Rascasse Audience Intelligence

Manchester United F.C.-doelgroep in Portugal

Een dataprofiel van de mensen die Manchester United F.C. in Portugal kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Manchester United F.C. heeft een geschatte doelgroep van 2,329,560 personen in Portugal.

De gemiddelde Manchester United F.C.-fan in Portugal is 37.3 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Lisbon District.

De doelgroep is geconcentreerd in Lisbon District, Porto District, Setúbal District.

Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Betano, A Bola, UEFA Champions League, met de sterkste overindexering op Betano (2.12× het landelijk gemiddelde).

Demografisch is de Manchester United F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 37.3 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Risk Appetite, Early Adopter Mentality.

Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 20 regio's die Rascasse volgt.

De typische Manchester United F.C.-fan in Portugal is overwegend mannelijk, ongeveer 37.3 jaar oud, met uitgesproken Risk Appetite-tendensen en een duidelijke affiniteit met Betano.

Categorie: Sport · Type: teams · Subtype: voetbal

De data op deze pagina komt uit het Rascasse-doelgroeppanel en wordt maandelijks bijgewerkt op basis van zoek-, social- en browsingsignalen. Stand: 2026-08-13.

Sectie 01

In het kort

De kerncijfers die het Manchester United F.C.-profiel in Portugal kenmerken.

Doelgroepgrootte
2.3M
in Portugal
Geslacht
31.8%
68.2% man
Leeftijd
37.3
jaar gemiddeld
Positie in land
#325
teams in Portugal
Afb. 01

Zoekinteresse · 12-maands trend

-37%
t.o.v. vorig jaar
JanMarMayJulSepNov
Maandelijkse zoekopdrachten · Bron: Rascasse Audience Intelligence
Sectie 02

Demografie van Manchester United F.C.-fans

31.8% is vrouw, 68.2% is man, gemiddelde leeftijd 37.3.

Afb. 02

Verdeling naar geslacht

31.8%
Vrouw
68.2%
Man
Demografische verdeling van de Manchester United F.C.-doelgroep in Portugal
KengetalWaarde
Vrouw31.8%
Man68.2%
Gemiddelde leeftijd37.3
Geschatte doelgroepgrootte2,329,560
Afb. 03

Leeftijdsverdeling

Ø 37.3
jaar gemiddeld
Leeftijdsverdeling van de Manchester United F.C.-doelgroep in Portugal
LeeftijdsgroepAandeel%
16-1925%
20-2922%
30-3917%
40-4918%
50+18%
Afb. 04

Wereldwijde verdeling

1.0%

van de wereldwijde Manchester United F.C.-doelgroep bevindt zich in Portugal.

Wereldwijde verdeling van de doelgroep per land voor Manchester United F.C.
LandAandeel
United Kingdom12.7%
United States7.1%
Indonesia5.5%
Sectie 03
Affiniteit (×) = hoeveel waarschijnlijker het is dat iemand uit deze doelgroep in een regio woont dan het gemiddelde in Portugal. Voorbeeld: 2,0× betekent twee keer zo geconcentreerd als de landelijke basislijn.

Geografie

Waar de Manchester United F.C.-doelgroep in Portugal het sterkst is.

Afb. 05

Topregio's naar affiniteit

Manchester United F.C.-fans per regio: topregio's in Portugal
#RegioBereikAffiniteit×
01Lisbon District~1M1.58×
02Setúbal District~400K1.57×
03Faro District~200K1.29×
04Leiria District~200K1.20×
05Porto District~600K1.14×
06Santarém District~100K1.14×
07Coimbra District~100K1.08×
08Braga District~200K1.04×
09Viseu District~80K1.04×
10Aveiro District~200K1.01×
11Madeira~60K0.94×
12Azores~60K0.92×
13Castelo Branco District~40K0.88×
14Vila Real District~40K0.84×
15Évora District~30K0.82×
16Viana do Castelo District~50K0.81×
17Beja District~30K0.78×
18Portalegre District~20K0.73×
19Guarda District~20K0.72×
20Bragança District~20K0.67×
Sectie 04
Merken en datapunten waarop deze doelgroep bovengemiddeld scoort, vergeleken met het landelijk gemiddelde.

Interesses & affiniteiten van de doelgroep

De sterkste cross-interesses van de Manchester United F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.

Afb. 07

Belangrijkste cross-interesses, gerangschikt op affiniteit

Belangrijkste merkaffiniteiten (overindex t.o.v. het landelijk gemiddelde) van de Manchester United F.C.-doelgroep
#·InteresseCategorieAffiniteit×
01Liverpool F.C.Sports3.06×
02Arsenal F.C.Sports2.95×
03FC Bayern MunichSports2.77×
04BundesligaSports2.72×
05Ligue 1Sports2.68×
06UEFA Europa LeagueSports2.64×
07Premier LeagueSports2.62×
08Juventus F.C.Sports2.52×
09Manchester City F.C.Sports2.50×
10Serie ASports2.25×
11UEFA Champions LeagueSports2.22×
12La LigaSports2.17×
13BetanoGames2.12×
14EmpresarioBusiness & Career2.01×
15Portugal national football teamSports1.87×
16Cristiano RonaldoSports1.81×
17Real Madrid C.F.Sports1.73×
18A BolaSports1.64×
19FC BarcelonaSports1.63×
20Mobile gameGames1.57×
Sectie 05
De zes persoonlijkheidskenmerken waarop deze doelgroep het sterkst bovengemiddeld scoort (1,0 = landelijk gemiddelde).

Persoonlijkheid van de Manchester United F.C.-doelgroep

Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.

Afb. 08

Afwijking van het landelijk gemiddelde

Wat opvalt
De sterkste tendensen
Belangrijkste persoonlijkheidskenmerken waarop de Manchester United F.C.-doelgroep bovengemiddeld scoort · Wat opvalt
KenmerkClusterAfwijkingScore
Risk AppetiteTHRILL1.06×
Early Adopter MentalityPOWER1.03×
Social Media UsageJOY1.02×
1,00× basislijn
Eerder niet
De zwakste tendensen
Belangrijkste persoonlijkheidskenmerken waarop de Manchester United F.C.-doelgroep bovengemiddeld scoort · Eerder niet
KenmerkClusterAfwijkingScore
SustainabilityBALANCE0.72×
CreativityOPEN0.72×
DIY MentalityTHRILL0.73×
1,00× basislijn
Sectie 06

Veelgestelde vragen

01

Hoeveel fans heeft Manchester United F.C. in Portugal?

Manchester United F.C. heeft een geschatte doelgroep van 2,329,560 personen in Portugal, geconcentreerd in Lisbon District en Porto District.

02

Hoe zijn geslacht en leeftijd van Manchester United F.C.-fans verdeeld?

31.8% van de Manchester United F.C.-fans is vrouw, 68.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 37.3 jaar.

03

Welke merken spreken Manchester United F.C.-fans het meest aan?

Manchester United F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Betano (2.12×), A Bola (1.64×) en UEFA Champions League (2.22×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.

04

Waar wonen Manchester United F.C.-fans in Portugal?

Manchester United F.C.-fans in Portugal zijn het sterkst geconcentreerd in Lisbon District (bereik ~1M), Porto District (bereik ~600K) en Setúbal District (bereik ~400K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.

05

Welke andere merken spreken Manchester United F.C.-fans daarnaast aan?

Naast Manchester United F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op A Bola (1.64×), UEFA Champions League (2.22×), Premier League (2.62×) en UEFA Europa League (2.64×) vergeleken met het gemiddelde in Portugal.

Bijlage

Meer doelgroepen ontdekken

Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.

Hoe u deze data leest

De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Portugal dat actief naar Manchester United F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.

Over dit doelgroepprofiel

Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Portugal. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.

Schaal & dekking
500.000+ kant-en-klare doelgroepen in 200+ landen

Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.

Prijzen bekijken →