Een dataprofiel van de mensen die Chelsea F.C. in Italië kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Chelsea F.C. heeft een geschatte doelgroep van 5,148,587 personen in Italië.
De gemiddelde Chelsea F.C.-fan in Italië is 33.6 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Lombardy.
De doelgroep is geconcentreerd in Lombardy, Lazio, Campania.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup, Ligue 1, Sports betting, met de sterkste overindexering op FIFA World Cup (1.73× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Chelsea F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.6 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Urban Lifestyle, Career Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 20 regio's die Rascasse volgt.
De typische Chelsea F.C.-fan in Italië is overwegend mannelijk, ongeveer 33.6 jaar oud, met uitgesproken Urban Lifestyle-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup.
De kerncijfers die het Chelsea F.C.-profiel in Italië kenmerken.
36.4% is vrouw, 63.6% is man, gemiddelde leeftijd 33.6.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 36.4% |
| Man | 63.6% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.6 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 5,148,587 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 35% | |
| 20-29 | 22% | |
| 30-39 | 17% | |
| 40-49 | 15% | |
| 50+ | 12% |
van de wereldwijde Chelsea F.C.-doelgroep bevindt zich in Italië.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 10.0% |
| United Kingdom | 9.9% |
| Brazil | 7.4% |
Waar de Chelsea F.C.-doelgroep in Italië het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Lombardy | ~1.5M | 1.39× | |
| 02 | Campania | ~800K | 1.38× | |
| 03 | Tuscany | ~500K | 1.35× | |
| 04 | Lazio | ~800K | 1.29× | |
| 05 | Emilia-Romagna | ~500K | 1.18× | |
| 06 | Puglia | ~400K | 1.12× | |
| 07 | Veneto | ~500K | 1.11× | |
| 08 | Calabria | ~200K | 1.07× | |
| 09 | Piedmont | ~400K | 1.04× | |
| 10 | Sicilia | ~500K | 1.01× | |
| 11 | Liguria | ~100K | 1.01× | |
| 12 | Marche | ~100K | 0.93× | |
| 13 | Abruzzo | ~100K | 0.91× | |
| 14 | Friuli-Venezia Giulia | ~90K | 0.90× | |
| 15 | Umbria | ~70K | 0.88× | |
| 16 | Sardinia | ~100K | 0.85× | |
| 17 | Basilicata | ~40K | 0.85× | |
| 18 | Trentino-Alto Adige/Südtirol | ~80K | 0.81× | |
| 19 | Aosta Valley | ~10K | 0.79× | |
| 20 | Molise | ~20K | 0.77× |
De sterkste cross-interesses van de Chelsea F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Salaryman | Business & Career | 4.55× | ||
| 02 | Sports betting | Games | 3.70× | ||
| 03 | Ligue 1 | Sports | 3.39× | ||
| 04 | Eurobet | Games | 2.86× | ||
| 05 | Gaming computer | Technology & Electronics | 2.80× | ||
| 06 | Manchester City F.C. | Sports | 2.62× | ||
| 07 | Snai | Games | 2.60× | ||
| 08 | Bundesliga | Sports | 2.57× | ||
| 09 | Arsenal F.C. | Sports | 2.50× | ||
| 10 | Goldbet | Games | 2.41× | ||
| 11 | La Liga | Sports | 2.17× | ||
| 12 | FC Bayern Munich | Sports | 2.06× | ||
| 13 | Manchester United F.C. | Sports | 2.04× | ||
| 14 | UEFA Europa League | Sports | 1.96× | ||
| 15 | Jasmine Paolini | Sports | 1.88× | ||
| 16 | Serie B | Sports | 1.76× | ||
| 17 | FIFA World Cup | Sports | 1.73× | ||
| 18 | Team sport | Sports | 1.69× | ||
| 19 | Sneakers (footwear) | Fashion & Accessoires | 1.65× | ||
| 20 | Mobile game | Games | 1.61× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Urban Lifestyle | OPEN | 0.94× | |
| Career Orientation | POWER | 0.89× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.89× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| DIY Mentality | THRILL | 0.48× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.59× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 0.61× |
Chelsea F.C. heeft een geschatte doelgroep van 5,148,587 personen in Italië, geconcentreerd in Lombardy en Lazio.
36.4% van de Chelsea F.C.-fans is vrouw, 63.6% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.6 jaar.
Chelsea F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup (1.73×), Ligue 1 (3.39×) en Sports betting (3.7×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Chelsea F.C.-fans in Italië zijn het sterkst geconcentreerd in Lombardy (bereik ~1.5M), Lazio (bereik ~800K) en Campania (bereik ~800K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Chelsea F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Ligue 1 (3.39×), Sports betting (3.7×), Manchester City F.C. (2.62×) en Jasmine Paolini (1.88×) vergeleken met het gemiddelde in Italië.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Italië dat actief naar Chelsea F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Italië. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.