Een dataprofiel van de mensen die Mixed martial arts in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Mixed martial arts heeft een geschatte doelgroep van 4,118,378 personen in India.
De gemiddelde Mixed martial arts-fan in India is 29.6 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Easy (store), Martial arts, Ali (film), met de sterkste overindexering op Easy (store) (10.52× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Mixed martial arts-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 29.6 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Patriotism, Community Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Mixed martial arts-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 29.6 jaar oud, met uitgesproken Patriotism-tendensen en een duidelijke affiniteit met Easy (store).
De kerncijfers die het Mixed martial arts-profiel in India kenmerken.
11.9% is vrouw, 88.1% is man, gemiddelde leeftijd 29.6.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 11.9% |
| Man | 88.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 29.6 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 4,118,378 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 44% | |
| 20-29 | 26% | |
| 30-39 | 15% | |
| 40-49 | 8% | |
| 50+ | 6% |
van de wereldwijde Mixed martial arts-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 25.9% |
| United Kingdom | 5.4% |
| Japan | 4.7% |
Waar de Mixed martial arts-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Kerala | ~100K | 1.77× | |
| 02 | Karnataka | ~100K | 1.23× | |
| 03 | Arunachal Pradesh | ~3K | 1.18× | |
| 04 | Manipur | ~6K | 1.17× | |
| 05 | Nagaland | ~3K | 1.13× | |
| 06 | Tamil Nadu | ~100K | 1.11× | |
| 07 | Meghalaya | ~5K | 1.11× | |
| 08 | Sikkim | ~2K | 1.10× | |
| 09 | Tripura | ~6K | 1.08× | |
| 10 | Assam | ~40K | 1.03× | |
| 11 | Mizoram | ~3K | 1.00× | |
| 12 | Goa | ~4K | 0.99× | |
| 13 | Uttarakhand | ~20K | 0.97× | |
| 14 | Maharashtra | ~200K | 0.96× | |
| 15 | West Bengal | ~100K | 0.95× | |
| 16 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.91× | |
| 17 | Telangana | ~50K | 0.89× | |
| 18 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.88× | |
| 19 | Chhattisgarh | ~20K | 0.87× | |
| 20 | Jharkhand | ~30K | 0.84× | |
| 21 | Haryana | ~40K | 0.81× | |
| 22 | Andhra Pradesh | ~40K | 0.79× | |
| 23 | Odisha | ~30K | 0.79× | |
| 24 | Punjab (region) | ~40K | 0.78× | |
| 25 | Uttar Pradesh | ~100K | 0.74× | |
| 26 | Gujarat | ~80K | 0.70× | |
| 27 | Madhya Pradesh | ~50K | 0.70× | |
| 28 | Rajasthan | ~60K | 0.67× | |
| 29 | Bihar | ~50K | 0.64× |
De sterkste cross-interesses van de Mixed martial arts-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Submission wrestling | Sports | 17.78× | ||
| 02 | Ali (film) | Movies & TV | 15.89× | ||
| 03 | Lightweight (MMA) | Sports | 13.47× | ||
| 04 | Easy (store) | Home & Garden | 10.52× | ||
| 05 | Martial arts | Sports | 9.11× | ||
| 06 | Ultimate Fighting Championship | Sports | 5.35× | ||
| 07 | Wrestling | Sports | 4.56× | ||
| 08 | FIFA World Cup | Sports | 2.32× | ||
| 09 | Team sport | Sports | 2.10× | ||
| 10 | Viral video | Internet & Social Media | 1.80× | ||
| 11 | Physical exercise | Sports | 1.71× | ||
| 12 | Sex and the City | Movies & TV | 1.67× | ||
| 13 | Music videos | Music & Radio | 1.62× | ||
| 14 | Comedy movies | Movies & TV | 1.59× | ||
| 15 | Photography | Arts & Culture | 1.58× | ||
| 16 | Education | Business & Career | 1.54× | ||
| 17 | Physical fitness | Sports | 1.54× | ||
| 18 | Current events | Arts & Culture | 1.53× | ||
| 19 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 1.52× | ||
| 20 | Fitness and wellness | Sports | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 2.04× | |
| Community Orientation | OPEN | 1.58× | |
| Mindfulness | BALANCE | 1.48× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Quality Awareness | PREMIUM | 0.85× | |
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 0.92× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.92× |
Mixed martial arts heeft een geschatte doelgroep van 4,118,378 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
11.9% van de Mixed martial arts-fans is vrouw, 88.1% is man, met een gemiddelde leeftijd van 29.6 jaar.
Mixed martial arts-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Easy (store) (10.52×), Martial arts (9.11×) en Ali (film) (15.89×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Mixed martial arts-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Uttar Pradesh (bereik ~100K) en Karnataka (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Mixed martial arts zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Martial arts (9.11×), Ali (film) (15.89×), FIFA World Cup (2.32×) en FIFA World Cup 2026 (1.52×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Mixed martial arts zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.