Rascasse Audience Intelligence

Chelsea F.C.-doelgroep in Frankrijk

Een dataprofiel van de mensen die Chelsea F.C. in Frankrijk kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Chelsea F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,285,187 personen in Frankrijk.

De gemiddelde Chelsea F.C.-fan in Frankrijk is 31.9 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Île-de-France.

De doelgroep is geconcentreerd in Île-de-France, Auvergne-Rhône-Alpes, Grand Est.

Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup, UEFA Champions League, Real Madrid C.F., met de sterkste overindexering op FIFA World Cup (3.03× het landelijk gemiddelde).

Demografisch is de Chelsea F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.9 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Early Adopter Mentality, Luxury Orientation.

Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 13 regio's die Rascasse volgt.

De typische Chelsea F.C.-fan in Frankrijk is overwegend mannelijk, ongeveer 31.9 jaar oud, met uitgesproken Early Adopter Mentality-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup.

Categorie: Sport · Type: teams · Subtype: voetbal

De data op deze pagina komt uit het Rascasse-doelgroeppanel en wordt maandelijks bijgewerkt op basis van zoek-, social- en browsingsignalen. Stand: 2026-08-12.

Sectie 01

In het kort

De kerncijfers die het Chelsea F.C.-profiel in Frankrijk kenmerken.

Doelgroepgrootte
3.3M
in Frankrijk
Geslacht
34.9%
65.1% man
Leeftijd
31.9
jaar gemiddeld
Positie in land
#1291
teams in Frankrijk
Afb. 01

Zoekinteresse · 12-maands trend

-42%
t.o.v. vorig jaar
JanMarMayJulSepNov
Maandelijkse zoekopdrachten · Bron: Rascasse Audience Intelligence
Sectie 02

Demografie van Chelsea F.C.-fans

34.9% is vrouw, 65.1% is man, gemiddelde leeftijd 31.9.

Afb. 02

Verdeling naar geslacht

34.9%
Vrouw
65.1%
Man
Demografische verdeling van de Chelsea F.C.-doelgroep in Frankrijk
KengetalWaarde
Vrouw34.9%
Man65.1%
Gemiddelde leeftijd31.9
Geschatte doelgroepgrootte3,285,187
Afb. 03

Leeftijdsverdeling

Ø 31.9
jaar gemiddeld
Leeftijdsverdeling van de Chelsea F.C.-doelgroep in Frankrijk
LeeftijdsgroepAandeel%
16-1938%
20-2925%
30-3915%
40-4911%
50+10%
Afb. 04

Wereldwijde verdeling

4.1%

van de wereldwijde Chelsea F.C.-doelgroep bevindt zich in Frankrijk.

Wereldwijde verdeling van de doelgroep per land voor Chelsea F.C.
LandAandeel
United States10.0%
United Kingdom9.9%
Brazil7.4%
Sectie 03
Affiniteit (×) = hoeveel waarschijnlijker het is dat iemand uit deze doelgroep in een regio woont dan het gemiddelde in Frankrijk. Voorbeeld: 2,0× betekent twee keer zo geconcentreerd als de landelijke basislijn.

Geografie

Waar de Chelsea F.C.-doelgroep in Frankrijk het sterkst is.

Afb. 05

Topregio's naar affiniteit

Chelsea F.C.-fans per regio: topregio's in Frankrijk
#RegioBereikAffiniteit×
01Île-de-France~900K1.58×
02Grand Est~300K1.25×
03Hauts-de-France~300K1.09×
04Provence-Alpes-Côte d'Azur~300K1.01×
05Normandy~200K1.01×
06Occitanie~300K0.99×
07Pays de la Loire~200K0.99×
08Auvergne-Rhône-Alpes~400K0.98×
09Centre-Val de Loire~100K0.92×
10Brittany~100K0.91×
11Bourgogne-Franche-Comté~100K0.81×
12Nouvelle-Aquitaine~200K0.80×
13Corsica~10K0.71×
Sectie 04
Merken en datapunten waarop deze doelgroep bovengemiddeld scoort, vergeleken met het landelijk gemiddelde.

Interesses & affiniteiten van de doelgroep

De sterkste cross-interesses van de Chelsea F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.

Afb. 07

Belangrijkste cross-interesses, gerangschikt op affiniteit

Belangrijkste merkaffiniteiten (overindex t.o.v. het landelijk gemiddelde) van de Chelsea F.C.-doelgroep
#·InteresseCategorieAffiniteit×
01A.C. MilanSports4.40×
02Sports bettingGames4.30×
03Manchester City F.C.Sports4.20×
04BundesligaSports4.11×
05FC Bayern MunichSports4.07×
06Serie ASports3.86×
07UEFA Europa LeagueSports3.82×
08Liverpool F.C.Sports3.70×
09Manchester United F.C.Sports3.54×
10Juventus F.C.Sports3.42×
11La LigaSports3.23×
12UEFA Champions LeagueSports3.17×
13FIFA World CupSports3.03×
14Premier LeagueSports3.03×
15Arsenal F.C.Sports3.00×
16Cristiano RonaldoSports2.92×
17Real Madrid C.F.Sports2.51×
18Foot MercatoSports1.99×
19Ligue 1Sports1.90×
20Paris Saint-GermainSports1.71×
Sectie 05
De zes persoonlijkheidskenmerken waarop deze doelgroep het sterkst bovengemiddeld scoort (1,0 = landelijk gemiddelde).

Persoonlijkheid van de Chelsea F.C.-doelgroep

Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.

Afb. 08

Afwijking van het landelijk gemiddelde

Wat opvalt
De sterkste tendensen
Belangrijkste persoonlijkheidskenmerken waarop de Chelsea F.C.-doelgroep bovengemiddeld scoort · Wat opvalt
KenmerkClusterAfwijkingScore
Early Adopter MentalityPOWER1.21×
Luxury OrientationPREMIUM1.19×
Sports ActivityPOWER1.18×
1,00× basislijn
Eerder niet
De zwakste tendensen
Belangrijkste persoonlijkheidskenmerken waarop de Chelsea F.C.-doelgroep bovengemiddeld scoort · Eerder niet
KenmerkClusterAfwijkingScore
Need for SecurityCONSERVATISM0.69×
DIY MentalityTHRILL0.82×
ExtroversionTHRILL0.86×
1,00× basislijn
Sectie 06

Veelgestelde vragen

01

Hoeveel fans heeft Chelsea F.C. in Frankrijk?

Chelsea F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,285,187 personen in Frankrijk, geconcentreerd in Île-de-France en Auvergne-Rhône-Alpes.

02

Hoe zijn geslacht en leeftijd van Chelsea F.C.-fans verdeeld?

34.9% van de Chelsea F.C.-fans is vrouw, 65.1% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.9 jaar.

03

Welke merken spreken Chelsea F.C.-fans het meest aan?

Chelsea F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup (3.03×), UEFA Champions League (3.17×) en Real Madrid C.F. (2.51×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.

04

Waar wonen Chelsea F.C.-fans in Frankrijk?

Chelsea F.C.-fans in Frankrijk zijn het sterkst geconcentreerd in Île-de-France (bereik ~900K), Auvergne-Rhône-Alpes (bereik ~400K) en Grand Est (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.

05

Welke andere merken spreken Chelsea F.C.-fans daarnaast aan?

Naast Chelsea F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op UEFA Champions League (3.17×), Real Madrid C.F. (2.51×), Manchester City F.C. (4.2×) en FC Bayern Munich (4.07×) vergeleken met het gemiddelde in Frankrijk.

Bijlage

Meer doelgroepen ontdekken

Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.

Hoe u deze data leest

De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Frankrijk dat actief naar Chelsea F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.

Over dit doelgroepprofiel

Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Frankrijk. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.

Schaal & dekking
500.000+ kant-en-klare doelgroepen in 200+ landen

Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.

Prijzen bekijken →