Rascasse Audience Intelligence

Manchester City F.C.-doelgroep in Spanje

Een dataprofiel van de mensen die Manchester City F.C. in Spanje kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,833,581 personen in Spanje.

#20onder voetbal in Spanje
#13onder teams in Spanje
#69in Sport

De gemiddelde Manchester City F.C.-fan in Spanje is 36.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Catalonia.

De doelgroep is geconcentreerd in Catalonia, Andalusia, Community of Madrid.

Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Liverpool F.C., Arsenal F.C., National Women's Soccer League, met de sterkste overindexering op Liverpool F.C. (5.82× het landelijk gemiddelde).

Demografisch is de Manchester City F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 36.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Risk Appetite, Early Adopter Mentality.

Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 17 regio's die Rascasse volgt.

De typische Manchester City F.C.-fan in Spanje is overwegend mannelijk, ongeveer 36.0 jaar oud, met uitgesproken Risk Appetite-tendensen en een duidelijke affiniteit met Liverpool F.C..

Categorie: Sport · Type: teams · Subtype: voetbal

De data op deze pagina komt uit het Rascasse-doelgroeppanel en wordt maandelijks bijgewerkt op basis van zoek-, social- en browsingsignalen. Stand: 2026-08-12.

Sectie 01

In het kort

De kerncijfers die het Manchester City F.C.-profiel in Spanje kenmerken.

Doelgroepgrootte
3.8M
in Spanje
Geslacht
37.0%
63.0% man
Leeftijd
36.0
jaar gemiddeld
Positie in land
#909
teams in Spanje
Afb. 01

Zoekinteresse · 12-maands trend

-3%
t.o.v. vorig jaar
JanMarMayJulSepNov
Maandelijkse zoekopdrachten · Bron: Rascasse Audience Intelligence
Sectie 02

Demografie van Manchester City F.C.-fans

37.0% is vrouw, 63.0% is man, gemiddelde leeftijd 36.0.

Afb. 02

Verdeling naar geslacht

37.0%
Vrouw
63.0%
Man
Demografische verdeling van de Manchester City F.C.-doelgroep in Spanje
KengetalWaarde
Vrouw37.0%
Man63.0%
Gemiddelde leeftijd36.0
Geschatte doelgroepgrootte3,833,581
Afb. 03

Leeftijdsverdeling

Ø 36.0
jaar gemiddeld
Leeftijdsverdeling van de Manchester City F.C.-doelgroep in Spanje
LeeftijdsgroepAandeel%
16-1928%
20-2922%
30-3917%
40-4919%
50+15%
Afb. 04

Wereldwijde verdeling

2.4%

van de wereldwijde Manchester City F.C.-doelgroep bevindt zich in Spanje.

Wereldwijde verdeling van de doelgroep per land voor Manchester City F.C.
LandAandeel
United Kingdom9.9%
United States7.4%
Brazil5.9%
Sectie 03
Affiniteit (×) = hoeveel waarschijnlijker het is dat iemand uit deze doelgroep in een regio woont dan het gemiddelde in Spanje. Voorbeeld: 2,0× betekent twee keer zo geconcentreerd als de landelijke basislijn.

Geografie

Waar de Manchester City F.C.-doelgroep in Spanje het sterkst is.

Afb. 05

Topregio's naar affiniteit

Manchester City F.C.-fans per regio: topregio's in Spanje
#RegioBereikAffiniteit×
01Canary Islands~300K1.34×
02Catalonia~900K1.29×
03Region of Murcia~100K1.14×
04Community of Madrid~700K1.11×
05Andalusia~800K1.09×
06Comunidad Valenciana~500K1.07×
07Basque Autonomous Country~200K1.05×
08Castilla-La Mancha~200K1.04×
09Galicia~200K0.98×
10Balearic Islands~100K0.97×
11Aragon~100K0.96×
12Castile and León~200K0.93×
13Navarre~40K0.90×
14Principality of Asturias~80K0.83×
15La Rioja~20K0.80×
16Extremadura~60K0.78×
17Cantabria~40K0.78×
Sectie 04
Merken en datapunten waarop deze doelgroep bovengemiddeld scoort, vergeleken met het landelijk gemiddelde.

Interesses & affiniteiten van de doelgroep

De sterkste cross-interesses van de Manchester City F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.

Afb. 07

Belangrijkste cross-interesses, gerangschikt op affiniteit

Belangrijkste merkaffiniteiten (overindex t.o.v. het landelijk gemiddelde) van de Manchester City F.C.-doelgroep
#·InteresseCategorieAffiniteit×
01Leicester City F.C.Sports11.54×
02Aston Villa F.C.Sports10.26×
03Paddy PowerGames8.96×
04Everton F.C.Sports8.75×
05Marcus RashfordSports8.74×
06National Women's Soccer LeagueSports8.00×
07Liverpool F.C.Sports5.82×
08Arsenal F.C.Sports5.55×
09Ligue 1Sports4.49×
10Real Madrid BaloncestoSports3.78×
11Chelsea F.C.Sports3.45×
12Manchester United F.C.Sports3.13×
13Premier LeagueSports3.03×
14FIFA World CupSports2.29×
15UEFA Champions LeagueSports2.01×
16Quality of lifeHealth1.84×
17PartiesMusic & Radio1.83×
18VehiclesCars & Mobility1.74×
19CosmeticsBeauty & Wellness1.65×
20TikTokInternet & Social Media1.54×
Sectie 05
De zes persoonlijkheidskenmerken waarop deze doelgroep het sterkst bovengemiddeld scoort (1,0 = landelijk gemiddelde).

Persoonlijkheid van de Manchester City F.C.-doelgroep

Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.

Afb. 08

Afwijking van het landelijk gemiddelde

Wat opvalt
De sterkste tendensen
Belangrijkste persoonlijkheidskenmerken waarop de Manchester City F.C.-doelgroep bovengemiddeld scoort · Wat opvalt
KenmerkClusterAfwijkingScore
Risk AppetiteTHRILL1.43×
Early Adopter MentalityPOWER1.32×
Luxury OrientationPREMIUM1.03×
1,00× basislijn
Eerder niet
De zwakste tendensen
Belangrijkste persoonlijkheidskenmerken waarop de Manchester City F.C.-doelgroep bovengemiddeld scoort · Eerder niet
KenmerkClusterAfwijkingScore
SpiritualityBALANCE0.45×
TraditionCONSERVATISM0.52×
Community OrientationOPEN0.65×
1,00× basislijn
Sectie 06

Veelgestelde vragen

01

Hoeveel fans heeft Manchester City F.C. in Spanje?

Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 3,833,581 personen in Spanje, geconcentreerd in Catalonia en Andalusia.

02

Hoe zijn geslacht en leeftijd van Manchester City F.C.-fans verdeeld?

37.0% van de Manchester City F.C.-fans is vrouw, 63.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 36.0 jaar.

03

Welke merken spreken Manchester City F.C.-fans het meest aan?

Manchester City F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Liverpool F.C. (5.82×), Arsenal F.C. (5.55×) en National Women's Soccer League (8×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.

04

Waar wonen Manchester City F.C.-fans in Spanje?

Manchester City F.C.-fans in Spanje zijn het sterkst geconcentreerd in Catalonia (bereik ~900K), Andalusia (bereik ~800K) en Community of Madrid (bereik ~700K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.

05

Welke andere merken spreken Manchester City F.C.-fans daarnaast aan?

Naast Manchester City F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Arsenal F.C. (5.55×), National Women's Soccer League (8×), FIFA World Cup (2.29×) en Vehicles (1.74×) vergeleken met het gemiddelde in Spanje.

Bijlage

Meer doelgroepen ontdekken

Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.

Hoe u deze data leest

De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Spanje dat actief naar Manchester City F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.

Over dit doelgroepprofiel

Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Spanje. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.

Schaal & dekking
500.000+ kant-en-klare doelgroepen in 200+ landen

Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.

Prijzen bekijken →