spreken Manchester United F.C.-fans daarnaast aan?

Naast Manchester United F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op FIFA World Cup (2.8×), Serie A (1.53×), UEFA Champions League (2.35×) en Manchester City F.C. (4.2×) vergeleken met het gemiddelde in Italië.

Bijlage

Meer doelgroepen ontdekken

Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.

Hoe u deze data leest

De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Italië dat actief naar Manchester United F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.

Over dit doelgroepprofiel

Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Italië. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.

Schaal & dekking
500.000+ kant-en-klare doelgroepen in 200+ landen

Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.

Prijzen bekijken →