Een dataprofiel van de mensen die Manchester United F.C. in Mexico kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Manchester United F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,988,614 personen in Mexico.
De gemiddelde Manchester United F.C.-fan in Mexico is 30.6 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in State of Mexico.
De doelgroep is geconcentreerd in State of Mexico, Distrito Federal, Jalisco.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Cristiano Ronaldo, FIFA World Cup, Manchester City F.C., met de sterkste overindexering op Cristiano Ronaldo (2.51× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Manchester United F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 30.6 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Tradition, Social Media Usage.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 27 regio's die Rascasse volgt.
De typische Manchester United F.C.-fan in Mexico is overwegend mannelijk, ongeveer 30.6 jaar oud, met uitgesproken Tradition-tendensen en een duidelijke affiniteit met Cristiano Ronaldo.
De kerncijfers die het Manchester United F.C.-profiel in Mexico kenmerken.
26.5% is vrouw, 73.5% is man, gemiddelde leeftijd 30.6.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 26.5% |
| Man | 73.5% |
| Gemiddelde leeftijd | 30.6 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,988,614 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 44% | |
| 20-29 | 22% | |
| 30-39 | 14% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Manchester United F.C.-doelgroep bevindt zich in Mexico.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 12.7% |
| United States | 7.1% |
| Indonesia | 5.5% |
Waar de Manchester United F.C.-doelgroep in Mexico het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Tamaulipas | ~200K | 1.55× | |
| 02 | Nuevo Leon | ~300K | 1.33× | |
| 03 | Jalisco | ~400K | 1.29× | |
| 04 | Baja California | ~200K | 1.28× | |
| 05 | Guanajuato | ~200K | 1.16× | |
| 06 | Coahuila de Zaragoza | ~100K | 1.16× | |
| 07 | Veracruz (state) | ~200K | 1.12× | |
| 08 | Michoacan de Ocampo | ~100K | 1.12× | |
| 09 | State of Mexico | ~600K | 1.11× | |
| 10 | Distrito Federal | ~500K | 1.03× | |
| 11 | Guerrero | ~100K | 1.03× | |
| 12 | Puebla | ~200K | 1.00× | |
| 13 | Baja California Sur | ~30K | 0.99× | |
| 14 | Chihuahua | ~100K | 0.98× | |
| 15 | Yucatan | ~80K | 0.98× | |
| 16 | Nayarit | ~30K | 0.96× | |
| 17 | Aguascalientes | ~50K | 0.95× | |
| 18 | Chiapas | ~100K | 0.93× | |
| 19 | Durango | ~50K | 0.92× | |
| 20 | Sinaloa | ~90K | 0.90× | |
| 21 | Hidalgo | ~80K | 0.85× | |
| 22 | Morelos | ~50K | 0.81× | |
| 23 | Colima | ~20K | 0.77× | |
| 24 | Campeche | ~20K | 0.75× | |
| 25 | Oaxaca | ~70K | 0.70× | |
| 26 | Zacatecas | ~30K | 0.70× | |
| 27 | Tlaxcala | ~30K | 0.69× |
De sterkste cross-interesses van de Manchester United F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Manchester City F.C. | Sports | 2.98× | ||
| 02 | Keylor Navas | Sports | 2.94× | ||
| 03 | UEFA Europa League | Sports | 2.83× | ||
| 04 | Juventus F.C. | Sports | 2.78× | ||
| 05 | Neymar | Sports | 2.75× | ||
| 06 | Cristiano Ronaldo | Sports | 2.51× | ||
| 07 | Liverpool F.C. | Sports | 2.48× | ||
| 08 | Paris Saint-Germain | Sports | 2.40× | ||
| 09 | Arsenal F.C. | Sports | 2.37× | ||
| 10 | Bundesliga | Sports | 2.36× | ||
| 11 | Premier League | Sports | 2.18× | ||
| 12 | Creative Commons | Technology & Electronics | 2.09× | ||
| 13 | FC Bayern Munich | Sports | 1.96× | ||
| 14 | Fox Sports | Movies & TV | 1.89× | ||
| 15 | FIFA World Cup | Sports | 1.84× | ||
| 16 | UEFA Champions League | Sports | 1.75× | ||
| 17 | FIFA Club World Cup | Sports | 1.56× | ||
| 18 | Wikipedia | Internet & Social Media | 1.56× | ||
| 19 | ESPN | Movies & TV | 1.56× | ||
| 20 | Humorism | Literature | 1.55× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 1.19× | |
| Social Media Usage | JOY | 1.05× | |
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.05× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Design Affinity | PREMIUM | 0.74× | |
| Mindfulness | BALANCE | 0.83× | |
| Indulgence | JOY | 0.83× |
Manchester United F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,988,614 personen in Mexico, geconcentreerd in State of Mexico en Distrito Federal.
26.5% van de Manchester United F.C.-fans is vrouw, 73.5% is man, met een gemiddelde leeftijd van 30.6 jaar.
Manchester United F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Cristiano Ronaldo (2.51×), FIFA World Cup (1.84×) en Manchester City F.C. (2.98×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Manchester United F.C.-fans in Mexico zijn het sterkst geconcentreerd in State of Mexico (bereik ~600K), Distrito Federal (bereik ~500K) en Jalisco (bereik ~400K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Manchester United F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op FIFA World Cup (1.84×), Manchester City F.C. (2.98×), UEFA Champions League (1.75×) en Premier League (2.18×) vergeleken met het gemiddelde in Mexico.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Mexico dat actief naar Manchester United F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Mexico. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.