Een dataprofiel van de mensen die Chelsea F.C. in het Verenigd Koninkrijk kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Chelsea F.C. heeft een geschatte doelgroep van 7,913,072 personen in het Verenigd Koninkrijk.
De gemiddelde Chelsea F.C.-fan in het Verenigd Koninkrijk is 38.1 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in England.
De doelgroep is geconcentreerd in England, Greater London, South East.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup, Manchester United F.C., FIFA World Cup 2026, met de sterkste overindexering op FIFA World Cup (2.53× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Chelsea F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 38.1 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Luxury Orientation, Early Adopter Mentality.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 13 regio's die Rascasse volgt.
De typische Chelsea F.C.-fan in het Verenigd Koninkrijk is overwegend mannelijk, ongeveer 38.1 jaar oud, met uitgesproken Luxury Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup.
De kerncijfers die het Chelsea F.C.-profiel in het Verenigd Koninkrijk kenmerken.
40.5% is vrouw, 59.5% is man, gemiddelde leeftijd 38.1.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 40.5% |
| Man | 59.5% |
| Gemiddelde leeftijd | 38.1 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 7,913,072 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 21% | |
| 20-29 | 23% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 18% | |
| 50+ | 19% |
van de wereldwijde Chelsea F.C.-doelgroep bevindt zich in het Verenigd Koninkrijk.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 10.0% |
| United Kingdom | 9.9% |
| Brazil | 7.4% |
Waar de Chelsea F.C.-doelgroep in het Verenigd Koninkrijk het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Greater London | ~2M | 1.70× | |
| 02 | South East | ~1.5M | 1.47× | |
| 03 | Northern Ireland | ~300K | 1.24× | |
| 04 | East of England | ~900K | 1.22× | |
| 05 | England | ~6M | 1.04× | |
| 06 | South West | ~700K | 1.00× | |
| 07 | Wales | ~400K | 0.96× | |
| 08 | East Midlands | ~500K | 0.91× | |
| 09 | North West | ~800K | 0.89× | |
| 10 | Scotland | ~600K | 0.76× | |
| 11 | North East | ~200K | 0.63× | |
| 12 | West Midlands | ~200K | 0.62× | |
| 13 | Yorkshire and the Humber | ~400K | 0.57× |
De sterkste cross-interesses van de Chelsea F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Paris Saint-Germain | Sports | 3.60× | ||
| 02 | Manchester City F.C. | Sports | 3.19× | ||
| 03 | FC Bayern Munich | Sports | 3.16× | ||
| 04 | BBC Sport | Sports | 2.99× | ||
| 05 | Arsenal F.C. | Sports | 2.98× | ||
| 06 | Wembley Stadium | Sports | 2.96× | ||
| 07 | Tottenham Hotspur F.C. | Sports | 2.93× | ||
| 08 | UEFA Europa League | Sports | 2.79× | ||
| 09 | Manchester United F.C. | Sports | 2.56× | ||
| 10 | Sports betting | Games | 2.56× | ||
| 11 | FIFA World Cup | Sports | 2.53× | ||
| 12 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 2.42× | ||
| 13 | UEFA Champions League | Sports | 2.42× | ||
| 14 | Real Madrid C.F. | Sports | 2.40× | ||
| 15 | Aston Villa F.C. | Sports | 2.32× | ||
| 16 | FC Barcelona | Sports | 2.27× | ||
| 17 | Liverpool F.C. | Sports | 2.20× | ||
| 18 | Premier League | Sports | 1.91× | ||
| 19 | Hip hop music | Music & Radio | 1.82× | ||
| 20 | Soccer | Sports | 1.79× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.29× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.22× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.22× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.68× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.73× | |
| Individualism | JOY | 0.76× |
Chelsea F.C. heeft een geschatte doelgroep van 7,913,072 personen in het Verenigd Koninkrijk, geconcentreerd in England en Greater London.
40.5% van de Chelsea F.C.-fans is vrouw, 59.5% is man, met een gemiddelde leeftijd van 38.1 jaar.
Chelsea F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup (2.53×), Manchester United F.C. (2.56×) en FIFA World Cup 2026 (2.42×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Chelsea F.C.-fans in het Verenigd Koninkrijk zijn het sterkst geconcentreerd in England (bereik ~6M), Greater London (bereik ~2M) en South East (bereik ~1.5M). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Chelsea F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Manchester United F.C. (2.56×), FIFA World Cup 2026 (2.42×), Manchester City F.C. (3.19×) en BBC Sport (2.99×) vergeleken met het gemiddelde in het Verenigd Koninkrijk.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in het Verenigd Koninkrijk dat actief naar Chelsea F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in het Verenigd Koninkrijk. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.