Een dataprofiel van de mensen die Cruzeiro Esporte Clube in Brazilië kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Cruzeiro Esporte Clube heeft een geschatte doelgroep van 40,377,451 personen in Brazilië.
De gemiddelde Cruzeiro Esporte Clube-fan in Brazilië is 36.9 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Minas Gerais.
De doelgroep is geconcentreerd in Minas Gerais, São Paulo, Rio de Janeiro.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Clube Atlético Mineiro, Esporte Clube Bahia, Coritiba Foot Ball Club, met de sterkste overindexering op Clube Atlético Mineiro (1.52× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Cruzeiro Esporte Clube-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 36.9 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Patriotism, Tradition.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 27 regio's die Rascasse volgt.
De typische Cruzeiro Esporte Clube-fan in Brazilië is overwegend mannelijk, ongeveer 36.9 jaar oud, met uitgesproken Patriotism-tendensen en een duidelijke affiniteit met Clube Atlético Mineiro.
De kerncijfers die het Cruzeiro Esporte Clube-profiel in Brazilië kenmerken.
40.4% is vrouw, 59.6% is man, gemiddelde leeftijd 36.9.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 40.4% |
| Man | 59.6% |
| Gemiddelde leeftijd | 36.9 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 40,377,451 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 23% | |
| 20-29 | 23% | |
| 30-39 | 20% | |
| 40-49 | 17% | |
| 50+ | 16% |
van de wereldwijde Cruzeiro Esporte Clube-doelgroep bevindt zich in Brazilië.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| Brazil | 93.2% |
| United States | 1.3% |
| Portugal | 0.7% |
Waar de Cruzeiro Esporte Clube-doelgroep in Brazilië het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Minas Gerais | ~17M | 4.61× | |
| 02 | Espírito Santo | ~1M | 1.35× | |
| 03 | Bahia | ~3.5M | 1.22× | |
| 04 | Rondônia | ~400K | 1.15× | |
| 05 | Tocantins | ~300K | 1.09× | |
| 06 | Maranhão | ~1M | 1.04× | |
| 07 | Goiás | ~1.5M | 1.00× | |
| 08 | Pará | ~1.5M | 0.97× | |
| 09 | Piauí | ~500K | 0.95× | |
| 10 | Federal District | ~600K | 0.92× | |
| 11 | Acre | ~100K | 0.92× | |
| 12 | Rio de Janeiro | ~3.5M | 0.91× | |
| 13 | Mato Grosso | ~700K | 0.91× | |
| 14 | Amazonas | ~600K | 0.90× | |
| 15 | Paraíba | ~700K | 0.83× | |
| 16 | Amapá | ~100K | 0.82× | |
| 17 | Ceará | ~1.5M | 0.79× | |
| 18 | Rio Grande do Norte | ~500K | 0.79× | |
| 19 | Roraima | ~90K | 0.79× | |
| 20 | Alagoas | ~500K | 0.78× | |
| 21 | Sergipe | ~300K | 0.77× | |
| 22 | Mato Grosso do Sul | ~400K | 0.74× | |
| 23 | Santa Catarina | ~1M | 0.61× | |
| 24 | São Paulo | ~6.5M | 0.60× | |
| 25 | Pernambuco | ~1M | 0.54× | |
| 26 | Paraná | ~1.5M | 0.51× | |
| 27 | Rio Grande do Sul | ~1M | 0.50× |
De sterkste cross-interesses van de Cruzeiro Esporte Clube-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | PSV Eindhoven | Sports | 1.88× | ||
| 02 | Coritiba Foot Ball Club | Sports | 1.80× | ||
| 03 | Creative Commons | Technology & Electronics | 1.75× | ||
| 04 | Semi-trailer truck | Cars & Mobility | 1.73× | ||
| 05 | Patio | Home & Garden | 1.72× | ||
| 06 | Breakfast television | Movies & TV | 1.70× | ||
| 07 | Arena Corinthians | Sports | 1.68× | ||
| 08 | Esporte Clube Bahia | Sports | 1.67× | ||
| 09 | Che Guevara | Politics & Society | 1.67× | ||
| 10 | Brad Pitt | Movies & TV | 1.66× | ||
| 11 | Atlético Clube Goianiense | Sports | 1.66× | ||
| 12 | Clube Atlético Paranaense | Sports | 1.60× | ||
| 13 | Patrick Swayze | Movies & TV | 1.59× | ||
| 14 | OXXO | Fashion & Accessoires | 1.58× | ||
| 15 | Phoenix Suns | Sports | 1.58× | ||
| 16 | Arsenal F.C. | Sports | 1.57× | ||
| 17 | Olympique Lyonnais | Sports | 1.57× | ||
| 18 | Clube Náutico Capibaribe | Sports | 1.54× | ||
| 19 | Galvão Bueno | Movies & TV | 1.53× | ||
| 20 | Clube Atlético Mineiro | Sports | 1.52× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.17× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 1.13× | |
| Spirituality | BALANCE | 1.10× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Sustainability | BALANCE | 0.86× | |
| Indulgence | JOY | 0.90× | |
| DIY Mentality | THRILL | 0.92× |
Cruzeiro Esporte Clube heeft een geschatte doelgroep van 40,377,451 personen in Brazilië, geconcentreerd in Minas Gerais en São Paulo.
40.4% van de Cruzeiro Esporte Clube-fans is vrouw, 59.6% is man, met een gemiddelde leeftijd van 36.9 jaar.
Cruzeiro Esporte Clube-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Clube Atlético Mineiro (1.52×), Esporte Clube Bahia (1.67×) en Coritiba Foot Ball Club (1.8×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Cruzeiro Esporte Clube-fans in Brazilië zijn het sterkst geconcentreerd in Minas Gerais (bereik ~17M), São Paulo (bereik ~6.5M) en Rio de Janeiro (bereik ~3.5M). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Cruzeiro Esporte Clube zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Esporte Clube Bahia (1.67×), Coritiba Foot Ball Club (1.8×), Creative Commons (1.75×) en Brad Pitt (1.66×) vergeleken met het gemiddelde in Brazilië.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Brazilië dat actief naar Cruzeiro Esporte Clube zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Brazilië. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.