Een dataprofiel van de mensen die Manchester City F.C. in Frankrijk kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 4,203,516 personen in Frankrijk.
De gemiddelde Manchester City F.C.-fan in Frankrijk is 31.1 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Île-de-France.
De doelgroep is geconcentreerd in Île-de-France, Auvergne-Rhône-Alpes, Hauts-de-France.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup, UEFA Champions League, FC Bayern Munich, met de sterkste overindexering op FIFA World Cup (3.07× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Manchester City F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.1 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Sports Activity, Early Adopter Mentality.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 13 regio's die Rascasse volgt.
De typische Manchester City F.C.-fan in Frankrijk is overwegend mannelijk, ongeveer 31.1 jaar oud, met uitgesproken Sports Activity-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup.
De kerncijfers die het Manchester City F.C.-profiel in Frankrijk kenmerken.
32.0% is vrouw, 68.0% is man, gemiddelde leeftijd 31.1.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 32.0% |
| Man | 68.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.1 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 4,203,516 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 40% | |
| 20-29 | 25% | |
| 30-39 | 15% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Manchester City F.C.-doelgroep bevindt zich in Frankrijk.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 9.9% |
| United States | 7.4% |
| Brazil | 5.9% |
Waar de Manchester City F.C.-doelgroep in Frankrijk het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Île-de-France | ~1M | 1.49× | |
| 02 | Hauts-de-France | ~500K | 1.25× | |
| 03 | Grand Est | ~400K | 1.15× | |
| 04 | Auvergne-Rhône-Alpes | ~500K | 1.06× | |
| 05 | Provence-Alpes-Côte d'Azur | ~300K | 1.06× | |
| 06 | Occitanie | ~300K | 0.96× | |
| 07 | Normandy | ~200K | 0.94× | |
| 08 | Centre-Val de Loire | ~100K | 0.91× | |
| 09 | Nouvelle-Aquitaine | ~300K | 0.88× | |
| 10 | Pays de la Loire | ~200K | 0.88× | |
| 11 | Brittany | ~200K | 0.88× | |
| 12 | Bourgogne-Franche-Comté | ~100K | 0.88× | |
| 13 | Corsica | ~10K | 0.67× |
De sterkste cross-interesses van de Manchester City F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | A.C. Milan | Sports | 4.75× | ||
| 02 | Sports betting | Games | 4.64× | ||
| 03 | Bundesliga | Sports | 4.44× | ||
| 04 | FC Bayern Munich | Sports | 4.40× | ||
| 05 | Emotional intelligence | Health | 4.40× | ||
| 06 | Liverpool F.C. | Sports | 4.36× | ||
| 07 | Serie A | Sports | 4.17× | ||
| 08 | Manchester United F.C. | Sports | 3.82× | ||
| 09 | Chelsea F.C. | Sports | 3.81× | ||
| 10 | Gaming computer | Technology & Electronics | 3.78× | ||
| 11 | Epic Games | Games | 3.71× | ||
| 12 | Juventus F.C. | Sports | 3.69× | ||
| 13 | La Liga | Sports | 3.49× | ||
| 14 | Premier League | Sports | 3.27× | ||
| 15 | FIFA World Cup | Sports | 3.07× | ||
| 16 | UEFA Champions League | Sports | 2.82× | ||
| 17 | Real Madrid C.F. | Sports | 2.54× | ||
| 18 | Ligue 1 | Sports | 1.86× | ||
| 19 | Paris Saint-Germain | Sports | 1.67× | ||
| 20 | TikTok | Internet & Social Media | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Sports Activity | POWER | 1.24× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.21× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.18× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.61× | |
| DIY Mentality | THRILL | 0.70× | |
| Spirituality | BALANCE | 0.76× |
Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 4,203,516 personen in Frankrijk, geconcentreerd in Île-de-France en Auvergne-Rhône-Alpes.
32.0% van de Manchester City F.C.-fans is vrouw, 68.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.1 jaar.
Manchester City F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup (3.07×), UEFA Champions League (2.82×) en FC Bayern Munich (4.4×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Manchester City F.C.-fans in Frankrijk zijn het sterkst geconcentreerd in Île-de-France (bereik ~1M), Auvergne-Rhône-Alpes (bereik ~500K) en Hauts-de-France (bereik ~500K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Manchester City F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op UEFA Champions League (2.82×), FC Bayern Munich (4.4×), Real Madrid C.F. (2.54×) en Manchester United F.C. (3.82×) vergeleken met het gemiddelde in Frankrijk.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Frankrijk dat actief naar Manchester City F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Frankrijk. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.