Een dataprofiel van de mensen die Chelsea F.C. in Brazilië kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Chelsea F.C. heeft een geschatte doelgroep van 5,856,218 personen in Brazilië.
De gemiddelde Chelsea F.C.-fan in Brazilië is 33.1 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in São Paulo.
De doelgroep is geconcentreerd in São Paulo, Rio de Janeiro, Minas Gerais.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Seleção Brasileira, Sofascore, Neymar, met de sterkste overindexering op Seleção Brasileira (3.19× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Chelsea F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.1 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Community Orientation, Tradition.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 27 regio's die Rascasse volgt.
De typische Chelsea F.C.-fan in Brazilië is overwegend mannelijk, ongeveer 33.1 jaar oud, met uitgesproken Community Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met Seleção Brasileira.
De kerncijfers die het Chelsea F.C.-profiel in Brazilië kenmerken.
36.0% is vrouw, 64.0% is man, gemiddelde leeftijd 33.1.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 36.0% |
| Man | 64.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.1 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 5,856,218 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 34% | |
| 20-29 | 25% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 11% |
van de wereldwijde Chelsea F.C.-doelgroep bevindt zich in Brazilië.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 10.0% |
| United Kingdom | 9.9% |
| Brazil | 7.4% |
Waar de Chelsea F.C.-doelgroep in Brazilië het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Maranhão | ~300K | 1.46× | |
| 02 | Amazonas | ~200K | 1.40× | |
| 03 | Piauí | ~100K | 1.32× | |
| 04 | Pará | ~300K | 1.27× | |
| 05 | Tocantins | ~60K | 1.18× | |
| 06 | Rondônia | ~70K | 1.17× | |
| 07 | Acre | ~30K | 1.17× | |
| 08 | Roraima | ~20K | 1.15× | |
| 09 | Bahia | ~500K | 1.11× | |
| 10 | Mato Grosso | ~100K | 1.11× | |
| 11 | Amapá | ~30K | 1.03× | |
| 12 | Rio de Janeiro | ~700K | 1.02× | |
| 13 | Paraíba | ~100K | 1.02× | |
| 14 | Espírito Santo | ~100K | 1.00× | |
| 15 | Goiás | ~300K | 0.98× | |
| 16 | Alagoas | ~100K | 0.96× | |
| 17 | Rio Grande do Norte | ~100K | 0.94× | |
| 18 | Mato Grosso do Sul | ~90K | 0.91× | |
| 19 | Pernambuco | ~300K | 0.89× | |
| 20 | Sergipe | ~70K | 0.89× | |
| 21 | Ceará | ~300K | 0.85× | |
| 22 | Minas Gerais | ~600K | 0.78× | |
| 23 | Federal District | ~90K | 0.76× | |
| 24 | Santa Catarina | ~200K | 0.69× | |
| 25 | São Paulo | ~1M | 0.68× | |
| 26 | Paraná | ~300K | 0.68× | |
| 27 | Rio Grande do Sul | ~200K | 0.57× |
De sterkste cross-interesses van de Chelsea F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Carlo Ancelotti | Sports | 7.58× | ||
| 02 | River Plate | Sports | 5.72× | ||
| 03 | Eclipse | Music & Radio | 4.88× | ||
| 04 | Sofascore | Sports | 3.97× | ||
| 05 | Memphis Depay | Sports | 3.96× | ||
| 06 | Endrick | Sports | 3.85× | ||
| 07 | Serie B | Sports | 3.81× | ||
| 08 | Manchester City F.C. | Sports | 3.58× | ||
| 09 | Al Nassr FC | Sports | 3.57× | ||
| 10 | Telegram | Internet & Social Media | 3.35× | ||
| 11 | Copa do Brasil | Sports | 3.33× | ||
| 12 | Seleção Brasileira | Sports | 3.19× | ||
| 13 | Paris Saint-Germain | Sports | 2.88× | ||
| 14 | Neymar | Sports | 2.26× | ||
| 15 | CR Vasco da Gama | Sports | 1.98× | ||
| 16 | Real Madrid C.F. | Sports | 1.93× | ||
| 17 | Cruzeiro Esporte Clube | Sports | 1.89× | ||
| 18 | Betano | Games | 1.73× | ||
| 19 | Santos FC | Sports | 1.61× | ||
| 20 | Sociedade Esportiva Palmeiras | Sports | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Community Orientation | OPEN | 1.25× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 1.24× | |
| Spirituality | BALANCE | 1.22× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Sustainability | BALANCE | 0.72× | |
| Indulgence | JOY | 0.73× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.76× |
Chelsea F.C. heeft een geschatte doelgroep van 5,856,218 personen in Brazilië, geconcentreerd in São Paulo en Rio de Janeiro.
36.0% van de Chelsea F.C.-fans is vrouw, 64.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.1 jaar.
Chelsea F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Seleção Brasileira (3.19×), Sofascore (3.97×) en Neymar (2.26×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Chelsea F.C.-fans in Brazilië zijn het sterkst geconcentreerd in São Paulo (bereik ~1M), Rio de Janeiro (bereik ~700K) en Minas Gerais (bereik ~600K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Chelsea F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Sofascore (3.97×), Neymar (2.26×), Betano (1.73×) en Eclipse (4.88×) vergeleken met het gemiddelde in Brazilië.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Brazilië dat actief naar Chelsea F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Brazilië. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.