Een dataprofiel van de mensen die Calvin Klein in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Calvin Klein heeft een geschatte doelgroep van 3,355,694 personen in India.
De gemiddelde Calvin Klein-fan in India is 33.6 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Gujarat.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Sex and the City, Party dress, Ralph Lauren, met de sterkste overindexering op Sex and the City (2.57× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Calvin Klein-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.6 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Luxury Orientation, Early Adopter Mentality.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Calvin Klein-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.6 jaar oud, met uitgesproken Luxury Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met Sex and the City.
De kerncijfers die het Calvin Klein-profiel in India kenmerken.
38.9% is vrouw, 61.1% is man, gemiddelde leeftijd 33.6.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 38.9% |
| Man | 61.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.6 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,355,694 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 25% | |
| 20-29 | 33% | |
| 30-39 | 20% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Calvin Klein-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 13.2% |
| Italy | 7.1% |
| Japan | 6.2% |
Waar de Calvin Klein-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Kerala | ~70K | 1.39× | |
| 02 | Sikkim | ~2K | 1.23× | |
| 03 | Karnataka | ~100K | 1.22× | |
| 04 | Chhattisgarh | ~30K | 1.20× | |
| 05 | Gujarat | ~100K | 1.19× | |
| 06 | Arunachal Pradesh | ~2K | 1.16× | |
| 07 | Maharashtra | ~200K | 1.14× | |
| 08 | Goa | ~4K | 1.10× | |
| 09 | Madhya Pradesh | ~70K | 1.07× | |
| 10 | Telangana | ~50K | 1.07× | |
| 11 | Uttarakhand | ~20K | 1.06× | |
| 12 | Manipur | ~4K | 1.06× | |
| 13 | Punjab (region) | ~50K | 1.04× | |
| 14 | Nagaland | ~2K | 1.03× | |
| 15 | Uttar Pradesh | ~200K | 1.01× | |
| 16 | Haryana | ~40K | 0.98× | |
| 17 | Rajasthan | ~70K | 0.96× | |
| 18 | Jharkhand | ~30K | 0.93× | |
| 19 | Assam | ~30K | 0.92× | |
| 20 | Meghalaya | ~3K | 0.90× | |
| 21 | West Bengal | ~90K | 0.89× | |
| 22 | Tamil Nadu | ~70K | 0.88× | |
| 23 | Tripura | ~4K | 0.86× | |
| 24 | Odisha | ~30K | 0.85× | |
| 25 | Mizoram | ~2K | 0.82× | |
| 26 | Bihar | ~50K | 0.80× | |
| 27 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.79× | |
| 28 | Andhra Pradesh | ~30K | 0.76× | |
| 29 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.65× |
De sterkste cross-interesses van de Calvin Klein-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Ready-to-wear | Fashion & Accessoires | 6.17× | ||
| 02 | Ralph Lauren | Fashion & Accessoires | 5.44× | ||
| 03 | Lacoste | Fashion & Accessoires | 5.25× | ||
| 04 | Global Desi | Shopping | 4.25× | ||
| 05 | Tommy Hilfiger | Fashion & Accessoires | 3.99× | ||
| 06 | Versace | Fashion & Accessoires | 3.97× | ||
| 07 | Pepe Jeans | Fashion & Accessoires | 3.81× | ||
| 08 | Undergarment | Fashion & Accessoires | 3.34× | ||
| 09 | Party dress | Fashion & Accessoires | 3.19× | ||
| 10 | Formal wear | Fashion & Accessoires | 2.63× | ||
| 11 | Sex and the City | Movies & TV | 2.57× | ||
| 12 | Jeans | Fashion & Accessoires | 2.55× | ||
| 13 | Engagement ring | Fashion & Accessoires | 2.06× | ||
| 14 | Wedding ring | Fashion & Accessoires | 2.02× | ||
| 15 | Internet celebrity | Internet & Social Media | 1.95× | ||
| 16 | Bridesmaid | Kids & Family | 1.95× | ||
| 17 | First class travel | Travel & Leisure | 1.89× | ||
| 18 | Designer clothing | Fashion & Accessoires | 1.88× | ||
| 19 | Shalwar kameez | Fashion & Accessoires | 1.86× | ||
| 20 | Men's clothing | Fashion & Accessoires | 1.79× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.83× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.44× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 1.44× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.62× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.70× | |
| Spirituality | BALANCE | 0.85× |
De doelmarkt van Calvin Klein in India omvat naar schatting 3,355,694 personen, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
38.9% van de Calvin Klein-doelgroep is vrouw, 61.1% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.6 jaar.
Calvin Klein-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Sex and the City (2.57×), Party dress (3.19×) en Ralph Lauren (5.44×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Calvin Klein-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en Gujarat (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Calvin Klein zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Party dress (3.19×), Ralph Lauren (5.44×), Lacoste (5.25×) en Undergarment (3.34×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Calvin Klein zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.