Een dataprofiel van de mensen die Manchester City F.C. in Brazilië kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 9,600,756 personen in Brazilië.
De gemiddelde Manchester City F.C.-fan in Brazilië is 33.2 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in São Paulo.
De doelgroep is geconcentreerd in São Paulo, Minas Gerais, Rio de Janeiro.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Seleção Brasileira, Sofascore, Carlo Ancelotti, met de sterkste overindexering op Seleção Brasileira (6.35× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Manchester City F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.2 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Community Orientation, Patriotism.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 27 regio's die Rascasse volgt.
De typische Manchester City F.C.-fan in Brazilië is overwegend mannelijk, ongeveer 33.2 jaar oud, met uitgesproken Community Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met Seleção Brasileira.
De kerncijfers die het Manchester City F.C.-profiel in Brazilië kenmerken.
31.4% is vrouw, 68.6% is man, gemiddelde leeftijd 33.2.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 31.4% |
| Man | 68.6% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.2 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 9,600,756 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 33% | |
| 20-29 | 26% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 11% |
van de wereldwijde Manchester City F.C.-doelgroep bevindt zich in Brazilië.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 9.9% |
| United States | 7.4% |
| Brazil | 5.9% |
Waar de Manchester City F.C.-doelgroep in Brazilië het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Maranhão | ~400K | 1.53× | |
| 02 | Amazonas | ~200K | 1.34× | |
| 03 | Piauí | ~200K | 1.33× | |
| 04 | Pará | ~400K | 1.17× | |
| 05 | Acre | ~40K | 1.15× | |
| 06 | Bahia | ~800K | 1.14× | |
| 07 | Espírito Santo | ~200K | 1.06× | |
| 08 | Paraíba | ~200K | 1.05× | |
| 09 | Roraima | ~30K | 1.04× | |
| 10 | Tocantins | ~70K | 1.02× | |
| 11 | Alagoas | ~200K | 1.01× | |
| 12 | Rondônia | ~90K | 0.99× | |
| 13 | Rio de Janeiro | ~1M | 0.98× | |
| 14 | Ceará | ~500K | 0.98× | |
| 15 | Minas Gerais | ~1M | 0.97× | |
| 16 | Rio Grande do Norte | ~200K | 0.97× | |
| 17 | Amapá | ~40K | 0.97× | |
| 18 | Mato Grosso | ~200K | 0.95× | |
| 19 | Pernambuco | ~500K | 0.93× | |
| 20 | Goiás | ~400K | 0.91× | |
| 21 | Mato Grosso do Sul | ~100K | 0.91× | |
| 22 | Sergipe | ~100K | 0.87× | |
| 23 | Rio Grande do Sul | ~500K | 0.77× | |
| 24 | São Paulo | ~2M | 0.76× | |
| 25 | Federal District | ~100K | 0.75× | |
| 26 | Paraná | ~500K | 0.72× | |
| 27 | Santa Catarina | ~400K | 0.72× |
De sterkste cross-interesses van de Manchester City F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Jesse Lingard | Sports | 19.26× | ||
| 02 | Carlo Ancelotti | Sports | 15.95× | ||
| 03 | Casemiro | Sports | 11.47× | ||
| 04 | Sofascore | Sports | 9.17× | ||
| 05 | Memphis Depay | Sports | 8.62× | ||
| 06 | Bundesliga | Sports | 8.61× | ||
| 07 | Arsenal F.C. | Sports | 8.15× | ||
| 08 | Endrick | Sports | 6.99× | ||
| 09 | Serie B | Sports | 6.59× | ||
| 10 | Seleção Brasileira | Sports | 6.35× | ||
| 11 | Copa do Brasil | Sports | 6.08× | ||
| 12 | Serie A | Sports | 5.78× | ||
| 13 | Telegram | Internet & Social Media | 5.64× | ||
| 14 | Paris Saint-Germain | Sports | 5.53× | ||
| 15 | Sportingbet | Sports | 5.01× | ||
| 16 | Premier League | Sports | 4.51× | ||
| 17 | Neymar | Sports | 3.23× | ||
| 18 | Real Madrid C.F. | Sports | 2.81× | ||
| 19 | Betano | Games | 2.75× | ||
| 20 | Sociedade Esportiva Palmeiras | Sports | 1.96× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Community Orientation | OPEN | 1.38× | |
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.34× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 1.27× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Indulgence | JOY | 0.70× | |
| Creativity | OPEN | 0.73× | |
| Sustainability | BALANCE | 0.75× |
Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 9,600,756 personen in Brazilië, geconcentreerd in São Paulo en Minas Gerais.
31.4% van de Manchester City F.C.-fans is vrouw, 68.6% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.2 jaar.
Manchester City F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Seleção Brasileira (6.35×), Sofascore (9.17×) en Carlo Ancelotti (15.95×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Manchester City F.C.-fans in Brazilië zijn het sterkst geconcentreerd in São Paulo (bereik ~2M), Minas Gerais (bereik ~1M) en Rio de Janeiro (bereik ~1M). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Manchester City F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Sofascore (9.17×), Carlo Ancelotti (15.95×), Memphis Depay (8.62×) en Paris Saint-Germain (5.53×) vergeleken met het gemiddelde in Brazilië.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Brazilië dat actief naar Manchester City F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Brazilië. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.