Een dataprofiel van de mensen die Liverpool F.C. in Spanje kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Liverpool F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,378,228 personen in Spanje.
De gemiddelde Liverpool F.C.-fan in Spanje is 35.5 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Andalusia.
De doelgroep is geconcentreerd in Andalusia, Catalonia, Community of Madrid.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup, Manchester City F.C., Premier League, met de sterkste overindexering op FIFA World Cup (3.29× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Liverpool F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 35.5 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Early Adopter Mentality, Social Media Usage.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 17 regio's die Rascasse volgt.
De typische Liverpool F.C.-fan in Spanje is overwegend mannelijk, ongeveer 35.5 jaar oud, met uitgesproken Early Adopter Mentality-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup.
De kerncijfers die het Liverpool F.C.-profiel in Spanje kenmerken.
36.5% is vrouw, 63.5% is man, gemiddelde leeftijd 35.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 36.5% |
| Man | 63.5% |
| Gemiddelde leeftijd | 35.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,378,228 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 30% | |
| 20-29 | 22% | |
| 30-39 | 16% | |
| 40-49 | 18% | |
| 50+ | 14% |
van de wereldwijde Liverpool F.C.-doelgroep bevindt zich in Spanje.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 20.0% |
| United States | 11.3% |
| Germany | 6.6% |
Waar de Liverpool F.C.-doelgroep in Spanje het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Canary Islands | ~300K | 1.70× | |
| 02 | Andalusia | ~900K | 1.27× | |
| 03 | Region of Murcia | ~100K | 1.24× | |
| 04 | Balearic Islands | ~100K | 1.23× | |
| 05 | Comunidad Valenciana | ~500K | 1.21× | |
| 06 | Community of Madrid | ~600K | 1.02× | |
| 07 | Castilla-La Mancha | ~100K | 1.01× | |
| 08 | Catalonia | ~600K | 0.98× | |
| 09 | Basque Autonomous Country | ~100K | 0.95× | |
| 10 | Aragon | ~80K | 0.92× | |
| 11 | Castile and León | ~100K | 0.90× | |
| 12 | Navarre | ~40K | 0.86× | |
| 13 | Galicia | ~100K | 0.84× | |
| 14 | La Rioja | ~20K | 0.78× | |
| 15 | Extremadura | ~60K | 0.76× | |
| 16 | Principality of Asturias | ~60K | 0.74× | |
| 17 | Cantabria | ~30K | 0.67× |
De sterkste cross-interesses van de Liverpool F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Manchester City F.C. | Sports | 5.86× | ||
| 02 | Arsenal F.C. | Sports | 4.69× | ||
| 03 | Liverpool | Travel & Leisure | 4.40× | ||
| 04 | Manchester United F.C. | Sports | 4.35× | ||
| 05 | Ligue 1 | Sports | 4.33× | ||
| 06 | Premier League | Sports | 4.30× | ||
| 07 | Bundesliga | Sports | 4.25× | ||
| 08 | EA Sports FC | Games | 4.25× | ||
| 09 | Chelsea F.C. | Sports | 4.13× | ||
| 10 | Inter Milan | Sports | 3.98× | ||
| 11 | Sofascore | Sports | 3.97× | ||
| 12 | Juventus F.C. | Sports | 3.81× | ||
| 13 | Serie A | Sports | 3.59× | ||
| 14 | Sports betting | Games | 3.53× | ||
| 15 | FIFA World Cup | Sports | 3.29× | ||
| 16 | UEFA Europa League | Sports | 3.24× | ||
| 17 | Twitch | Games | 3.15× | ||
| 18 | UEFA Champions League | Sports | 2.46× | ||
| 19 | TikTok | Internet & Social Media | 1.87× | ||
| 20 | FC Barcelona | Sports | 1.61× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.09× | |
| Social Media Usage | JOY | 1.07× | |
| Risk Appetite | THRILL | 1.07× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 0.56× | |
| Indulgence | JOY | 0.59× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.61× |
Liverpool F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,378,228 personen in Spanje, geconcentreerd in Andalusia en Catalonia.
36.5% van de Liverpool F.C.-fans is vrouw, 63.5% is man, met een gemiddelde leeftijd van 35.5 jaar.
Liverpool F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup (3.29×), Manchester City F.C. (5.86×) en Premier League (4.3×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Liverpool F.C.-fans in Spanje zijn het sterkst geconcentreerd in Andalusia (bereik ~900K), Catalonia (bereik ~600K) en Community of Madrid (bereik ~600K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Liverpool F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Manchester City F.C. (5.86×), Premier League (4.3×), Manchester United F.C. (4.35×) en Arsenal F.C. (4.69×) vergeleken met het gemiddelde in Spanje.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Spanje dat actief naar Liverpool F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Spanje. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.