Een dataprofiel van de mensen die Manchester City F.C. in Duitsland kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 5,759,887 personen in Duitsland.
De gemiddelde Manchester City F.C.-fan in Duitsland is 31.5 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Nordrhein-Westfalen.
De doelgroep is geconcentreerd in Nordrhein-Westfalen, Bayern, Baden-Württemberg.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup, UEFA Champions League, Transfermarkt, met de sterkste overindexering op FIFA World Cup (4.68× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Manchester City F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.5 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Early Adopter Mentality, Luxury Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 16 regio's die Rascasse volgt.
De typische Manchester City F.C.-fan in Duitsland is overwegend mannelijk, ongeveer 31.5 jaar oud, met uitgesproken Early Adopter Mentality-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup.
De kerncijfers die het Manchester City F.C.-profiel in Duitsland kenmerken.
33.0% is vrouw, 67.0% is man, gemiddelde leeftijd 31.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 33.0% |
| Man | 67.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 5,759,887 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 41% | |
| 20-29 | 23% | |
| 30-39 | 16% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Manchester City F.C.-doelgroep bevindt zich in Duitsland.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 9.9% |
| United States | 7.4% |
| Brazil | 5.9% |
Waar de Manchester City F.C.-doelgroep in Duitsland het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Hessen | ~500K | 1.29× | |
| 02 | Hamburg | ~100K | 1.21× | |
| 03 | Nordrhein-Westfalen | ~1.5M | 1.17× | |
| 04 | Bremen | ~50K | 1.10× | |
| 05 | Baden-Württemberg | ~800K | 1.07× | |
| 06 | Bayern | ~900K | 1.06× | |
| 07 | Berlin | ~200K | 1.02× | |
| 08 | Rheinland-Pfalz | ~300K | 1.00× | |
| 09 | Niedersachsen | ~500K | 0.99× | |
| 10 | Schleswig-Holstein | ~200K | 0.98× | |
| 11 | Saarland | ~60K | 0.95× | |
| 12 | Sachsen | ~200K | 0.89× | |
| 13 | Sachsen-Anhalt | ~100K | 0.83× | |
| 14 | Thüringen | ~100K | 0.83× | |
| 15 | Mecklenburg-Vorpommern | ~90K | 0.83× | |
| 16 | Brandenburg | ~100K | 0.79× |
De sterkste cross-interesses van de Manchester City F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Cricbuzz | Sports | 14.71× | ||
| 02 | Football player | Business & Career | 9.36× | ||
| 03 | A.C. Milan | Sports | 5.80× | ||
| 04 | Serie A | Sports | 5.57× | ||
| 05 | Juventus F.C. | Sports | 5.16× | ||
| 06 | Manchester United F.C. | Sports | 5.15× | ||
| 07 | Chelsea F.C. | Sports | 5.00× | ||
| 08 | UEFA Europa League | Sports | 4.85× | ||
| 09 | FIFA World Cup | Sports | 4.68× | ||
| 10 | Premier League | Sports | 4.56× | ||
| 11 | FC Barcelona | Sports | 4.41× | ||
| 12 | Transfermarkt | Sports | 4.29× | ||
| 13 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 3.90× | ||
| 14 | UEFA Champions League | Sports | 3.75× | ||
| 15 | Real Madrid C.F. | Sports | 3.75× | ||
| 16 | Galatasaray S.K. | Sports | 2.76× | ||
| 17 | Bundesliga | Sports | 2.50× | ||
| 18 | Borussia Dortmund | Sports | 2.11× | ||
| 19 | TikTok | Internet & Social Media | 1.90× | ||
| 20 | FC Bayern Munich | Sports | 1.71× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.20× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.11× | |
| Sports Activity | POWER | 1.09× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.62× | |
| DIY Mentality | THRILL | 0.79× | |
| Urban Lifestyle | OPEN | 0.81× |
Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 5,759,887 personen in Duitsland, geconcentreerd in Nordrhein-Westfalen en Bayern.
33.0% van de Manchester City F.C.-fans is vrouw, 67.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.5 jaar.
Manchester City F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup (4.68×), UEFA Champions League (3.75×) en Transfermarkt (4.29×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Manchester City F.C.-fans in Duitsland zijn het sterkst geconcentreerd in Nordrhein-Westfalen (bereik ~1.5M), Bayern (bereik ~900K) en Baden-Württemberg (bereik ~800K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Manchester City F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op UEFA Champions League (3.75×), Transfermarkt (4.29×), Real Madrid C.F. (3.75×) en FC Barcelona (4.41×) vergeleken met het gemiddelde in Duitsland.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Duitsland dat actief naar Manchester City F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Duitsland. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.