Een dataprofiel van de mensen die Manchester City F.C. in het Verenigd Koninkrijk kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 16,164,221 personen in het Verenigd Koninkrijk.
De gemiddelde Manchester City F.C.-fan in het Verenigd Koninkrijk is 37.7 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in England.
De doelgroep is geconcentreerd in England, North West, Greater London.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Manchester United F.C., FIFA World Cup, Wembley Stadium, met de sterkste overindexering op Manchester United F.C. (3.75× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Manchester City F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 37.7 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Price Sensitivity, Social Media Usage.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 13 regio's die Rascasse volgt.
De typische Manchester City F.C.-fan in het Verenigd Koninkrijk is overwegend mannelijk, ongeveer 37.7 jaar oud, met uitgesproken Price Sensitivity-tendensen en een duidelijke affiniteit met Manchester United F.C..
De kerncijfers die het Manchester City F.C.-profiel in het Verenigd Koninkrijk kenmerken.
35.7% is vrouw, 64.3% is man, gemiddelde leeftijd 37.7.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 35.7% |
| Man | 64.3% |
| Gemiddelde leeftijd | 37.7 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 16,164,221 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 22% | |
| 20-29 | 23% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 17% | |
| 50+ | 19% |
van de wereldwijde Manchester City F.C.-doelgroep bevindt zich in het Verenigd Koninkrijk.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 9.9% |
| United States | 7.4% |
| Brazil | 5.9% |
Waar de Manchester City F.C.-doelgroep in het Verenigd Koninkrijk het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | North West | ~4.5M | 2.86× | |
| 02 | England | ~11M | 1.28× | |
| 03 | Northern Ireland | ~500K | 1.03× | |
| 04 | East Midlands | ~1M | 0.98× | |
| 05 | Wales | ~700K | 0.91× | |
| 06 | Greater London | ~1.5M | 0.81× | |
| 07 | Yorkshire and the Humber | ~900K | 0.80× | |
| 08 | Scotland | ~1M | 0.78× | |
| 09 | East of England | ~1M | 0.75× | |
| 10 | South West | ~900K | 0.75× | |
| 11 | North East | ~400K | 0.72× | |
| 12 | West Midlands | ~400K | 0.70× | |
| 13 | South East | ~1M | 0.62× |
De sterkste cross-interesses van de Manchester City F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Paris Saint-Germain | Sports | 4.93× | ||
| 02 | Arsenal F.C. | Sports | 4.23× | ||
| 03 | Wembley Stadium | Sports | 4.15× | ||
| 04 | Manchester United F.C. | Sports | 3.75× | ||
| 05 | BBC Sport | Sports | 3.48× | ||
| 06 | FC Bayern Munich | Sports | 3.09× | ||
| 07 | FIFA World Cup | Sports | 3.05× | ||
| 08 | Real Madrid C.F. | Sports | 3.03× | ||
| 09 | Nottingham Forest | Sports | 2.91× | ||
| 10 | UEFA Champions League | Sports | 2.90× | ||
| 11 | UEFA Europa League | Sports | 2.86× | ||
| 12 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 2.75× | ||
| 13 | Chelsea F.C. | Sports | 2.69× | ||
| 14 | FC Barcelona | Sports | 2.64× | ||
| 15 | Aston Villa F.C. | Sports | 2.38× | ||
| 16 | Sky Sport | Sports | 2.37× | ||
| 17 | Premier League | Sports | 2.30× | ||
| 18 | Liverpool F.C. | Sports | 2.28× | ||
| 19 | Team sport | Sports | 1.97× | ||
| 20 | Soccer | Sports | 1.79× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.10× | |
| Social Media Usage | JOY | 0.96× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.93× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 0.49× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.56× | |
| Creativity | OPEN | 0.60× |
Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 16,164,221 personen in het Verenigd Koninkrijk, geconcentreerd in England en North West.
35.7% van de Manchester City F.C.-fans is vrouw, 64.3% is man, met een gemiddelde leeftijd van 37.7 jaar.
Manchester City F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Manchester United F.C. (3.75×), FIFA World Cup (3.05×) en Wembley Stadium (4.15×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Manchester City F.C.-fans in het Verenigd Koninkrijk zijn het sterkst geconcentreerd in England (bereik ~11M), North West (bereik ~4.5M) en Greater London (bereik ~1.5M). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Manchester City F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op FIFA World Cup (3.05×), Wembley Stadium (4.15×), FIFA World Cup 2026 (2.75×) en BBC Sport (3.48×) vergeleken met het gemiddelde in het Verenigd Koninkrijk.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in het Verenigd Koninkrijk dat actief naar Manchester City F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in het Verenigd Koninkrijk. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.