Een dataprofiel van de mensen die Chelsea F.C. in Spanje kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Chelsea F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,072,681 personen in Spanje.
De gemiddelde Chelsea F.C.-fan in Spanje is 36.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Andalusia.
De doelgroep is geconcentreerd in Andalusia, Catalonia, Community of Madrid.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Arsenal F.C., Manchester City F.C., FIFA World Cup, met de sterkste overindexering op Arsenal F.C. (8.77× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Chelsea F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 36.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Risk Appetite, Early Adopter Mentality.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 17 regio's die Rascasse volgt.
De typische Chelsea F.C.-fan in Spanje is overwegend mannelijk, ongeveer 36.0 jaar oud, met uitgesproken Risk Appetite-tendensen en een duidelijke affiniteit met Arsenal F.C..
De kerncijfers die het Chelsea F.C.-profiel in Spanje kenmerken.
37.6% is vrouw, 62.4% is man, gemiddelde leeftijd 36.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 37.6% |
| Man | 62.4% |
| Gemiddelde leeftijd | 36.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,072,681 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 28% | |
| 20-29 | 22% | |
| 30-39 | 17% | |
| 40-49 | 19% | |
| 50+ | 14% |
van de wereldwijde Chelsea F.C.-doelgroep bevindt zich in Spanje.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 10.0% |
| United Kingdom | 9.9% |
| Brazil | 7.4% |
Waar de Chelsea F.C.-doelgroep in Spanje het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Andalusia | ~800K | 1.34× | |
| 02 | Region of Murcia | ~100K | 1.27× | |
| 03 | Catalonia | ~700K | 1.25× | |
| 04 | Canary Islands | ~200K | 1.14× | |
| 05 | Community of Madrid | ~600K | 1.08× | |
| 06 | Comunidad Valenciana | ~400K | 1.06× | |
| 07 | Castilla-La Mancha | ~100K | 1.05× | |
| 08 | Balearic Islands | ~90K | 1.03× | |
| 09 | Navarre | ~40K | 0.98× | |
| 10 | Aragon | ~80K | 0.95× | |
| 11 | Basque Autonomous Country | ~100K | 0.93× | |
| 12 | Galicia | ~100K | 0.92× | |
| 13 | Castile and León | ~100K | 0.88× | |
| 14 | Extremadura | ~60K | 0.84× | |
| 15 | Principality of Asturias | ~60K | 0.81× | |
| 16 | Cantabria | ~30K | 0.78× | |
| 17 | La Rioja | ~20K | 0.78× |
De sterkste cross-interesses van de Chelsea F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Leicester City F.C. | Sports | 11.08× | ||
| 02 | Aston Villa F.C. | Sports | 10.19× | ||
| 03 | Arsenal F.C. | Sports | 8.77× | ||
| 04 | Manchester City F.C. | Sports | 7.77× | ||
| 05 | Ligue 1 | Sports | 6.68× | ||
| 06 | National Women's Soccer League | Sports | 6.40× | ||
| 07 | EA Sports FC | Games | 5.83× | ||
| 08 | FIFA (video game series) | Games | 5.83× | ||
| 09 | Liverpool F.C. | Sports | 5.54× | ||
| 10 | Bundesliga | Sports | 4.92× | ||
| 11 | Manchester United F.C. | Sports | 4.81× | ||
| 12 | Premier League | Sports | 4.45× | ||
| 13 | Juventus F.C. | Sports | 4.37× | ||
| 14 | Serie A | Sports | 3.83× | ||
| 15 | Twitch | Games | 3.74× | ||
| 16 | UEFA Europa League | Sports | 3.66× | ||
| 17 | FIFA World Cup | Sports | 3.60× | ||
| 18 | UEFA Champions League | Sports | 2.84× | ||
| 19 | TikTok | Internet & Social Media | 2.26× | ||
| 20 | FC Barcelona | Sports | 1.74× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Risk Appetite | THRILL | 1.36× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.34× | |
| Social Media Usage | JOY | 1.25× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Indulgence | JOY | 0.74× | |
| DIY Mentality | THRILL | 0.74× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.75× |
Chelsea F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,072,681 personen in Spanje, geconcentreerd in Andalusia en Catalonia.
37.6% van de Chelsea F.C.-fans is vrouw, 62.4% is man, met een gemiddelde leeftijd van 36.0 jaar.
Chelsea F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Arsenal F.C. (8.77×), Manchester City F.C. (7.77×) en FIFA World Cup (3.6×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Chelsea F.C.-fans in Spanje zijn het sterkst geconcentreerd in Andalusia (bereik ~800K), Catalonia (bereik ~700K) en Community of Madrid (bereik ~600K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Chelsea F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Manchester City F.C. (7.77×), FIFA World Cup (3.6×), Premier League (4.45×) en Liverpool F.C. (5.54×) vergeleken met het gemiddelde in Spanje.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Spanje dat actief naar Chelsea F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Spanje. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.