Een dataprofiel van de mensen die Liverpool F.C. in Frankrijk kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Liverpool F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,196,579 personen in Frankrijk.
De gemiddelde Liverpool F.C.-fan in Frankrijk is 31.9 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Île-de-France.
De doelgroep is geconcentreerd in Île-de-France, Auvergne-Rhône-Alpes, Occitanie.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup, Real Madrid C.F., UEFA Champions League, met de sterkste overindexering op FIFA World Cup (3.34× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Liverpool F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.9 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Early Adopter Mentality, Social Media Usage.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 13 regio's die Rascasse volgt.
De typische Liverpool F.C.-fan in Frankrijk is overwegend mannelijk, ongeveer 31.9 jaar oud, met uitgesproken Early Adopter Mentality-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup.
De kerncijfers die het Liverpool F.C.-profiel in Frankrijk kenmerken.
32.1% is vrouw, 67.9% is man, gemiddelde leeftijd 31.9.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 32.1% |
| Man | 67.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.9 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,196,579 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 38% | |
| 20-29 | 25% | |
| 30-39 | 15% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 10% |
van de wereldwijde Liverpool F.C.-doelgroep bevindt zich in Frankrijk.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 20.0% |
| United States | 11.3% |
| Germany | 6.6% |
Waar de Liverpool F.C.-doelgroep in Frankrijk het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Île-de-France | ~900K | 1.55× | |
| 02 | Provence-Alpes-Côte d'Azur | ~300K | 1.16× | |
| 03 | Pays de la Loire | ~200K | 1.09× | |
| 04 | Brittany | ~200K | 1.09× | |
| 05 | Grand Est | ~300K | 1.05× | |
| 06 | Occitanie | ~300K | 1.01× | |
| 07 | Auvergne-Rhône-Alpes | ~400K | 0.99× | |
| 08 | Nouvelle-Aquitaine | ~300K | 0.98× | |
| 09 | Hauts-de-France | ~300K | 0.94× | |
| 10 | Normandy | ~100K | 0.91× | |
| 11 | Corsica | ~10K | 0.82× | |
| 12 | Bourgogne-Franche-Comté | ~100K | 0.78× | |
| 13 | Centre-Val de Loire | ~90K | 0.74× |
De sterkste cross-interesses van de Liverpool F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Neymar | Sports | 4.62× | ||
| 02 | Manchester United F.C. | Sports | 3.87× | ||
| 03 | Premier League | Sports | 3.81× | ||
| 04 | Juventus F.C. | Sports | 3.75× | ||
| 05 | Manchester City F.C. | Sports | 3.48× | ||
| 06 | FC Bayern Munich | Sports | 3.45× | ||
| 07 | A.C. Milan | Sports | 3.45× | ||
| 08 | Gaming computer | Technology & Electronics | 3.37× | ||
| 09 | FIFA World Cup | Sports | 3.34× | ||
| 10 | UEFA Europa League | Sports | 3.24× | ||
| 11 | Cristiano Ronaldo | Sports | 3.21× | ||
| 12 | Serie A | Sports | 3.02× | ||
| 13 | Kylian Mbappé | Sports | 3.00× | ||
| 14 | Real Madrid C.F. | Sports | 2.95× | ||
| 15 | UEFA Champions League | Sports | 2.93× | ||
| 16 | FC Barcelona | Sports | 2.78× | ||
| 17 | Foot Mercato | Sports | 2.33× | ||
| 18 | Top 14 | Sports | 2.31× | ||
| 19 | Ligue 1 | Sports | 2.13× | ||
| 20 | Paris Saint-Germain | Sports | 1.85× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.96× | |
| Social Media Usage | JOY | 0.94× | |
| Sports Activity | POWER | 0.92× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Design Affinity | PREMIUM | 0.51× | |
| Individualism | JOY | 0.53× | |
| Creativity | OPEN | 0.55× |
Liverpool F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,196,579 personen in Frankrijk, geconcentreerd in Île-de-France en Auvergne-Rhône-Alpes.
32.1% van de Liverpool F.C.-fans is vrouw, 67.9% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.9 jaar.
Liverpool F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup (3.34×), Real Madrid C.F. (2.95×) en UEFA Champions League (2.93×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Liverpool F.C.-fans in Frankrijk zijn het sterkst geconcentreerd in Île-de-France (bereik ~900K), Auvergne-Rhône-Alpes (bereik ~400K) en Occitanie (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Liverpool F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Real Madrid C.F. (2.95×), UEFA Champions League (2.93×), Premier League (3.81×) en Manchester United F.C. (3.87×) vergeleken met het gemiddelde in Frankrijk.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Frankrijk dat actief naar Liverpool F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Frankrijk. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.